UNION SPORTIVE DES POLICES D' EU - Mixed doubles - 20.09.2019

2'nd stage- Zápasy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

č. záp.Hráč 1 - Hrác 2Hráč 1 - Hrác 2výsledokkolozápasdátum/časstôl
1 PLAISANT - LEFEBVRE(FRA) BYE 1 1- 21.09.2019 14:50
2 lJPELAAR - VAN EEDEN(NED) ADAM - ELLIS(UK) 3:2 1 - 21.09.2019 14:50 1
3 BLOM - VEENSTRA(NED) POP - CIRSTESCU(ROU) 3:1 1 - 21.09.2019 14:50 2
4 GENZURAS - KAVALIUNAITE(LTU) MATĚJÍČEK - VRÁNOVÁ(CZE) 3:2 1 - 21.09.2019 14:50 3
5 JANSSENS - STASSART(BEL) BYE 1 - 21.09.2019 14:50
6 RÉVAJ - KANDEROVÁ(SVK) LEWIS - SLACK(UK) 3:1 1 - 21.09.2019 14:50 4
7 COQUOIN - PETIT(FRA) KORDOV - KOTEVA(BUL) 3:1 1 - 21.09.2019 14:50 5
8 BYE EGGER - GALLITSCHTISCH(AUT) 1 - 21.09.2019 14:50
9 ČÍŽEK - OBRDLÍKOVÁ(CZE) BYE 1 - 21.09.2019 14:50
10 HAACK - SAUER-STROMBERG(DEN) RAI - JOHNSON(UK) 3:0 1 - 21.09.2019 14:50 6
11 RESSE - BESSOLIER(FRA) URBAN - NEMČOKOVÁ(SVK) 3:0 1 - 21.09.2019 14:50 7
12 BYE KRISTIANSEN - NILSEN(NOR) 1 - 21.09.2019 14:50
13 POÓR - VÉGH(HUN) JUMARA - SERBAN(ROU) 1:3 1 - 21.09.2019 14:50 8
14 SCHOON - ALTING(NED) KNYBEL - BERANOVÁ(CZE) 0:3 1 - 21.09.2019 14:50 9
15 KRALEV - NIKOLOVA(BUL) FERGUSON - HUDSON(UK) 3:2 1 - 21.09.2019 14:50 10
16 BYE AUQUIRE - GLADIEUX(FRA) 1 -2 21.09.2019 14:50
17 PLAISANT - LEFEBVRE(FRA) lJPELAAR - VAN EEDEN(NED) 3:0 2 1- 21.09.2019 15:30 1
18 BLOM - VEENSTRA(NED) GENZURAS - KAVALIUNAITE(LTU) 3:2 2 - 21.09.2019 15:30 2
19 JANSSENS - STASSART(BEL) RÉVAJ - KANDEROVÁ(SVK) 3:1 2 - 21.09.2019 15:30 3
20 COQUOIN - PETIT(FRA) EGGER - GALLITSCHTISCH(AUT) 0:3 2 - 21.09.2019 15:30 4
21 ČÍŽEK - OBRDLÍKOVÁ(CZE) HAACK - SAUER-STROMBERG(DEN) 1:3 2 - 21.09.2019 15:30 5
22 RESSE - BESSOLIER(FRA) KRISTIANSEN - NILSEN(NOR) 3:1 2 - 21.09.2019 15:30 6
23 JUMARA - SERBAN(ROU) KNYBEL - BERANOVÁ(CZE) 2:3 2 - 21.09.2019 15:30 7
24 KRALEV - NIKOLOVA(BUL) AUQUIRE - GLADIEUX(FRA) 2:3 2 -2 21.09.2019 15:30 8
25 PLAISANT - LEFEBVRE(FRA) BLOM - VEENSTRA(NED) 3:0 3 1- 22.09.2019 10:00 1
26 JANSSENS - STASSART(BEL) EGGER - GALLITSCHTISCH(AUT) 0:3 3 - 22.09.2019 10:00 2
27 HAACK - SAUER-STROMBERG(DEN) RESSE - BESSOLIER(FRA) 1:3 3 - 22.09.2019 10:00 3
28 KNYBEL - BERANOVÁ(CZE) AUQUIRE - GLADIEUX(FRA) 0:3 3 -2 22.09.2019 10:00 4
29 PLAISANT - LEFEBVRE(FRA) EGGER - GALLITSCHTISCH(AUT) 3:1 4 1- 22.09.2019 11:30 1
30 RESSE - BESSOLIER(FRA) AUQUIRE - GLADIEUX(FRA) 0:3 4 -2 22.09.2019 11:30 2
31 PLAISANT - LEFEBVRE(FRA) AUQUIRE - GLADIEUX(FRA) 3:1 5 1-2 22.09.2019 13:30 1