Majstrovstvá Slovenska 2019 - Ženy štvorhra - 02.03.2019

KO- Zápisy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Balážová Barbora / Kukuľková Tatiana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 BYE
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Terezková Jana / Lacenová Renáta
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 Peková Zuzana / Divinská Natália
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Krešilová Andrea / Hudáková Ivana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 Rajtoková Pavlína / Kalužná Natália
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 Šinkarová Dáša / Jurková Eva
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Labošová Ema / Horváthová Simona
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 BYE
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Marousková Monika / Belopotočanová Katarína
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 Uríková Monika / Klučárová Agáta
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Dzelinska Júlia / Pisarčiková Frederika
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:30 Mikulová Terézia / Dzurová Lenka
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 Grigelová Natália / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Balážová Barbora / Kukuľková Tatiana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Peková Zuzana / Divinská Natália
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Rajtoková Pavlína / Kalužná Natália
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Šinkarová Dáša / Jurková Eva
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Labošová Ema / Horváthová Simona
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Marousková Monika / Belopotočanová Katarína
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Dzelinska Júlia / Pisarčiková Frederika
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:35 Grigelová Natália / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Balážová Barbora / Kukuľková Tatiana
Dátum: 03.03.2019
Čas: 10:00 Šinkarová Dáša / Jurková Eva
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Labošová Ema / Horváthová Simona
Dátum: 03.03.2019
Čas: 10:00 Grigelová Natália / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Balážová Barbora / Kukuľková Tatiana
Dátum: 03.03.2019
Čas: 12:50 Grigelová Natália / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Ženy štvorhra
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: -