Majstrovstvá Slovenska 2019 - Muži - 02.03.2019

K.O. - Pavúk

02.03.2019 10:10, Stôl: 1
1
4
Pištej Ľubomír
-
0
Valuch Róbert
 
 
02.03.2019 10:10, Stôl: 2
-
1
Kostelník Lukáš
-
4
Rezetka Roman
  
02.03.2019 10:10, Stôl: 3
-
4
Péter Ingemar
-
2
Bednár Tibor
 
 
02.03.2019 10:10, Stôl: 4
-
0
Kaššay Andrej
-
4
Lelkeš Zoltán
  
02.03.2019 10:10, Stôl: 5
-
4
Novota Samuel
-
3
Diko Dalibor
 
 
02.03.2019 10:10, Stôl: 6
-
3
Delinčák Filip
-
4
Gumáň Martin
  
02.03.2019 10:10, Stôl: 7
-
4
Peko Štefan
-
3
Klajber Adam
 
 
02.03.2019 10:10, Stôl: 8
-
0
Rakov Valeriy
-
4
Valuch Alexander
  
02.03.2019 10:50, Stôl: 1
-
4
Kalužný Samuel
-
1
Wiltschka Dávid
 
 
02.03.2019 10:50, Stôl: 2
-
3
Takáč Jakub
-
4
Zelinka Jakub
  
02.03.2019 10:50, Stôl: 3
-
0
Keinath Thomas
-
4
Fečo Samuel
 
 
02.03.2019 10:50, Stôl: 4
-
1
Konrád Peter
-
4
Špánik Tibor
  
02.03.2019 10:50, Stôl: 5
-
4
Illáš Erik
-
0
Oráč Daniel
 
 
02.03.2019 10:50, Stôl: 6
-
4
Sitak Andriy
-
1
Brat Adam
  
02.03.2019 10:50, Stôl: 7
-
4
Mego Pavol
-
0
Pach Kamil
 
 
02.03.2019 10:50, Stôl: 8
-
0
Drobný Jakub
2
4
Šereda Peter
  
 
02.03.2019 16:10, Stôl: 5
1
4
Pištej Ľubomír
-
0
Rezetka Roman
 
 
  
 
02.03.2019 16:10, Stôl: 6
-
1
Péter Ingemar
-
4
Lelkeš Zoltán
 
 
02.03.2019 16:10, Stôl: 7
-
4
Novota Samuel
-
1
Gumáň Martin
 
 
  
 
02.03.2019 16:10, Stôl: 8
-
3
Peko Štefan
-
4
Valuch Alexander
 
 
02.03.2019 16:55, Stôl: 5
-
4
Kalužný Samuel
-
0
Zelinka Jakub
 
 
  
 
02.03.2019 16:55, Stôl: 6
-
2
Fečo Samuel
-
4
Špánik Tibor
 
 
02.03.2019 16:55, Stôl: 7
-
4
Illáš Erik
-
2
Sitak Andriy
 
 
  
 
02.03.2019 16:55, Stôl: 8
-
3
Mego Pavol
2
4
Šereda Peter
 
 
 
 
02.03.2019 18:35, Stôl: 3
1
4
Pištej Ľubomír
-
1
Lelkeš Zoltán
 
 
 
  
 
 
02.03.2019 18:35, Stôl: 4
-
4
Novota Samuel
-
2
Valuch Alexander
 
 
 
 
02.03.2019 19:20, Stôl: 3
-
4
Kalužný Samuel
-
2
Špánik Tibor
 
 
 
  
 
 
02.03.2019 19:20, Stôl: 4
-
1
Illáš Erik
2
4
Šereda Peter
 
 
 
 
 
 
 
 
03.03.2019 11:40, Stôl: 1
1
4
Pištej Ľubomír
-
1
Novota Samuel
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
03.03.2019 11:40, Stôl: 2
-
3
Kalužný Samuel
2
4
Šereda Peter
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
03.03.2019 14:30, Stôl: 1
1
4
Pištej Ľubomír
2
1
Šereda Peter