UNION SPORTIVE DES POLICES D' EU - Mixed doubles - 20.09.2019

2'nd stage- Zápisy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - PLAISANT - LEFEBVRE
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 BYE
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 lJPELAAR - VAN EEDEN
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 ADAM - ELLIS
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 BLOM - VEENSTRA
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 POP - CIRSTESCU
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 GENZURAS - KAVALIUNAITE
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 MATĚJÍČEK - VRÁNOVÁ
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - JANSSENS - STASSART
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 BYE
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 RÉVAJ - KANDEROVÁ
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 LEWIS - SLACK
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 COQUOIN - PETIT
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 KORDOV - KOTEVA
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 EGGER - GALLITSCHTISCH
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - ČÍŽEK - OBRDLÍKOVÁ
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 BYE
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 HAACK - SAUER-STROMBERG
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 RAI - JOHNSON
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 RESSE - BESSOLIER
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 URBAN - NEMČOKOVÁ
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 KRISTIANSEN - NILSEN
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 POÓR - VÉGH
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 JUMARA - SERBAN
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 9 SCHOON - ALTING
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 KNYBEL - BERANOVÁ
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 10 KRALEV - NIKOLOVA
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 FERGUSON - HUDSON
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 21.09.2019
Čas: 14:50 AUQUIRE - GLADIEUX
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -2
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 PLAISANT - LEFEBVRE
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 lJPELAAR - VAN EEDEN
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 BLOM - VEENSTRA
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 GENZURAS - KAVALIUNAITE
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 JANSSENS - STASSART
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 RÉVAJ - KANDEROVÁ
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 COQUOIN - PETIT
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 EGGER - GALLITSCHTISCH
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 ČÍŽEK - OBRDLÍKOVÁ
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 HAACK - SAUER-STROMBERG
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 RESSE - BESSOLIER
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 KRISTIANSEN - NILSEN
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 JUMARA - SERBAN
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 KNYBEL - BERANOVÁ
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 KRALEV - NIKOLOVA
Dátum: 21.09.2019
Čas: 15:30 AUQUIRE - GLADIEUX
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -2
zápas č. 25 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 PLAISANT - LEFEBVRE
Dátum: 22.09.2019
Čas: 10:00 BLOM - VEENSTRA
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-
zápas č. 26 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 JANSSENS - STASSART
Dátum: 22.09.2019
Čas: 10:00 EGGER - GALLITSCHTISCH
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 27 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 HAACK - SAUER-STROMBERG
Dátum: 22.09.2019
Čas: 10:00 RESSE - BESSOLIER
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 28 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 KNYBEL - BERANOVÁ
Dátum: 22.09.2019
Čas: 10:00 AUQUIRE - GLADIEUX
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -2
zápas č. 29 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 PLAISANT - LEFEBVRE
Dátum: 22.09.2019
Čas: 11:30 EGGER - GALLITSCHTISCH
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-
zápas č. 30 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 RESSE - BESSOLIER
Dátum: 22.09.2019
Čas: 11:30 AUQUIRE - GLADIEUX
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: -2
zápas č. 31 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 PLAISANT - LEFEBVRE
Dátum: 22.09.2019
Čas: 13:30 AUQUIRE - GLADIEUX
Kategória: Mixed doubles
Kolo: 5 Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2