JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Boys - 11.08.2019

2ND Stage - Pavúk

11.08.2019 08:30
A1
-
Sochor David
-
-
BYE
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 1
O2
0
Olejník Róbert
T1
3
Radonjič Stefan
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 2
X1
3
Kopečný Daniel
I2
0
Mlček Ladislav
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 3
M2
0
Hollý Kristián
L1
3
Sepeši Luca
  
11.08.2019 15:00
K1
-
Turiak Matúš
-
-
BYE
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 4
Q2
0
Zukal Filip
Z1
3
Drahoš Damian
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 5
Y1
3
Ovesný Vratislav
W2
0
Sabovčík Lukáš
 
 
11.08.2019 15:00
-
-
BYE
F1
-
Mannig Noah Tylor
  
11.08.2019 15:00
E1
-
Sivák Jakub
-
-
BYE
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 6
P2
1
Goda Štefan
U1
3
Holubčík Jakub
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 7
B2
3
Itagaki Kazuto
S2
1
Rozkoš Matúš
 
 
11.08.2019 15:00
-
-
BYE
J1
-
Madaras Adam
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 8
N1
1
Kokavec Pavol
G2
3
Ondračka Adam
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 9
H2
0
Godál Milan
R1
3
Aicher Raphael
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 10
D2
3
Horečný Jakub
V2
0
Deviatka Matúš
 
 
11.08.2019 15:00
-
-
BYE
C1
-
Hodina Petr
  
11.08.2019 08:30
D1
-
Király Matúš
-
-
BYE
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 11
Z2
3
Marko Martin
F2
1
Záleský Martin
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 12
Q1
0
Mrižo Marek
X2
3
Kubík Adam
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 13
T2
0
Kirchmayer Jakub
P1
3
Vranka Ondřej
  
11.08.2019 08:30
I1
-
Flóro Damián
-
-
BYE
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 14
R2
1
Šipoš Roman
V1
3
Zoubek Šimon
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 15
A2
3
Novotný Adrián
J2
1
Lofaj Andrej
 
 
11.08.2019 08:30
-
-
BYE
H1
-
Slaný Martin
  
11.08.2019 08:30
G1
-
Mitrík Jozef
-
-
BYE
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 16
U2
0
Horečný Martin
W1
3
Kolečkář Matyáš
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 17
S1
3
Wagner Mark
Y2
0
Ivanič Ján
 
 
11.08.2019 08:30
-
-
BYE
M1
-
Řehounek Kristián
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 18
O1
2
Růžička Jakub
L2
3
Bobok Tomáš
 
 
11.08.2019 15:00, Stôl: 19
K2
3
Schandl Kevin
E2
0
Polák Peter
  
11.08.2019 15:00, Stôl: 20
C2
0
Skalický Samuel
N2
3
Cséri Jakub
 
 
11.08.2019 13:15
-
-
BYE
B1
-
Morávek Jindřich
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 9
A1
3
Sochor David
T1
0
Radonjič Stefan
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 10
X1
3
Kopečný Daniel
L1
0
Sepeši Luca
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 11
K1
0
Turiak Matúš
Z1
3
Drahoš Damian
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 12
Y1
1
Ovesný Vratislav
F1
3
Mannig Noah Tylor
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 13
E1
2
Sivák Jakub
U1
3
Holubčík Jakub
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 14
B2
0
Itagaki Kazuto
J1
3
Madaras Adam
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 15
G2
1
Ondračka Adam
R1
3
Aicher Raphael
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 16
D2
0
Horečný Jakub
C1
3
Hodina Petr
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 17
D1
3
Király Matúš
Z2
0
Marko Martin
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 18
X2
1
Kubík Adam
P1
3
Vranka Ondřej
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 19
I1
3
Flóro Damián
V1
0
Zoubek Šimon
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 20
A2
0
Novotný Adrián
H1
3
Slaný Martin
 
 
11.08.2019 16:40
G1
3
Mitrík Jozef
W1
0
Kolečkář Matyáš
 
 
  
 
11.08.2019 16:40
S1
3
Wagner Mark
M1
1
Řehounek Kristián
 
 
11.08.2019 16:40
L2
3
Bobok Tomáš
K2
1
Schandl Kevin
 
 
  
 
11.08.2019 16:40
N2
0
Cséri Jakub
B1
3
Morávek Jindřich
 
 
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 9
A1
3
Sochor David
X1
0
Kopečný Daniel
 
 
 
  
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 10
Z1
0
Drahoš Damian
F1
3
Mannig Noah Tylor
 
 
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 11
U1
0
Holubčík Jakub
J1
3
Madaras Adam
 
 
 
  
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 12
R1
1
Aicher Raphael
C1
3
Hodina Petr
 
 
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 13
D1
3
Király Matúš
P1
0
Vranka Ondřej
 
 
 
  
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 14
I1
0
Flóro Damián
H1
3
Slaný Martin
 
 
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 15
G1
2
Mitrík Jozef
S1
3
Wagner Mark
 
 
 
  
 
 
11.08.2019 17:55, Stôl: 16
L2
1
Bobok Tomáš
B1
3
Morávek Jindřich
 
 
 
 
 
 
 
 
11.08.2019 18:45, Stôl: 4
A1
3
Sochor David
F1
0
Mannig Noah Tylor
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
11.08.2019 18:45, Stôl: 5
J1
2
Madaras Adam
C1
3
Hodina Petr
 
 
 
 
 
 
 
 
11.08.2019 18:45, Stôl: 6
D1
0
Király Matúš
H1
3
Slaný Martin
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
11.08.2019 18:45, Stôl: 7
S1
2
Wagner Mark
B1
3
Morávek Jindřich
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.08.2019 19:35, Stôl: 2
A1
3
Sochor David
C1
1
Hodina Petr
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
11.08.2019 19:35, Stôl: 3
H1
1
Slaný Martin
B1
3
Morávek Jindřich
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.08.2019 20:25, Stôl: 1
A1
2
Sochor David
B1
3
Morávek Jindřich