Majstrovstvá Slovenska 2019 - Zmiešaná štvorhra - 02.03.2019

KO- Zápisy

FILTER

Fulltext:

Kolo:

Hráč:

Klub:

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 BYE
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Rakov Valeriy / Hudáková Ivana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 Kostelník Lukáš / Šinkarová Dáša
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Diko Dalibor / Peková Zuzana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 BYE
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 Lelkeš Zoltán / Marousková Monika
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kalužný Samuel / Kalužná Natália
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 BYE
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 Illáš Erik / Rajtoková Pavlína
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Konrád Peter / Uríková Monika
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 BYE
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 Peko Štefan / Labošová Ema
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Keinath Thomas / Jurková Eva
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 BYE
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 Pach Kamil / Terezková Jana
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Valuch Alexander / Horváthová Simona
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 BYE
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 Takáč Jakub / Klučárová Agáta
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Péter Ingemar / Grigelová Natália
Dátum: 02.03.2019
Čas: 09:00 BYE
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 Klajber Adam / Dzelinska Júlia
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Sitak Andriy / Krešilová Andrea
Dátum: 02.03.2019
Čas: 11:30 Drobný Jakub / Mikulová Terézia
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - BYE
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 1 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Kostelník Lukáš / Šinkarová Dáša
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Diko Dalibor / Peková Zuzana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Lelkeš Zoltán / Marousková Monika
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Kalužný Samuel / Kalužná Natália
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Illáš Erik / Rajtoková Pavlína
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Konrád Peter / Uríková Monika
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Peko Štefan / Labošová Ema
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Keinath Thomas / Jurková Eva
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Pach Kamil / Terezková Jana
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Valuch Alexander / Horváthová Simona
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Takáč Jakub / Klučárová Agáta
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Péter Ingemar / Grigelová Natália
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Klajber Adam / Dzelinska Júlia
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Sitak Andriy / Krešilová Andrea
Dátum: 02.03.2019
Čas: 12:00 Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 2 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 25 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:00 Lelkeš Zoltán / Marousková Monika
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 26 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Kalužný Samuel / Kalužná Natália
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:00 Konrád Peter / Uríková Monika
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 27 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Keinath Thomas / Jurková Eva
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:00 Valuch Alexander / Horváthová Simona
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 28 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Péter Ingemar / Grigelová Natália
Dátum: 02.03.2019
Čas: 15:00 Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 3 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 29 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 17:55 Konrád Peter / Uríková Monika
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 30 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Valuch Alexander / Horváthová Simona
Dátum: 02.03.2019
Čas: 17:55 Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 4 Rozhodca Víťaz
Zápas: -
zápas č. 31 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Pištej Ľubomír / Kukuľková Tatiana
Dátum: 02.03.2019
Čas: 20:05 Zelinka Jakub / Puchovanová Nikoleta
Kategória: Zmiešaná štvorhra
Kolo: 5 Rozhodca Víťaz
Zápas: -