Majstrovstvá Slovenska 2019 - Muži - 02.03.2019

K.O.- Zápasy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokkolozápasdátum/časstôl
1 Pištej Ľubomír(SPG LINZ) Valuch Róbert(TJ NIŽNÁ) 4:0 1 1- 02.03.2019 10:10 1
2 Kostelník Lukáš(ŠKST MICHALOVCE) Rezetka Roman(SV SCHOTT JENA) 1:4 1 - 02.03.2019 10:10 2
3 Péter Ingemar(KÖPINGS BTK (SWE)) Bednár Tibor(TJ NIŽNÁ) 4:2 1 - 02.03.2019 10:10 3
4 Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) Lelkeš Zoltán(SK VYDRANY) 0:4 1 - 02.03.2019 10:10 4
5 Novota Samuel(SK VYDRANY) Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) 4:3 1 - 02.03.2019 10:10 5
6 Delinčák Filip(STO VALČA) Gumáň Martin(DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)) 3:4 1 - 02.03.2019 10:10 6
7 Peko Štefan(SK VYDRANY) Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) 4:3 1 - 02.03.2019 10:10 7
8 Rakov Valeriy(GNADENTAL) Valuch Alexander(TTC OC BAD HOMBERG 1987) 0:4 1 - 02.03.2019 10:10 8
9 Kalužný Samuel(ŠKST EUROMAJSTER LIBEREC) Wiltschka Dávid(TJ GASTO GALANTA) 4:1 1 - 02.03.2019 10:50 1
10 Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Zelinka Jakub(PKS KOLPING JAROSLAW) 3:4 1 - 02.03.2019 10:50 2
11 Keinath Thomas( TTC FULDA - MABERZELL) Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 0:4 1 - 02.03.2019 10:50 3
12 Konrád Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Špánik Tibor(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) 1:4 1 - 02.03.2019 10:50 4
13 Illáš Erik(MSK MALACKY) Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 4:0 1 - 02.03.2019 10:50 5
14 Sitak Andriy(DONZDORF) Brat Adam(TTC SELIGENSTADT (GER)) 4:1 1 - 02.03.2019 10:50 6
15 Mego Pavol(SV SCHOTT JENA) Pach Kamil(STO VALALIKY) 4:0 1 - 02.03.2019 10:50 7
16 Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) Šereda Peter(TTC SCHWALBE BERGNEUSTADT) 0:4 1 -2 02.03.2019 10:50 8
17 Pištej Ľubomír(SPG LINZ) Rezetka Roman(SV SCHOTT JENA) 4:0 2 1- 02.03.2019 16:10 5
18 Péter Ingemar(KÖPINGS BTK (SWE)) Lelkeš Zoltán(SK VYDRANY) 1:4 2 - 02.03.2019 16:10 6
19 Novota Samuel(SK VYDRANY) Gumáň Martin(DJK SPVGG EFFELTRICH (GER)) 4:1 2 - 02.03.2019 16:10 7
20 Peko Štefan(SK VYDRANY) Valuch Alexander(TTC OC BAD HOMBERG 1987) 3:4 2 - 02.03.2019 16:10 8
21 Kalužný Samuel(ŠKST EUROMAJSTER LIBEREC) Zelinka Jakub(PKS KOLPING JAROSLAW) 4:0 2 - 02.03.2019 16:55 5
22 Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Špánik Tibor(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) 2:4 2 - 02.03.2019 16:55 6
23 Illáš Erik(MSK MALACKY) Sitak Andriy(DONZDORF) 4:2 2 - 02.03.2019 16:55 7
24 Mego Pavol(SV SCHOTT JENA) Šereda Peter(TTC SCHWALBE BERGNEUSTADT) 3:4 2 -2 02.03.2019 16:55 8
25 Pištej Ľubomír(SPG LINZ) Lelkeš Zoltán(SK VYDRANY) 4:1 3 1- 02.03.2019 18:35 3
26 Novota Samuel(SK VYDRANY) Valuch Alexander(TTC OC BAD HOMBERG 1987) 4:2 3 - 02.03.2019 18:35 4
27 Kalužný Samuel(ŠKST EUROMAJSTER LIBEREC) Špánik Tibor(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) 4:2 3 - 02.03.2019 19:20 3
28 Illáš Erik(MSK MALACKY) Šereda Peter(TTC SCHWALBE BERGNEUSTADT) 1:4 3 -2 02.03.2019 19:20 4
29 Pištej Ľubomír(SPG LINZ) Novota Samuel(SK VYDRANY) 4:1 4 1- 03.03.2019 11:40 1
30 Kalužný Samuel(ŠKST EUROMAJSTER LIBEREC) Šereda Peter(TTC SCHWALBE BERGNEUSTADT) 3:4 4 -2 03.03.2019 11:40 2
31 Pištej Ľubomír(SPG LINZ) Šereda Peter(TTC SCHWALBE BERGNEUSTADT) 4:1 5 1-2 03.03.2019 14:30 1