JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Girls - 11.08.2019

2ND Stage - Pavúk

11.08.2019 15:25
A1
-
Bitóová Michaela
-
-
BYE
 
 
11.08.2019 15:25, Stôl: 1
H2
1
Paľková Anna
M1
3
Truněčková Anežka
  
11.08.2019 15:25, Stôl: 2
L1
2
Havrlantová Klára
D2
3
Fialová Sofia
 
 
11.08.2019 15:25, Stôl: 3
I2
0
Guassardo Liliana alicja
G1
3
Juchelková Lucie
  
11.08.2019 15:25, Stôl: 4
F1
3
Čákorová Tereza
E2
0
Kirchmayerová Katarína
 
 
11.08.2019 15:25, Stôl: 5
B2
2
Molnárová Emma
J1
3
Diková Bianka
  
11.08.2019 15:25, Stôl: 6
K2
0
Nagyová Veronika
O1
3
Stramová Eliška
 
 
11.08.2019 15:25, Stôl: 7
N2
0
Čermáková Ivana
C1
3
Judge Amy
  
11.08.2019 15:25, Stôl: 8
D1
3
Ščibrániová Magdaléna
O2
1
Biksadská Ema
 
 
11.08.2019 15:25, Stôl: 9
M2
3
Habarová Sára
N1
2
Ondrušová Nela
  
11.08.2019 15:25, Stôl: 10
I1
3
Jaroňová Karolína
L2
0
Kačániová Ema
 
 
11.08.2019 15:25, Stôl: 11
J2
0
Kubjatková Alica
E1
3
Itagaki Koharu
  
11.08.2019 15:25, Stôl: 12
H1
0
Vanišová Vanda
F2
3
Némethová Nina
 
 
11.08.2019 15:25, Stôl: 13
C2
2
Čižláková Lucia
K1
3
Antošová Barbora
  
11.08.2019 15:25, Stôl: 14
A2
3
Korf Carolina
G2
0
Kolesárová Darina
 
 
11.08.2019 15:25
-
-
BYE
B1
-
Darovcová Nina
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 1
A1
3
Bitóová Michaela
M1
0
Truněčková Anežka
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 2
D2
0
Fialová Sofia
G1
3
Juchelková Lucie
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 3
F1
1
Čákorová Tereza
J1
3
Diková Bianka
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 4
O1
3
Stramová Eliška
C1
1
Judge Amy
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 5
D1
3
Ščibrániová Magdaléna
M2
0
Habarová Sára
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 6
I1
1
Jaroňová Karolína
E1
3
Itagaki Koharu
 
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 7
F2
1
Némethová Nina
K1
3
Antošová Barbora
 
 
  
 
11.08.2019 16:40, Stôl: 8
A2
0
Korf Carolina
B1
3
Darovcová Nina
 
 
 
 
11.08.2019 17:30, Stôl: 3
A1
0
Bitóová Michaela
G1
3
Juchelková Lucie
 
 
 
  
 
 
11.08.2019 17:30, Stôl: 4
J1
3
Diková Bianka
O1
2
Stramová Eliška
 
 
 
 
11.08.2019 17:30, Stôl: 5
D1
0
Ščibrániová Magdaléna
E1
3
Itagaki Koharu
 
 
 
  
 
 
11.08.2019 17:30, Stôl: 6
K1
1
Antošová Barbora
B1
3
Darovcová Nina
 
 
 
 
 
 
 
 
11.08.2019 18:45, Stôl: 2
G1
0
Juchelková Lucie
J1
3
Diková Bianka
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
11.08.2019 18:45, Stôl: 3
E1
3
Itagaki Koharu
B1
1
Darovcová Nina
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
11.08.2019 19:35, Stôl: 1
J1
1
Diková Bianka
E1
3
Itagaki Koharu