Majstrovstvá Slovenska 2019 - Zmiešaná štvorhra - 02.03.2019

KO- Zápasy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

č. záp.Hráč 1 - Hrác 2Hráč 1 - Hrác 2výsledokkolozápasdátum/časstôl
1 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana(SPG LINZ / KST VIKTÓRIA TRNAVA) BYE 1 - 02.03.2019 09:00 1
2 Rakov Valeriy / Hudáková Ivana(GNADENTAL / MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Kostelník Lukáš / Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) 2:3 1 - 02.03.2019 11:30 1
3 Diko Dalibor / Peková Zuzana(MSTK TVRDOŠÍN / KST VIKTÓRIA TRNAVA) BYE 1 - 02.03.2019 11:30 2
4 BYE Lelkeš Zoltán / Marousková Monika(SK VYDRANY / KERAMING TRENČÍN) 1 - 02.03.2019 09:00
5 Kalužný Samuel / Kalužná Natália(ŠKST EUROMAJSTER LIBEREC / TSV BETZINGEN) BYE 1 - 02.03.2019 09:00
6 BYE Illáš Erik / Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) 1 - 02.03.2019 11:30 3
7 Konrád Peter / Uríková Monika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / KST HLUK (CZE)) BYE 1 - 02.03.2019 11:30 4
8 BYE Peko Štefan / Labošová Ema(SK VYDRANY / STO VALALIKY) 1 - 02.03.2019 09:00
9 Keinath Thomas / Jurková Eva(TTC FULDA - MABERZELL / ATS BIALYSTOK) BYE 1 - 02.03.2019 09:00
10 BYE Pach Kamil / Terezková Jana(STO VALALIKY / ŠKST MICHALOVCE) 1 - 02.03.2019 11:30 5
11 Valuch Alexander / Horváthová Simona(TTC OC BAD HOMBERG 1987 / TSG KAISERSLAUTERN) BYE 1 - 02.03.2019 11:30 6
12 BYE Takáč Jakub / Klučárová Agáta(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STO VALALIKY) 1 - 02.03.2019 09:00
13 Péter Ingemar / Grigelová Natália(KÖPINGS BTK (SWE) / ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) BYE 1 - 02.03.2019 09:00
14 BYE Klajber Adam / Dzelinska Júlia(GEOLÓG ROŽŇAVA / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 1 - 02.03.2019 11:30 7
15 Sitak Andriy / Krešilová Andrea(DONZDORF / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Drobný Jakub / Mikulová Terézia(ŠK ISTER BRATISLAVA / KST DRIVE TR. JASTRABIE) 3:2 1 - 02.03.2019 11:30 2
16 BYE Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta(PKS KOLPING JAROSLAW / ŠKST ČSAD HODONÍN) 1 - 02.03.2019 12:00
17 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana(SPG LINZ / KST VIKTÓRIA TRNAVA) Kostelník Lukáš / Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) 3:1 2 - 02.03.2019 12:00 1
18 Diko Dalibor / Peková Zuzana(MSTK TVRDOŠÍN / KST VIKTÓRIA TRNAVA) Lelkeš Zoltán / Marousková Monika(SK VYDRANY / KERAMING TRENČÍN) 1:3 2 - 02.03.2019 12:00 1
19 Kalužný Samuel / Kalužná Natália(ŠKST EUROMAJSTER LIBEREC / TSV BETZINGEN) Illáš Erik / Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) 3:1 2 - 02.03.2019 12:00 2
20 Konrád Peter / Uríková Monika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / KST HLUK (CZE)) Peko Štefan / Labošová Ema(SK VYDRANY / STO VALALIKY) 3:0 2 - 02.03.2019 12:00 4
21 Keinath Thomas / Jurková Eva(TTC FULDA - MABERZELL / ATS BIALYSTOK) Pach Kamil / Terezková Jana(STO VALALIKY / ŠKST MICHALOVCE) 3:0 2 - 02.03.2019 12:00 5
22 Valuch Alexander / Horváthová Simona(TTC OC BAD HOMBERG 1987 / TSG KAISERSLAUTERN) Takáč Jakub / Klučárová Agáta(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STO VALALIKY) 3:1 2 - 02.03.2019 12:00 6
23 Péter Ingemar / Grigelová Natália(KÖPINGS BTK (SWE) / ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) Klajber Adam / Dzelinska Júlia(GEOLÓG ROŽŇAVA / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 3:0 2 - 02.03.2019 12:00 7
24 Sitak Andriy / Krešilová Andrea(DONZDORF / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta(PKS KOLPING JAROSLAW / ŠKST ČSAD HODONÍN) 0:3 2 - 02.03.2019 12:00 8
25 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana(SPG LINZ / KST VIKTÓRIA TRNAVA) Lelkeš Zoltán / Marousková Monika(SK VYDRANY / KERAMING TRENČÍN) 3:1 3 - 02.03.2019 15:00 1
26 Kalužný Samuel / Kalužná Natália(ŠKST EUROMAJSTER LIBEREC / TSV BETZINGEN) Konrád Peter / Uríková Monika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / KST HLUK (CZE)) 2:3 3 - 02.03.2019 15:00 3
27 Keinath Thomas / Jurková Eva(TTC FULDA - MABERZELL / ATS BIALYSTOK) Valuch Alexander / Horváthová Simona(TTC OC BAD HOMBERG 1987 / TSG KAISERSLAUTERN) 2:3 3 - 02.03.2019 15:00 6
28 Péter Ingemar / Grigelová Natália(KÖPINGS BTK (SWE) / ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta(PKS KOLPING JAROSLAW / ŠKST ČSAD HODONÍN) 1:3 3 - 02.03.2019 15:00 8
29 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana(SPG LINZ / KST VIKTÓRIA TRNAVA) Konrád Peter / Uríková Monika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / KST HLUK (CZE)) 3:0 4 - 02.03.2019 17:55 1
30 Valuch Alexander / Horváthová Simona(TTC OC BAD HOMBERG 1987 / TSG KAISERSLAUTERN) Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta(PKS KOLPING JAROSLAW / ŠKST ČSAD HODONÍN) 2:3 4 - 02.03.2019 17:55 3
31 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana(SPG LINZ / KST VIKTÓRIA TRNAVA) Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta(PKS KOLPING JAROSLAW / ŠKST ČSAD HODONÍN) 3:2 5 - 02.03.2019 20:05 1