JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Boys - 11.08.2019

2ND Stage- Zápasy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokkolozápasdátum/časstôl
1 Sochor David(AC Sparta Praha) BYE 1 A1- 11.08.2019 08:30
2 Olejník Róbert(STO VALALIKY) Radonjič Stefan(SRB) 0:3 1 O2-T1 11.08.2019 15:00 1
3 Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) Mlček Ladislav(KST Hluk) 3:0 1 X1-I2 11.08.2019 15:00 2
4 Hollý Kristián(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) Sepeši Luca(STO VALALIKY) 0:3 1 M2-L1 11.08.2019 15:00 3
5 Turiak Matúš(MSK ČADCA) BYE 1 K1- 11.08.2019 15:00
6 Zukal Filip(KST Blansko) Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 0:3 1 Q2-Z1 11.08.2019 15:00 4
7 Ovesný Vratislav(TJ Sokol Kostelec) Sabovčík Lukáš(KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE) 3:0 1 Y1-W2 11.08.2019 15:00 5
8 BYE Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) 1 -F1 11.08.2019 15:00
9 Sivák Jakub(ST Hostinné) BYE 1 E1- 11.08.2019 15:00
10 Goda Štefan(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 1:3 1 P2-U1 11.08.2019 15:00 6
11 Itagaki Kazuto(TSV Bad Konigshofen) Rozkoš Matúš(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 3:1 1 B2-S2 11.08.2019 15:00 7
12 BYE Madaras Adam(KST RAKSIT) 1 -J1 11.08.2019 15:00
13 Kokavec Pavol(ŠK ŠOG NITRA) Ondračka Adam(SK Frýdlant nad Ostravicí) 1:3 1 N1-G2 11.08.2019 15:00 8
14 Godál Milan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Aicher Raphael(Bayern Munchen) 0:3 1 H2-R1 11.08.2019 15:00 9
15 Horečný Jakub(ŠK ŠOG NITRA) Deviatka Matúš(ŠKST BOŠANY) 3:0 1 D2-V2 11.08.2019 15:00 10
16 BYE Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) 1 -C1 11.08.2019 15:00
17 Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) BYE 1 D1- 11.08.2019 08:30
18 Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) Záleský Martin(Tesla Pardubice) 3:1 1 Z2-F2 11.08.2019 15:00 11
19 Mrižo Marek(ŠK ŠOG NITRA) Kubík Adam(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 0:3 1 Q1-X2 11.08.2019 15:00 12
20 Kirchmayer Jakub(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Vranka Ondřej(KST Zlín) 0:3 1 T2-P1 11.08.2019 15:00 13
21 Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA) BYE 1 I1- 11.08.2019 08:30
22 Šipoš Roman(SST EUROMILK DUN.STREDA) Zoubek Šimon(TJ Sokol PP Hradec Králové) 1:3 1 R2-V1 11.08.2019 15:00 14
23 Novotný Adrián(SST EUROMILK DUN.STREDA) Lofaj Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:1 1 A2-J2 11.08.2019 15:00 15
24 BYE Slaný Martin(SKST Baník Havířov) 1 -H1 11.08.2019 08:30
25 Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) BYE 1 G1- 11.08.2019 08:30
26 Horečný Martin(ŠK ŠOG NITRA) Kolečkář Matyáš(KST Hluk) 0:3 1 U2-W1 11.08.2019 15:00 16
27 Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) Ivanič Ján(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 3:0 1 S1-Y2 11.08.2019 15:00 17
28 BYE Řehounek Kristián(TJ Sokol PP Hradec Králové) 1 -M1 11.08.2019 08:30
29 Růžička Jakub(HB Ostrov H. Brod) Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE) 2:3 1 O1-L2 11.08.2019 15:00 18
30 Schandl Kevin(TTC Angern) Polák Peter(MSK ČADCA) 3:0 1 K2-E2 11.08.2019 15:00 19
31 Skalický Samuel(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) Cséri Jakub(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 0:3 1 C2-N2 11.08.2019 15:00 20
32 BYE Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 1 -B1 11.08.2019 13:15
33 Sochor David(AC Sparta Praha) Radonjič Stefan(SRB) 3:0 2 A1-T1 11.08.2019 16:40 9
34 Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) Sepeši Luca(STO VALALIKY) 3:0 2 X1-L1 11.08.2019 16:40 10
35 Turiak Matúš(MSK ČADCA) Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 0:3 2 K1-Z1 11.08.2019 16:40 11
36 Ovesný Vratislav(TJ Sokol Kostelec) Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) 1:3 2 Y1-F1 11.08.2019 16:40 12
37 Sivák Jakub(ST Hostinné) Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 2:3 2 E1-U1 11.08.2019 16:40 13
38 Itagaki Kazuto(TSV Bad Konigshofen) Madaras Adam(KST RAKSIT) 0:3 2 B2-J1 11.08.2019 16:40 14
39 Ondračka Adam(SK Frýdlant nad Ostravicí) Aicher Raphael(Bayern Munchen) 1:3 2 G2-R1 11.08.2019 16:40 15
40 Horečný Jakub(ŠK ŠOG NITRA) Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) 0:3 2 D2-C1 11.08.2019 16:40 16
41 Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 3:0 2 D1-Z2 11.08.2019 16:40 17
42 Kubík Adam(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) Vranka Ondřej(KST Zlín) 1:3 2 X2-P1 11.08.2019 16:40 18
43 Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA) Zoubek Šimon(TJ Sokol PP Hradec Králové) 3:0 2 I1-V1 11.08.2019 16:40 19
44 Novotný Adrián(SST EUROMILK DUN.STREDA) Slaný Martin(SKST Baník Havířov) 0:3 2 A2-H1 11.08.2019 16:40 20
45 Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Kolečkář Matyáš(KST Hluk) 3:0 2 G1-W1 11.08.2019 16:40
46 Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) Řehounek Kristián(TJ Sokol PP Hradec Králové) 3:1 2 S1-M1 11.08.2019 16:40
47 Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE) Schandl Kevin(TTC Angern) 3:1 2 L2-K2 11.08.2019 16:40
48 Cséri Jakub(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 0:3 2 N2-B1 11.08.2019 16:40
49 Sochor David(AC Sparta Praha) Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 3:0 3 A1-X1 11.08.2019 17:55 9
50 Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) 0:3 3 Z1-F1 11.08.2019 17:55 10
51 Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) Madaras Adam(KST RAKSIT) 0:3 3 U1-J1 11.08.2019 17:55 11
52 Aicher Raphael(Bayern Munchen) Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) 1:3 3 R1-C1 11.08.2019 17:55 12
53 Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) Vranka Ondřej(KST Zlín) 3:0 3 D1-P1 11.08.2019 17:55 13
54 Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA) Slaný Martin(SKST Baník Havířov) 0:3 3 I1-H1 11.08.2019 17:55 14
55 Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) 2:3 3 G1-S1 11.08.2019 17:55 15
56 Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE) Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 1:3 3 L2-B1 11.08.2019 17:55 16
57 Sochor David(AC Sparta Praha) Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) 3:0 4 A1-F1 11.08.2019 18:45 4
58 Madaras Adam(KST RAKSIT) Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) 2:3 4 J1-C1 11.08.2019 18:45 5
59 Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) Slaný Martin(SKST Baník Havířov) 0:3 4 D1-H1 11.08.2019 18:45 6
60 Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 2:3 4 S1-B1 11.08.2019 18:45 7
61 Sochor David(AC Sparta Praha) Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) 3:1 5 A1-C1 11.08.2019 19:35 2
62 Slaný Martin(SKST Baník Havířov) Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 1:3 5 H1-B1 11.08.2019 19:35 3
63 Sochor David(AC Sparta Praha) Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 2:3 6 A1-B1 11.08.2019 20:25 1