JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Boys - 11.08.2019

1.Stupeň - Zápisy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sochor David(AC Sparta Praha) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Novotný Adrián(SST EUROMILK DUN.STREDA) 543 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Sochor David
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Petrík Silvester(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 467 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Morávek Jindřich
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) 7111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:50 Valo Michal(STO SPOJE BRATISLAVA) 11323 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Hodina Petr
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Balvar Oliver(SKST Baník Havířov) 769 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Király Matúš
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sivák Jakub(ST Hostinné) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Polák Peter(MSK ČADCA) 814 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Sivák Jakub
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Riedl Ronald(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) 431 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Mannig Noah Tylor
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Ondračka Adam(SK Frýdlant nad Ostravicí) 849 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Mitrík Jozef
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Slaný Martin(SKST Baník Havířov) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Podmanický Timotej(MSK ČADCA) 000 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Slaný Martin
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA) 11111011 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Droba Adam(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 66125 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Flóro Damián
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Madaras Adam(KST RAKSIT) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Hajdúčik Miroslav(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 344 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Madaras Adam
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Schandl Kevin(TTC Angern) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Kállay Jakub(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 393 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Schandl Kevin
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sepeši Luca(STO VALALIKY) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Košický Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 342 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Sepeši Luca
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Řehounek Kristián(TJ Sokol PP Hradec Králové) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Šimurda Dávid(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 001 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Řehounek Kristián
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kokavec Pavol(ŠK ŠOG NITRA) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Novotný Ľudovít(SST EUROMILK DUN.STREDA) 175 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Kokavec Pavol
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Růžička Jakub(HB Ostrov H. Brod) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Biksadsky Tomáš(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 773 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Růžička Jakub
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Vranka Ondřej(KST Zlín) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Žabka Jozef(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 153 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Vranka Ondřej
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mrižo Marek(ŠK ŠOG NITRA) 1191111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Sloboda Oliver(MSK MALACKY) 21161 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Mrižo Marek
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Aicher Raphael(Bayern Munchen) 1181111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Šipoš Roman(SST EUROMILK DUN.STREDA) 41135 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: R Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Aicher Raphael
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Dohňanský David(STK PC TRENČ.TEPLÁ) 351 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: S Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Wagner Mark
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kirchmayer Jakub(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Bohuš Aurel(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 369 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: T Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Kirchmayer Jakub
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Horečný Martin(ŠK ŠOG NITRA) 111211311 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Štancel Patrik(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 5149117 2
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: U Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Horečný Martin
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Zoubek Šimon(TJ Sokol PP Hradec Králové) 1111611 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Deviatka Matúš(ŠKST BOŠANY) 97117 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: V Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Zoubek Šimon
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kolečkář Matyáš(KST Hluk) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Vnučák Alex(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 678 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: W Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Kolečkář Matyáš
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:30 Elíz Richard(STO SVÄTÝ JUR) 241 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: X Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Kopečný Daniel
zápas č. 25 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Ovesný Vratislav(TJ Sokol Kostelec) 111116 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:50 Ivanič Ján(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 8514 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Y Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Ovesný Vratislav
zápas č. 26 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:50 Konšťak Tomáš(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 364 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Z Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3 Drahoš Damian
zápas č. 27 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 8131111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:50 Ďulák Michal(KST Zlín) 111133 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Z Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2 Marko Martin
zápas č. 28 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sochor David(AC Sparta Praha) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Viskup Richard(STO SPOJE BRATISLAVA) 684 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Sochor David
zápas č. 29 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice) 121111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Itagaki Kazuto(TSV Bad Konigshofen) 1086 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Morávek Jindřich
zápas č. 30 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Hodina Petr(TTC Libín Prachatice) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Skalický Samuel(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 321 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Hodina Petr
zápas č. 31 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Horečný Jakub(ŠK ŠOG NITRA) 575 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Király Matúš
zápas č. 32 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sivák Jakub(ST Hostinné) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Kršiak Ján(TZO BYTČA) 173 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Sivák Jakub
zápas č. 33 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Záleský Martin(Tesla Pardubice) 741 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Mannig Noah Tylor
zápas č. 34 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Preitschaft Filip(STO VEĽKÝ BIEL) 131 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Mitrík Jozef
zápas č. 35 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Slaný Martin(SKST Baník Havířov) 11911811 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Godál Milan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 5117114 2
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Slaný Martin
zápas č. 36 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Mlček Ladislav(KST Hluk) 543 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Flóro Damián
zápas č. 37 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Madaras Adam(KST RAKSIT) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Lofaj Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 553 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Madaras Adam
zápas č. 38 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Schandl Kevin(TTC Angern) 11261110 2
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Turiak Matúš(MSK ČADCA) 51111712 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Turiak Matúš
zápas č. 39 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sepeši Luca(STO VALALIKY) 1111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE) 13975 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Sepeši Luca
zápas č. 40 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Řehounek Kristián(TJ Sokol PP Hradec Králové) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Hollý Kristián(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 586 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Řehounek Kristián
zápas č. 41 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kokavec Pavol(ŠK ŠOG NITRA) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Cséri Jakub(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 747 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Kokavec Pavol
zápas č. 42 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Růžička Jakub(HB Ostrov H. Brod) 11711511 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Olejník Róbert(STO VALALIKY) 8115117 2
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Růžička Jakub
zápas č. 43 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Vranka Ondřej(KST Zlín) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Goda Štefan(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) 977 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Vranka Ondřej
zápas č. 44 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mrižo Marek(ŠK ŠOG NITRA) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Zukal Filip(KST Blansko) 977 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Mrižo Marek
zápas č. 45 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Aicher Raphael(Bayern Munchen) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Adam Matej(OŠK SLOVENSKÝ GROB) 445 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: R Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Aicher Raphael
zápas č. 46 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Rozkoš Matúš(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 779 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: S Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Wagner Mark
zápas č. 47 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kirchmayer Jakub(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 611811 1
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Radonjič Stefan(SRB) 1191113 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: T Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Radonjič Stefan
zápas č. 48 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Horečný Martin(ŠK ŠOG NITRA) 1110138 1
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 13121111 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: U Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Holubčík Jakub
zápas č. 49 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Zoubek Šimon(TJ Sokol PP Hradec Králové) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Drenina Adam(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 000 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: V Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Zoubek Šimon
zápas č. 50 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kolečkář Matyáš(KST Hluk) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Sabovčík Lukáš(KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE) 646 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: W Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Kolečkář Matyáš
zápas č. 51 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 1581111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:10 Kubík Adam(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 131184 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: X Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Kopečný Daniel
zápas č. 52 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Ovesný Vratislav(TJ Sokol Kostelec) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:30 Hrutka Kristián(ŠKST TOPOĽČANY) 877 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Y Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Ovesný Vratislav
zápas č. 53 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 1191111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:30 Ďulák Michal(KST Zlín) 61148 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Z Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2 Drahoš Damian
zápas č. 54 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Konšťak Tomáš(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 1111124 1
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:30 Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 13131011 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Z Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4 Marko Martin
zápas č. 55 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Viskup Richard(STO SPOJE BRATISLAVA) 13111188 2
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Novotný Adrián(SST EUROMILK DUN.STREDA) 117131111 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Novotný Adrián
zápas č. 56 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Itagaki Kazuto(TSV Bad Konigshofen) 7111114 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Petrík Silvester(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 111812 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Itagaki Kazuto
zápas č. 57 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Skalický Samuel(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Valo Michal(STO SPOJE BRATISLAVA) 868 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Skalický Samuel
zápas č. 58 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Horečný Jakub(ŠK ŠOG NITRA) 1211911 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Balvar Oliver(SKST Baník Havířov) 109118 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Horečný Jakub
zápas č. 59 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kršiak Ján(TZO BYTČA) 756 0
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Polák Peter(MSK ČADCA) 111111 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Polák Peter
zápas č. 60 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Záleský Martin(Tesla Pardubice) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Riedl Ronald(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO) 656 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Záleský Martin
zápas č. 61 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Preitschaft Filip(STO VEĽKÝ BIEL) 242 0
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Ondračka Adam(SK Frýdlant nad Ostravicí) 111111 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Ondračka Adam
zápas č. 62 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Godál Milan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Podmanický Timotej(MSK ČADCA) 000 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Godál Milan
zápas č. 63 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mlček Ladislav(KST Hluk) 6111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Droba Adam(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 11599 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Mlček Ladislav
zápas č. 64 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Lofaj Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 111117 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Hajdúčik Miroslav(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 3815 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Lofaj Andrej
zápas č. 65 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Turiak Matúš(MSK ČADCA) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Kállay Jakub(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 523 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Turiak Matúš
zápas č. 66 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Košický Matúš(STO SVÄTÝ JUR) 431 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Bobok Tomáš
zápas č. 67 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Hollý Kristián(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Šimurda Dávid(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 423 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Hollý Kristián
zápas č. 68 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Cséri Jakub(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Novotný Ľudovít(SST EUROMILK DUN.STREDA) 636 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Cséri Jakub
zápas č. 69 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Olejník Róbert(STO VALALIKY) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Biksadsky Tomáš(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 666 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Olejník Róbert
zápas č. 70 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Goda Štefan(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Žabka Jozef(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 578 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Goda Štefan
zápas č. 71 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Zukal Filip(KST Blansko) 121111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Sloboda Oliver(MSK MALACKY) 1026 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Q Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Zukal Filip
zápas č. 72 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Adam Matej(OŠK SLOVENSKÝ GROB) 13109 0
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Šipoš Roman(SST EUROMILK DUN.STREDA) 151211 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: R Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Šipoš Roman
zápas č. 73 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Rozkoš Matúš(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Dohňanský David(STK PC TRENČ.TEPLÁ) 534 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: S Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Rozkoš Matúš
zápas č. 74 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Radonjič Stefan(SRB) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Bohuš Aurel(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM) 625 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: T Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Radonjič Stefan
zápas č. 75 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Štancel Patrik(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 627 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: U Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Holubčík Jakub
zápas č. 76 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Drenina Adam(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 000 0
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Deviatka Matúš(ŠKST BOŠANY) 111111 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: V Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Deviatka Matúš
zápas č. 77 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sabovčík Lukáš(KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE) 131111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Vnučák Alex(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 1159 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: W Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Sabovčík Lukáš
zápas č. 78 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kubík Adam(MŠK KYS.NOVÉ MESTO) 111111 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 09:50 Elíz Richard(STO SVÄTÝ JUR) 211 0
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: X Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Kubík Adam
zápas č. 79 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Hrutka Kristián(ŠKST TOPOĽČANY) 5113119 2
Dátum: 11.08.2019
Čas: 10:10 Ivanič Ján(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY) 11311211 3
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Y Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Ivanič Ján
zápas č. 80 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK) 11121113 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 08:00 Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 414711 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Z Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4 Drahoš Damian
zápas č. 81 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Ďulák Michal(KST Zlín) 1111611 3
Dátum: 11.08.2019
Čas: 10:10 Konšťak Tomáš(TJ ORAVAN NÁMESTOVO) 49119 1
Kategória: Mini Cadet Boys
Skupina: Z Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3 Ďulák Michal