JOOLA Satellite Tour Senec 2019 - Mini Cadet Boys - 11.08.2019

Celkové poradie

Poradie.Meno a priezvisko
1 Morávek Jindřich(TJ Jiskra Strážnice)
2 Sochor David(AC Sparta Praha)
3 - 4 Slaný Martin(SKST Baník Havířov)
3 - 4 Hodina Petr(TTC Libín Prachatice)
5 - 8 Mannig Noah Tylor(TTV Niedersachsen)
5 - 8 Madaras Adam(KST RAKSIT)
5 - 8 Király Matúš(STK LUČENEC - KALINOVO)
5 - 8 Wagner Mark(TJ Jiskra Heřmanův Městec)
9 - 16 Drahoš Damian(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK)
9 - 16 Flóro Damián(ŠK PRIEVIDZA)
9 - 16 Kopečný Daniel(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY)
9 - 16 Aicher Raphael(Bayern Munchen)
9 - 16 Vranka Ondřej(KST Zlín)
9 - 16 Mitrík Jozef(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU)
9 - 16 Holubčík Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK)
9 - 16 Bobok Tomáš(STKM PODLAVICE)
17 - 32 Kubík Adam(MŠK KYS.NOVÉ MESTO)
17 - 32 Ovesný Vratislav(TJ Sokol Kostelec)
17 - 32 Zoubek Šimon(TJ Sokol PP Hradec Králové)
17 - 32 Kolečkář Matyáš(KST Hluk)
17 - 32 Radonjič Stefan(SRB)
17 - 32 Cséri Jakub(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY)
17 - 32 Marko Martin(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE)
17 - 32 Itagaki Kazuto(TSV Bad Konigshofen)
17 - 32 Turiak Matúš(MSK ČADCA)
17 - 32 Horečný Jakub(ŠK ŠOG NITRA)
17 - 32 Novotný Adrián(SST EUROMILK DUN.STREDA)
17 - 32 Sepeši Luca(STO VALALIKY)
17 - 32 Ondračka Adam(SK Frýdlant nad Ostravicí)
17 - 32 Schandl Kevin(TTC Angern)
17 - 32 Řehounek Kristián(TJ Sokol PP Hradec Králové)
17 - 32 Sivák Jakub(ST Hostinné)
33 - 52 Lofaj Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK)
33 - 52 Ivanič Ján(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY)
33 - 52 Polák Peter(MSK ČADCA)
33 - 52 Rozkoš Matúš(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM)
33 - 52 Skalický Samuel(LOKOMOTÍVA VRÚTKY)
33 - 52 Sabovčík Lukáš(KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE)
33 - 52 Zukal Filip(KST Blansko)
33 - 52 Záleský Martin(Tesla Pardubice)
33 - 52 Goda Štefan(TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA)
33 - 52 Olejník Róbert(STO VALALIKY)
33 - 52 Hollý Kristián(LOKOMOTÍVA VRÚTKY)
33 - 52 Mlček Ladislav(KST Hluk)
33 - 52 Godál Milan(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES)
33 - 52 Mrižo Marek(ŠK ŠOG NITRA)
33 - 52 Šipoš Roman(SST EUROMILK DUN.STREDA)
33 - 52 Kirchmayer Jakub(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK)
33 - 52 Horečný Martin(ŠK ŠOG NITRA)
33 - 52 Růžička Jakub(HB Ostrov H. Brod)
33 - 52 Kokavec Pavol(ŠK ŠOG NITRA)
33 - 52 Deviatka Matúš(ŠKST BOŠANY)
53 - 78 Petrík Silvester(TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY)
53 - 78 Žabka Jozef(TJ ORAVAN NÁMESTOVO)
53 - 78 Šimurda Dávid(TJ ORAVAN NÁMESTOVO)
53 - 78 Balvar Oliver(SKST Baník Havířov)
53 - 78 Biksadsky Tomáš(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK)
53 - 78 Novotný Ľudovít(SST EUROMILK DUN.STREDA)
53 - 78 Drenina Adam(STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK)
53 - 78 Preitschaft Filip(STO VEĽKÝ BIEL)
53 - 78 Adam Matej(OŠK SLOVENSKÝ GROB)
53 - 78 Droba Adam(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES)
53 - 78 Valo Michal(STO SPOJE BRATISLAVA)
53 - 78 Vnučák Alex(TJ ORAVAN NÁMESTOVO)
53 - 78 Riedl Ronald(SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO)
53 - 78 Sloboda Oliver(MSK MALACKY)
53 - 78 Hajdúčik Miroslav(TJ ORAVAN NÁMESTOVO)
53 - 78 Elíz Richard(STO SVÄTÝ JUR)
53 - 78 Bohuš Aurel(STOLNOTENISOVÉ CENTRUM)
53 - 78 Kállay Jakub(MŠK KYS.NOVÉ MESTO)
53 - 78 Štancel Patrik(LOKOMOTÍVA VRÚTKY)
53 - 78 Ďulák Michal(KST Zlín)
53 - 78 Viskup Richard(STO SPOJE BRATISLAVA)
53 - 78 Podmanický Timotej(MSK ČADCA)
53 - 78 Kršiak Ján(TZO BYTČA)
53 - 78 Dohňanský David(STK PC TRENČ.TEPLÁ)
53 - 78 Košický Matúš(STO SVÄTÝ JUR)
53 - 78 Hrutka Kristián(ŠKST TOPOĽČANY)
79 Konšťak Tomáš(TJ ORAVAN NÁMESTOVO)