JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Boys - 11.08.2019

1.Stupeň - Zápasy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokskupinazápasdátum/časstôl
1 Sochor David(AC Sparta Praha) Novotný Adrián(SST EUROMILK DUN.STREDA) 3:0 A 1-3 11.08.2019 08:30
2 Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) Petrík Silvester(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 3:0 B 1-3 11.08.2019 08:30
3 Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) Valo Michal(STO SPOJE BRATISLAVA) 3:1 C 1-3 11.08.2019 08:50
4 Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) Balvar Oliver(SKST Baník Havířov) 3:0 D 1-3 11.08.2019 08:30
5 Sivák Jakub(ST Hostinné) Polák Peter(MSK ČADCA) 3:0 E 1-3 11.08.2019 08:30
6 Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) Riedl Ronald(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) 3:0 F 1-3 11.08.2019 08:30
7 Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Ondračka Adam(SK Frýdlant nad Ostravicí) 3:0 G 1-3 11.08.2019 08:30
8 Slaný Martin(SKST Baník Havířov) Podmanický Timotej(MSK ČADCA) 3:0 H 1-3 11.08.2019 08:30
9 Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA) Droba Adam(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:1 I 1-3 11.08.2019 08:30
10 Madaras Adam(KST RAKSIT) Hajdúčik Miroslav(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 J 1-3 11.08.2019 08:30
11 Schandl Kevin(TTC Angern) Kállay Jakub(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 3:0 K 1-3 11.08.2019 08:30
12 Sepeši Luca(STO VALALIKY) Košický Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 3:0 L 1-3 11.08.2019 08:30
13 Řehounek Kristián(TJ Sokol PP Hradec Králové) Šimurda Dávid(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 M 1-3 11.08.2019 08:30
14 Kokavec Pavol(ŠK ŠOG NITRA) Novotný Ľudovít(SST EUROMILK DUN.STREDA) 3:0 N 1-3 11.08.2019 08:30
15 Růžička Jakub(HB Ostrov H. Brod) Biksadsky Tomáš(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 3:0 O 1-3 11.08.2019 08:30
16 Vranka Ondřej(KST Zlín) Žabka Jozef(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 P 1-3 11.08.2019 08:30
17 Mrižo Marek(ŠK ŠOG NITRA) Sloboda Oliver(MSK MALACKY) 3:1 Q 1-3 11.08.2019 08:30
18 Aicher Raphael(Bayern Munchen) Šipoš Roman(SST EUROMILK DUN.STREDA) 3:1 R 1-3 11.08.2019 08:30
19 Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) Dohňanský David(STK PC TRENČ.TEPLÁ) 3:0 S 1-3 11.08.2019 08:30
20 Kirchmayer Jakub(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Bohuš Aurel(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 3:0 T 1-3 11.08.2019 08:30
21 Horečný Martin(ŠK ŠOG NITRA) Štancel Patrik(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:2 U 1-3 11.08.2019 08:30
22 Zoubek Šimon(TJ Sokol PP Hradec Králové) Deviatka Matúš(ŠKST BOŠANY) 3:1 V 1-3 11.08.2019 08:30
23 Kolečkář Matyáš(KST Hluk) Vnučák Alex(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 W 1-3 11.08.2019 08:30
24 Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) Elíz Richard(STO SVÄTÝ JUR) 3:0 X 1-3 11.08.2019 08:30
25 Ovesný Vratislav(TJ Sokol Kostelec) Ivanič Ján(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 3:0 Y 1-3 11.08.2019 08:50
26 Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Konšťak Tomáš(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 Z 1-3 11.08.2019 08:50
27 Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) Ďulák Michal(KST Zlín) 3:1 Z 4-2 11.08.2019 08:50
28 Sochor David(AC Sparta Praha) Viskup Richard(STO SPOJE BRATISLAVA) 3:0 A 1-2 11.08.2019 09:10
29 Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) Itagaki Kazuto(TSV Bad Konigshofen) 3:0 B 1-2 11.08.2019 09:10
30 Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) Skalický Samuel(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:0 C 1-2 11.08.2019 09:10
31 Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) Horečný Jakub(ŠK ŠOG NITRA) 3:0 D 1-2 11.08.2019 09:10
32 Sivák Jakub(ST Hostinné) Kršiak Ján(TZO BYTČA) 3:0 E 1-2 11.08.2019 09:10
33 Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) Záleský Martin(Tesla Pardubice) 3:0 F 1-2 11.08.2019 09:10
34 Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Preitschaft Filip(STO VEĽKÝ BIEL) 3:0 G 1-2 11.08.2019 09:10
35 Slaný Martin(SKST Baník Havířov) Godál Milan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:2 H 1-2 11.08.2019 09:10
36 Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA) Mlček Ladislav(KST Hluk) 3:0 I 1-2 11.08.2019 09:10
37 Madaras Adam(KST RAKSIT) Lofaj Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 J 1-2 11.08.2019 09:10
38 Schandl Kevin(TTC Angern) Turiak Matúš(MSK ČADCA) 2:3 K 1-2 11.08.2019 09:10
39 Sepeši Luca(STO VALALIKY) Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE) 3:1 L 1-2 11.08.2019 09:10
40 Řehounek Kristián(TJ Sokol PP Hradec Králové) Hollý Kristián(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:0 M 1-2 11.08.2019 09:10
41 Kokavec Pavol(ŠK ŠOG NITRA) Cséri Jakub(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 3:0 N 1-2 11.08.2019 09:10
42 Růžička Jakub(HB Ostrov H. Brod) Olejník Róbert(STO VALALIKY) 3:2 O 1-2 11.08.2019 09:10
43 Vranka Ondřej(KST Zlín) Goda Štefan(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) 3:0 P 1-2 11.08.2019 09:10
44 Mrižo Marek(ŠK ŠOG NITRA) Zukal Filip(KST Blansko) 3:0 Q 1-2 11.08.2019 09:10
45 Aicher Raphael(Bayern Munchen) Adam Matej(OŠK SLOVENSKÝ GROB) 3:0 R 1-2 11.08.2019 09:10
46 Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) Rozkoš Matúš(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 3:0 S 1-2 11.08.2019 09:10
47 Kirchmayer Jakub(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Radonjič Stefan(SRB) 1:3 T 1-2 11.08.2019 09:10
48 Horečný Martin(ŠK ŠOG NITRA) Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 1:3 U 1-2 11.08.2019 09:10
49 Zoubek Šimon(TJ Sokol PP Hradec Králové) Drenina Adam(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 3:0 V 1-2 11.08.2019 09:10
50 Kolečkář Matyáš(KST Hluk) Sabovčík Lukáš(KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE) 3:0 W 1-2 11.08.2019 09:10
51 Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) Kubík Adam(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 3:1 X 1-2 11.08.2019 09:10
52 Ovesný Vratislav(TJ Sokol Kostelec) Hrutka Kristián(ŠKST TOPOĽČANY) 3:0 Y 1-2 11.08.2019 09:30
53 Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Ďulák Michal(KST Zlín) 3:1 Z 1-2 11.08.2019 09:30
54 Konšťak Tomáš(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 1:3 Z 3-4 11.08.2019 09:30
55 Viskup Richard(STO SPOJE BRATISLAVA) Novotný Adrián(SST EUROMILK DUN.STREDA) 2:3 A 2-3 11.08.2019 09:50
56 Itagaki Kazuto(TSV Bad Konigshofen) Petrík Silvester(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 3:1 B 2-3 11.08.2019 09:50
57 Skalický Samuel(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) Valo Michal(STO SPOJE BRATISLAVA) 3:0 C 2-3 11.08.2019 09:50
58 Horečný Jakub(ŠK ŠOG NITRA) Balvar Oliver(SKST Baník Havířov) 3:1 D 2-3 11.08.2019 09:50
59 Kršiak Ján(TZO BYTČA) Polák Peter(MSK ČADCA) 0:3 E 2-3 11.08.2019 09:50
60 Záleský Martin(Tesla Pardubice) Riedl Ronald(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) 3:0 F 2-3 11.08.2019 09:50
61 Preitschaft Filip(STO VEĽKÝ BIEL) Ondračka Adam(SK Frýdlant nad Ostravicí) 0:3 G 2-3 11.08.2019 09:50
62 Godál Milan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Podmanický Timotej(MSK ČADCA) 3:0 H 2-3 11.08.2019 09:50
63 Mlček Ladislav(KST Hluk) Droba Adam(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:1 I 2-3 11.08.2019 09:50
64 Lofaj Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) Hajdúčik Miroslav(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 J 2-3 11.08.2019 09:50
65 Turiak Matúš(MSK ČADCA) Kállay Jakub(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 3:0 K 2-3 11.08.2019 09:50
66 Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE) Košický Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 3:0 L 2-3 11.08.2019 09:50
67 Hollý Kristián(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) Šimurda Dávid(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 M 2-3 11.08.2019 09:50
68 Cséri Jakub(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) Novotný Ľudovít(SST EUROMILK DUN.STREDA) 3:0 N 2-3 11.08.2019 09:50
69 Olejník Róbert(STO VALALIKY) Biksadsky Tomáš(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 3:0 O 2-3 11.08.2019 09:50
70 Goda Štefan(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) Žabka Jozef(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 P 2-3 11.08.2019 09:50
71 Zukal Filip(KST Blansko) Sloboda Oliver(MSK MALACKY) 3:0 Q 2-3 11.08.2019 09:50
72 Adam Matej(OŠK SLOVENSKÝ GROB) Šipoš Roman(SST EUROMILK DUN.STREDA) 0:3 R 2-3 11.08.2019 09:50
73 Rozkoš Matúš(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) Dohňanský David(STK PC TRENČ.TEPLÁ) 3:0 S 2-3 11.08.2019 09:50
74 Radonjič Stefan(SRB) Bohuš Aurel(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 3:0 T 2-3 11.08.2019 09:50
75 Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) Štancel Patrik(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:0 U 2-3 11.08.2019 09:50
76 Drenina Adam(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Deviatka Matúš(ŠKST BOŠANY) 0:3 V 2-3 11.08.2019 09:50
77 Sabovčík Lukáš(KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE) Vnučák Alex(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:0 W 2-3 11.08.2019 09:50
78 Kubík Adam(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) Elíz Richard(STO SVÄTÝ JUR) 3:0 X 2-3 11.08.2019 09:50
79 Hrutka Kristián(ŠKST TOPOĽČANY) Ivanič Ján(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 2:3 Y 2-3 11.08.2019 10:10
80 Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 3:1 Z 1-4 11.08.2019 08:00
81 Ďulák Michal(KST Zlín) Konšťak Tomáš(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3:1 Z 2-3 11.08.2019 10:10