Majstrovstvá Slovenska 2019 - Muži štvorhra - 02.03.2019

KO- Zápisy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Pištej Ľubomír / Kalužný Samuel
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 BYE
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Drobný Jakub / Wiltschka Dávid
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 Peko Štefan / Oráč Daniel
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Mego Pavol / Rezetka Roman
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 Klajber Adam / Delinčák Filip
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Diko Daliborm / Pach Kamil
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 Brat Adam / Špánik Tibor
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Illáš Erik / Lelkeš Zoltán
Dátum: 02.03.2019
Čas: 13:00 Takáč Jakub / Konrád Peter
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Fečo Samuel / Kostelník Lukáš
Dátum: 02.03.2019
Čas: 13:00 Zelinka Jakub / Gumáň Martin
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Sitak Andriy / Rakov Valeriy
Dátum: 02.03.2019
Čas: 13:00 Bednár Miroslav / Valuch Róbert
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 13:00 Valuch Alexander / Péter Ingemar
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kalužný Samuel
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Peko Štefan / Oráč Daniel
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Mego Pavol / Rezetka Roman
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Brat Adam / Špánik Tibor
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Illáš Erik / Lelkeš Zoltán
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Zelinka Jakub / Gumáň Martin
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Sitak Andriy / Rakov Valeriy
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Valuch Alexander / Péter Ingemar
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kalužný Samuel
Dátum: 03.03.2019
Čas: 10:30 Brat Adam / Špánik Tibor
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Zelinka Jakub / Gumáň Martin
Dátum: 03.03.2019
Čas: 10:30 Valuch Alexander / Péter Ingemar
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kalužný Samuel
Dátum: 03.03.2019
Čas: 13:20 Zelinka Jakub / Gumáň Martin
Kategória: Muži štvorhra
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: -