Majstrovstvá Slovenska 2019 - Zmiešaná štvorhra - 02.03.2019

KO - Pavúk

02.03.2019 09:00, Stôl: 1
-
-
Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
-
-
BYE
 
 
02.03.2019 11:30, Stôl: 1
-
2
Rakov Valeriy / Hudáková Ivana
-
3
Kostelník Lukáš / Šinkarová Dáša
  
02.03.2019 11:30, Stôl: 2
-
-
Diko Dalibor / Peková Zuzana
-
-
BYE
 
 
02.03.2019 09:00
-
-
BYE
-
-
Lelkeš Zoltán / Marousková Monika
  
02.03.2019 09:00
-
-
Kalužný Samuel / Kalužná Natália
-
-
BYE
 
 
02.03.2019 11:30, Stôl: 3
-
-
BYE
-
-
Illáš Erik / Rajtoková Pavlína
  
02.03.2019 11:30, Stôl: 4
-
-
Konrád Peter / Uríková Monika
-
-
BYE
 
 
02.03.2019 09:00
-
-
BYE
-
-
Peko Štefan / Labošová Ema
  
02.03.2019 09:00
-
-
Keinath Thomas / Jurková Eva
-
-
BYE
 
 
02.03.2019 11:30, Stôl: 5
-
-
BYE
-
-
Pach Kamil / Terezková Jana
  
02.03.2019 11:30, Stôl: 6
-
-
Valuch Alexander / Horváthová Simona
-
-
BYE
 
 
02.03.2019 09:00
-
-
BYE
-
-
Takáč Jakub / Klučárová Agáta
  
02.03.2019 09:00
-
-
Péter Ingemar / Grigelová Natália
-
-
BYE
 
 
02.03.2019 11:30, Stôl: 7
-
-
BYE
-
-
Klajber Adam / Dzelinska Júlia
  
02.03.2019 11:30, Stôl: 2
-
3
Sitak Andriy / Krešilová Andrea
-
2
Drobný Jakub / Mikulová Terézia
 
 
02.03.2019 12:00
-
-
BYE
-
-
Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
  
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 1
-
3
Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
-
1
Kostelník Lukáš / Šinkarová Dáša
 
 
  
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 1
-
1
Diko Dalibor / Peková Zuzana
-
3
Lelkeš Zoltán / Marousková Monika
 
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 2
-
3
Kalužný Samuel / Kalužná Natália
-
1
Illáš Erik / Rajtoková Pavlína
 
 
  
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 4
-
3
Konrád Peter / Uríková Monika
-
0
Peko Štefan / Labošová Ema
 
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 5
-
3
Keinath Thomas / Jurková Eva
-
0
Pach Kamil / Terezková Jana
 
 
  
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 6
-
3
Valuch Alexander / Horváthová Simona
-
1
Takáč Jakub / Klučárová Agáta
 
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 7
-
3
Péter Ingemar / Grigelová Natália
-
0
Klajber Adam / Dzelinska Júlia
 
 
  
 
02.03.2019 12:00, Stôl: 8
-
0
Sitak Andriy / Krešilová Andrea
-
3
Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
 
 
 
 
02.03.2019 15:00, Stôl: 1
-
3
Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
-
1
Lelkeš Zoltán / Marousková Monika
 
 
 
  
 
 
02.03.2019 15:00, Stôl: 3
-
2
Kalužný Samuel / Kalužná Natália
-
3
Konrád Peter / Uríková Monika
 
 
 
 
02.03.2019 15:00, Stôl: 6
-
2
Keinath Thomas / Jurková Eva
-
3
Valuch Alexander / Horváthová Simona
 
 
 
  
 
 
02.03.2019 15:00, Stôl: 8
-
1
Péter Ingemar / Grigelová Natália
-
3
Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
 
 
 
 
 
 
 
 
02.03.2019 17:55, Stôl: 1
-
3
Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
-
0
Konrád Peter / Uríková Monika
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
02.03.2019 17:55, Stôl: 3
-
2
Valuch Alexander / Horváthová Simona
-
3
Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
02.03.2019 20:05, Stôl: 1
-
3
Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
-
2
Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta