ISBD cup Table tennis - Men - 22.02.2020

1.Stupeň - Zápasy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokskupinazápasdátum/časstôl
1 ŠAFRAN Josip (Croatia) DOLENEC Tomislav(Italy) 3:1 A 5-3 26.02.2020 09:00
2 VERCELLI Roberto(Slovakia) SICILIANO Domenico(Italy) 3:0 B 5-3 26.02.2020 09:00
3 GRČEVIĆ Gabrijel (Croatia) KRAJCO Marek(Slovakia) 0:3 C 5-3 26.02.2020 09:00
4 NOVAČIĆ Tomislav (Croatia) CSONGOR Tamas(Hungary) 0:3 D 5-3 26.02.2020 12:00
5 ŠTEVONKA Andrej(Slovakia) IONITA Natalin(Italy) 1:3 E 5-3 26.02.2020 12:00
6 GABANI Marek(Slovakia) BIROVČEC Filip (Croatia) 1:3 F 5-3 26.02.2020 11:00
7 MAGUD Zvonimir (Croatia) BACZOVSZKI Richárd(Hungary) 0:3 G 5-3 26.02.2020 09:00
8 KALINČÍK Marián(Slovakia) SADEDINI Enid(Italy) 2:3 H 5-3 26.02.2020 09:00
9 STORNELLI Riccardo(Italy) VLAJKOVIĆ Željko(Serbia) 0:3 I 5-3 26.02.2020 09:20
10 SVARAL Filip(Slovakia) IGNJA Dragan(Serbia) 3:0 J 1-6 26.02.2020 09:20
11 GIOVANETTI Nicola(Italy) VYHONSKY Marian(Slovakia) 2:3 J 5-3 26.02.2020 09:40
12 ŽIBERT Žiga(Slovenia) SURGENT Andrej(Slovakia) 3:0 A 4-2 26.02.2020 09:40
13 HERDA Jaroslav(Slovakia) BEKČIĆ Željko(Serbia) 3:0 B 4-2 22.02.2020 09:40
14 KRSMANOVIC Dragan(Serbia) JURAS Imre(Hungary) 3:0 C 4-2 22.02.2020 09:40
15 PETROVIC Slobodan(Serbia) JANJIC Filip(Croatia) 3:0 D 4-2 22.02.2020 09:40
16 KOLAVČIĆ Mladen(Serbia) BARAN Milos(Slovakia) 3:0 E 4-2 22.02.2020 09:40
17 JANÍK Jaroslav(Slovakia) EL SHEBENY Ahmed (Italy) 3:0 F 4-2 22.02.2020 09:40
18 CRNKO-KOVAC Drazen(Croatia) DUCHAJ Roman(Slovakia) 3:0 G 4-2 22.02.2020 09:40
19 VIDIC Matej(Slovenia) DUH Bruno(Croatia) 0:3 H 4-2 22.02.2020 10:00
20 SABÓ Július(Slovakia) DUHÁČEK Peter(Slovakia) 3:1 I 4-2 22.02.2020 10:00
21 HUSZAR Attila(Hungary) OŠKERA Martin(Slovakia) 3:0 J 4-2 22.02.2020 10:20
22 SVARAL Filip(Slovakia) VYHONSKY Marian(Slovakia) 3:0 J 1-3 22.02.2020 10:20
23 BILUSIC Luka(Croatia) DOLENEC Tomislav(Italy) 0:3 A 1-3 22.02.2020 10:20
24 TADIC Sinisa(Croatia) SICILIANO Domenico(Italy) 3:0 B 1-3 22.02.2020 10:20
25 MATIC Igor(Croatia) KRAJCO Marek(Slovakia) 0:3 C 1-3 22.02.2020 10:20
26 GROPAJC Dejan(Slovenia) CSONGOR Tamas(Hungary) 0:3 D 1-3 22.02.2020 10:40
27 CAR Igor(Croatia) IONITA Natalin(Italy) 3:0 E 1-3 22.02.2020 10:40
28 MARKOVIC Predrag(Serbia) BIROVČEC Filip (Croatia) 3:0 F 1-3 22.02.2020 10:40
29 ELMANADILY Mostafa(Italy) BACZOVSZKI Richárd(Hungary) 1:3 G 1-3 22.02.2020 10:40
30 KUBICAR Ladislav(Slovakia) SADEDINI Enid(Italy) 3:2 H 1-3 22.02.2020 10:40
31 CIRKVENČIĆ Alen(Croatia) VLAJKOVIĆ Željko(Serbia) 0:3 I 1-3 22.02.2020 11:00
32 IGNJA Dragan(Serbia) OŠKERA Martin(Slovakia) 3:1 J 6-2 22.02.2020 11:00
33 GIOVANETTI Nicola(Italy) HUSZAR Attila(Hungary) 0:3 J 5-4 22.02.2020 11:00
34 ŠAFRAN Josip (Croatia) ŽIBERT Žiga(Slovenia) 0:3 A 5-4 22.02.2020 11:00
35 VERCELLI Roberto(Slovakia) HERDA Jaroslav(Slovakia) 0:3 B 5-4 22.02.2020 11:20
36 GRČEVIĆ Gabrijel (Croatia) KRSMANOVIC Dragan(Serbia) 3:1 C 5-4 22.02.2020 11:20
37 NOVAČIĆ Tomislav (Croatia) PETROVIC Slobodan(Serbia) 0:3 D 5-4 22.02.2020 11:20
38 ŠTEVONKA Andrej(Slovakia) KOLAVČIĆ Mladen(Serbia) 0:3 E 5-4 22.02.2020 11:40
39 GABANI Marek(Slovakia) JANÍK Jaroslav(Slovakia) 3:0 F 5-4 22.02.2020 11:40
40 MAGUD Zvonimir (Croatia) CRNKO-KOVAC Drazen(Croatia) 0:3 G 5-4 22.02.2020 11:40
41 KALINČÍK Marián(Slovakia) VIDIC Matej(Slovenia) 3:1 H 5-4 22.02.2020 11:40
42 STORNELLI Riccardo(Italy) SABÓ Július(Slovakia) 1:3 I 5-4 22.02.2020 11:40
43 SVARAL Filip(Slovakia) OŠKERA Martin(Slovakia) 3:0 J 1-2 22.02.2020 12:00
44 VYHONSKY Marian(Slovakia) HUSZAR Attila(Hungary) 0:3 J 3-4 22.02.2020 12:00
45 BILUSIC Luka(Croatia) SURGENT Andrej(Slovakia) 1:3 A 1-2 22.02.2020 12:00
46 TADIC Sinisa(Croatia) BEKČIĆ Željko(Serbia) 3:0 B 1-2 22.02.2020 12:00
47 MATIC Igor(Croatia) JURAS Imre(Hungary) 1:3 C 1-2 22.02.2020 12:00
48 GROPAJC Dejan(Slovenia) JANJIC Filip(Croatia) 0:3 D 1-2 22.02.2020 13:40
49 CAR Igor(Croatia) BARAN Milos(Slovakia) 3:0 E 1-2 22.02.2020 13:40
50 MARKOVIC Predrag(Serbia) EL SHEBENY Ahmed (Italy) 3:0 F 1-2 22.02.2020 13:40
51 ELMANADILY Mostafa(Italy) DUCHAJ Roman(Slovakia) 0:3 G 1-2 22.02.2020 13:40
52 KUBICAR Ladislav(Slovakia) DUH Bruno(Croatia) 0:3 H 1-2 22.02.2020 13:40
53 CIRKVENČIĆ Alen(Croatia) DUHÁČEK Peter(Slovakia) 0:3 I 1-2 22.02.2020 13:40
54 IGNJA Dragan(Serbia) GIOVANETTI Nicola(Italy) 3:1 J 6-5 22.02.2020 13:40
55 SVARAL Filip(Slovakia) HUSZAR Attila(Hungary) 2:3 J 1-4 22.02.2020 13:40
56 DOLENEC Tomislav(Italy) ŽIBERT Žiga(Slovenia) 0:3 A 3-4 22.02.2020 14:00
57 SICILIANO Domenico(Italy) HERDA Jaroslav(Slovakia) 0:3 B 3-4 22.02.2020 14:00
58 KRAJCO Marek(Slovakia) KRSMANOVIC Dragan(Serbia) 3:0 C 3-4 22.02.2020 14:20
59 CSONGOR Tamas(Hungary) PETROVIC Slobodan(Serbia) 3:0 D 3-4 22.02.2020 14:20
60 IONITA Natalin(Italy) KOLAVČIĆ Mladen(Serbia) 0:3 E 3-4 22.02.2020 14:20
61 BIROVČEC Filip (Croatia) JANÍK Jaroslav(Slovakia) 3:0 F 3-4 22.02.2020 14:20
62 BACZOVSZKI Richárd(Hungary) CRNKO-KOVAC Drazen(Croatia) 0:3 G 3-4 22.02.2020 14:20
63 SADEDINI Enid(Italy) VIDIC Matej(Slovenia) 3:0 H 3-4 22.02.2020 14:20
64 VLAJKOVIĆ Željko(Serbia) SABÓ Július(Slovakia) 3:0 I 3-4 22.02.2020 14:40
65 OŠKERA Martin(Slovakia) GIOVANETTI Nicola(Italy) 3:1 J 2-5 22.02.2020 14:40
66 VYHONSKY Marian(Slovakia) IGNJA Dragan(Serbia) 1:3 J 3-6 22.02.2020 15:00
67 BILUSIC Luka(Croatia) ŽIBERT Žiga(Slovenia) 0:3 A 1-4 22.02.2020 15:00
68 TADIC Sinisa(Croatia) HERDA Jaroslav(Slovakia) 3:2 B 1-4 22.02.2020 15:00
69 MATIC Igor(Croatia) KRSMANOVIC Dragan(Serbia) 0:3 C 1-4 22.02.2020 15:00
70 GROPAJC Dejan(Slovenia) PETROVIC Slobodan(Serbia) 0:3 D 1-4 22.02.2020 15:00
71 CAR Igor(Croatia) KOLAVČIĆ Mladen(Serbia) 3:0 E 1-4 22.02.2020 15:00
72 MARKOVIC Predrag(Serbia) JANÍK Jaroslav(Slovakia) 3:0 F 1-4 22.02.2020 15:20
73 ELMANADILY Mostafa(Italy) CRNKO-KOVAC Drazen(Croatia) 0:3 G 1-4 22.02.2020 15:20
74 KUBICAR Ladislav(Slovakia) VIDIC Matej(Slovenia) 2:3 H 1-4 22.02.2020 15:20
75 CIRKVENČIĆ Alen(Croatia) SABÓ Július(Slovakia) 0:3 I 1-4 22.02.2020 15:20
76 SVARAL Filip(Slovakia) GIOVANETTI Nicola(Italy) 3:0 J 1-5 22.02.2020 15:40
77 HUSZAR Attila(Hungary) IGNJA Dragan(Serbia) 3:0 J 4-6 22.02.2020 15:40
78 SURGENT Andrej(Slovakia) ŠAFRAN Josip (Croatia) 2:3 A 2-5 22.02.2020 15:40
79 BEKČIĆ Željko(Serbia) VERCELLI Roberto(Slovakia) 0:3 B 2-5 22.02.2020 16:00
80 JURAS Imre(Hungary) GRČEVIĆ Gabrijel (Croatia) 0:3 C 2-5 22.02.2020 16:00
81 JANJIC Filip(Croatia) NOVAČIĆ Tomislav (Croatia) 3:1 D 2-5 22.02.2020 16:00
82 BARAN Milos(Slovakia) ŠTEVONKA Andrej(Slovakia) 1:3 E 2-5 22.02.2020 16:00
83 EL SHEBENY Ahmed (Italy) GABANI Marek(Slovakia) 0:3 F 2-5 22.02.2020 16:20
84 DUCHAJ Roman(Slovakia) MAGUD Zvonimir (Croatia) 3:0 G 2-5 22.02.2020 16:20
85 DUH Bruno(Croatia) KALINČÍK Marián(Slovakia) 3:0 H 2-5 22.02.2020 16:20
86 DUHÁČEK Peter(Slovakia) STORNELLI Riccardo(Italy) 0:3 I 2-5 22.02.2020 16:20
87 OŠKERA Martin(Slovakia) VYHONSKY Marian(Slovakia) 3:0 J 2-3 22.02.2020 16:40
88 BILUSIC Luka(Croatia) ŠAFRAN Josip (Croatia) 0:3 A 1-5 22.02.2020 16:40
89 TADIC Sinisa(Croatia) VERCELLI Roberto(Slovakia) 3:0 B 1-5 22.02.2020 16:40
90 MATIC Igor(Croatia) GRČEVIĆ Gabrijel (Croatia) 0:3 C 1-5 22.02.2020 17:00
91 GROPAJC Dejan(Slovenia) NOVAČIĆ Tomislav (Croatia) 0:3 D 1-5 22.02.2020 17:00
92 CAR Igor(Croatia) ŠTEVONKA Andrej(Slovakia) 3:0 E 1-5 22.02.2020 17:00
93 MARKOVIC Predrag(Serbia) GABANI Marek(Slovakia) 3:0 F 1-5 22.02.2020 17:00
94 ELMANADILY Mostafa(Italy) MAGUD Zvonimir (Croatia) 1:3 G 1-5 22.02.2020 17:00
95 KUBICAR Ladislav(Slovakia) KALINČÍK Marián(Slovakia) 0:3 H 1-5 22.02.2020 17:00
96 CIRKVENČIĆ Alen(Croatia) STORNELLI Riccardo(Italy) 0:3 I 1-5 22.02.2020 17:00
97 SURGENT Andrej(Slovakia) DOLENEC Tomislav(Italy) 3:0 A 2-3 22.02.2020 17:00
98 BEKČIĆ Željko(Serbia) SICILIANO Domenico(Italy) 3:0 B 2-3 22.02.2020 17:20
99 JURAS Imre(Hungary) KRAJCO Marek(Slovakia) 0:3 C 2-3 22.02.2020 17:20
100 JANJIC Filip(Croatia) CSONGOR Tamas(Hungary) 0:3 D 2-3 22.02.2020 17:20
101 BARAN Milos(Slovakia) IONITA Natalin(Italy) 0:3 E 2-3 22.02.2020 17:20
102 EL SHEBENY Ahmed (Italy) BIROVČEC Filip (Croatia) 0:3 F 2-3 22.02.2020 17:20
103 DUCHAJ Roman(Slovakia) BACZOVSZKI Richárd(Hungary) 0:3 G 2-3 22.02.2020 17:20
104 DUH Bruno(Croatia) SADEDINI Enid(Italy) 3:0 H 2-3 22.02.2020 17:20
105 DUHÁČEK Peter(Slovakia) VLAJKOVIĆ Željko(Serbia) 0:3 I 2-3 22.02.2020 17:20