JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Boys - 11.08.2019

2ND Stage- Zápisy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sochor David
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 BYE
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: A1-
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Olejník Róbert
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Radonjič Stefan
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: O2-T1
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Kopečný Daniel
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Mlček Ladislav
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: X1-I2
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Hollý Kristián
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Sepeši Luca
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: M2-L1
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Turiak Matúš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 BYE
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: K1-
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Zukal Filip
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Drahoš Damian
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: Q2-Z1
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Ovesný Vratislav
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Sabovčík Lukáš
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: Y1-W2
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Mannig Noah Tylor
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -F1
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sivák Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 BYE
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: E1-
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Goda Štefan
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Holubčík Jakub
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: P2-U1
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Itagaki Kazuto
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Rozkoš Matúš
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: B2-S2
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Madaras Adam
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -J1
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Kokavec Pavol
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Ondračka Adam
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: N1-G2
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 9 Godál Milan
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Aicher Raphael
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: H2-R1
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 10 Horečný Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Deviatka Matúš
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: D2-V2
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Hodina Petr
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -C1
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Király Matúš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 BYE
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: D1-
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 11 Marko Martin
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Záleský Martin
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: Z2-F2
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 12 Mrižo Marek
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Kubík Adam
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: Q1-X2
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 13 Kirchmayer Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Vranka Ondřej
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: T2-P1
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Flóro Damián
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 BYE
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: I1-
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 14 Šipoš Roman
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Zoubek Šimon
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: R2-V1
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 15 Novotný Adrián
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Lofaj Andrej
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: A2-J2
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Slaný Martin
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -H1
zápas č. 25 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mitrík Jozef
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 BYE
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: G1-
zápas č. 26 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 16 Horečný Martin
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Kolečkář Matyáš
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: U2-W1
zápas č. 27 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 17 Wagner Mark
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Ivanič Ján
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: S1-Y2
zápas č. 28 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Řehounek Kristián
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -M1
zápas č. 29 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 18 Růžička Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Bobok Tomáš
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: O1-L2
zápas č. 30 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 19 Schandl Kevin
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Polák Peter
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: K2-E2
zápas č. 31 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 20 Skalický Samuel
Dátum: 11.08.2019
Čas: 15:00 Cséri Jakub
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: C2-N2
zápas č. 32 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 11.08.2019
Čas: 13:15 Morávek Jindřich
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -B1
zápas č. 33 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 9 Sochor David
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Radonjič Stefan
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: A1-T1
zápas č. 34 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 10 Kopečný Daniel
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Sepeši Luca
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: X1-L1
zápas č. 35 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 11 Turiak Matúš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Drahoš Damian
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: K1-Z1
zápas č. 36 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 12 Ovesný Vratislav
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Mannig Noah Tylor
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: Y1-F1
zápas č. 37 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 13 Sivák Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Holubčík Jakub
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: E1-U1
zápas č. 38 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 14 Itagaki Kazuto
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Madaras Adam
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: B2-J1
zápas č. 39 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 15 Ondračka Adam
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Aicher Raphael
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: G2-R1
zápas č. 40 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 16 Horečný Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Hodina Petr
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: D2-C1
zápas č. 41 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 17 Király Matúš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Marko Martin
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: D1-Z2
zápas č. 42 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 18 Kubík Adam
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Vranka Ondřej
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: X2-P1
zápas č. 43 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 19 Flóro Damián
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Zoubek Šimon
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: I1-V1
zápas č. 44 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 20 Novotný Adrián
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Slaný Martin
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: A2-H1
zápas č. 45 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mitrík Jozef
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Kolečkář Matyáš
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: G1-W1
zápas č. 46 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Wagner Mark
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Řehounek Kristián
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: S1-M1
zápas č. 47 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Bobok Tomáš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Schandl Kevin
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: L2-K2
zápas č. 48 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Cséri Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 16:40 Morávek Jindřich
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: N2-B1
zápas č. 49 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 9 Sochor David
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Kopečný Daniel
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: A1-X1
zápas č. 50 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 10 Drahoš Damian
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Mannig Noah Tylor
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: Z1-F1
zápas č. 51 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 11 Holubčík Jakub
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Madaras Adam
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: U1-J1
zápas č. 52 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 12 Aicher Raphael
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Hodina Petr
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: R1-C1
zápas č. 53 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 13 Király Matúš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Vranka Ondřej
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: D1-P1
zápas č. 54 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 14 Flóro Damián
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Slaný Martin
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: I1-H1
zápas č. 55 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 15 Mitrík Jozef
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Wagner Mark
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: G1-S1
zápas č. 56 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 16 Bobok Tomáš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 17:55 Morávek Jindřich
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: L2-B1
zápas č. 57 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Sochor David
Dátum: 11.08.2019
Čas: 18:45 Mannig Noah Tylor
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: A1-F1
zápas č. 58 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Madaras Adam
Dátum: 11.08.2019
Čas: 18:45 Hodina Petr
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: J1-C1
zápas č. 59 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Király Matúš
Dátum: 11.08.2019
Čas: 18:45 Slaný Martin
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: D1-H1
zápas č. 60 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Wagner Mark
Dátum: 11.08.2019
Čas: 18:45 Morávek Jindřich
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: S1-B1
zápas č. 61 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Sochor David
Dátum: 11.08.2019
Čas: 19:35 Hodina Petr
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 5 Rozhodca Víťaz
Zápas: A1-C1
zápas č. 62 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Slaný Martin
Dátum: 11.08.2019
Čas: 19:35 Morávek Jindřich
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 5 Rozhodca Víťaz
Zápas: H1-B1
zápas č. 63 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Sochor David
Dátum: 11.08.2019
Čas: 20:25 Morávek Jindřich
Kategória: Mini Cadet Boys
Kolo: 6 Rozhodca Víťaz
Zápas: A1-B1