JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Boys - 11.08.2019

2ND Stage - Pavúk

Stôl:
0
A1
1
Sochor David
 
 
 
Sochor David
5
2
BYEBez boja
Stôl:
5
O2
3
Olejník Róbert
 
 
 
Radonjič Stefan
4
T1
4
Radonjič Stefan0:3 (8-11,5-11,10-12)
Stôl:
4
X1
5
Kopečný Daniel
 
 
 
Kopečný Daniel
5
I2
6
Mlček Ladislav3:0 (11-0,11-0,11-0)
Stôl:
5
M2
7
Hollý Kristián
 
 
 
Sepeši Luca
3
L1
8
Sepeši Luca0:3 (7-11,4-11,7-11)
Stôl:
3
K1
9
Turiak Matúš
 
 
 
Turiak Matúš
5
10
BYEBez boja
Stôl:
5
Q2
11
Zukal Filip
 
 
 
Drahoš Damian
4
Z1
12
Drahoš Damian0:3 (10-12,9-11,7-11)
Stôl:
4
Y1
13
Ovesný Vratislav
 
 
 
Ovesný Vratislav
5
W2
14
Sabovčík Lukáš3:0 (11-7,11-9,11-7)
Stôl:
5
15
BYE
 
 
 
Mannig Noah Tylor
2
F1
16
Mannig Noah TylorBez boja
Stôl:
2
E1
17
Sivák Jakub
 
 
 
Sivák Jakub
5
18
BYEBez boja
Stôl:
5
P2
19
Goda Štefan
 
 
 
Holubčík Jakub
4
U1
20
Holubčík Jakub1:3 (8-11,11-9,7-11,8-11)
Stôl:
4
B2
21
Itagaki Kazuto
 
 
 
Itagaki Kazuto
5
S2
22
Rozkoš Matúš3:1 (11-7,11-4,8-11,11-5)
Stôl:
5
23
BYE
 
 
 
Madaras Adam
3
J1
24
Madaras AdamBez boja
Stôl:
3
N1
25
Kokavec Pavol
 
 
 
Ondračka Adam
5
G2
26
Ondračka Adam1:3 (2-11,11-8,7-11,14-16)
Stôl:
5
H2
27
Godál Milan
 
 
 
Aicher Raphael
4
R1
28
Aicher Raphael0:3 (5-11,3-11,4-11)
Stôl:
4
D2
29
Horečný Jakub
 
 
 
Horečný Jakub
5
V2
30
Deviatka Matúš3:0 (11-4,11-5,11-3)
Stôl:
5
31
BYE
 
 
 
Hodina Petr
1
C1
32
Hodina PetrBez boja
Stôl:
1
D1
33
Király Matúš
 
 
 
Király Matúš
5
34
BYEBez boja
Stôl:
5
Z2
35
Marko Martin
 
 
 
Marko Martin
4
F2
36
Záleský Martin3:1 (11-5,10-12,11-9,11-8)
Stôl:
4
Q1
37
Mrižo Marek
 
 
 
Kubík Adam
5
X2
38
Kubík Adam0:3 (0-11,0-11,0-11)
Stôl:
5
T2
39
Kirchmayer Jakub
 
 
 
Vranka Ondřej
3
P1
40
Vranka Ondřej0:3 (5-11,2-11,9-11)
Stôl:
3
I1
41
Flóro Damián
 
 
 
Flóro Damián
5
42
BYEBez boja
Stôl:
5
R2
43
Šipoš Roman
 
 
 
Zoubek Šimon
4
V1
44
Zoubek Šimon1:3 (11-7,11-13,7-11,6-11)
Stôl:
4
A2
45
Novotný Adrián
 
 
 
Novotný Adrián
5
J2
46
Lofaj Andrej3:1 (13-11,13-11,7-11,15-13)
Stôl:
5
47
BYE
 
 
 
Slaný Martin
2
H1
48
Slaný MartinBez boja
Stôl:
2
G1
49
Mitrík Jozef
 
 
 
Mitrík Jozef
5
50
BYEBez boja
Stôl:
5
U2
51
Horečný Martin
 
 
 
Kolečkář Matyáš
4
W1
52
Kolečkář Matyáš0:3 (7-11,5-11,2-11)
Stôl:
4
S1
53
Wagner Mark
 
 
 
Wagner Mark
5
Y2
54
Ivanič Ján3:0 (11-5,11-4,11-5)
Stôl:
5
55
BYE
 
 
 
Řehounek Kristián
3
M1
56
Řehounek KristiánBez boja
Stôl:
3
O1
57
Růžička Jakub
 
 
 
Bobok Tomáš
5
L2
58
Bobok Tomáš2:3 (5-11,11-5,10-12,11-5,9-11)
Stôl:
5
K2
59
Schandl Kevin
 
 
 
Schandl Kevin
4
E2
60
Polák Peter3:0 (11-9,12-10,11-9)
Stôl:
4
C2
61
Skalický Samuel
 
 
 
Cséri Jakub
5
N2
62
Cséri Jakub0:3 (6-11,3-11,10-12)
Stôl:
5
63
BYE
 
 
 
Morávek Jindřich
0
B1
64
Morávek JindřichBez boja