Majstrovstvá Slovenska 2019 - Kvalifikácia Muži - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápasy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokskupinazápasdátum/časstôl
1 Sitak Andriy(DONZDORF) Štúň Štefan(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 3:0 A 1-3 01.03.2019 13:00 1
2 Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Kveták Rastislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 3:0 B 1-3 01.03.2019 13:00 2
3 Rakov Valeriy(GNADENTAL) Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:0 C 1-3 01.03.2019 13:00 3
4 Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) Bodík Michal(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:1 D 1-3 01.03.2019 13:00 4
5 Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Cyprich Radovan(MSK ČADCA) 3:0 E 1-3 01.03.2019 13:00 5
6 Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 F 1-3 01.03.2019 13:00 6
7 Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 G 1-3 01.03.2019 13:00 7
8 Delinčák Filip(STO VALČA) Bandík Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) 3:2 H 1-3 01.03.2019 13:00 8
9 Bednár Tibor(TJ NIŽNÁ) Gašparovič Dávid(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) 3:2 I 1-3 01.03.2019 13:00
10 Kostelník Lukáš(ŠKST MICHALOVCE) Kalina Branislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 3:0 J 1-3 01.03.2019 13:25
11 Cyprich Samuel(MSK ČADCA) Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) 2:3 K 1-3 01.03.2019 13:50
12 Hruška Martin(ŠKST MICHALOVCE) Tutura Marek(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:1 L 1-3 01.03.2019 13:50
13 Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) 3:0 M 1-3 01.03.2019 13:50
14 Bohuš Aurel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) Valuch Róbert ml.(TJ NIŽNÁ) 3:2 M 4-2 01.03.2019 16:45
15 Wiltschka Dávid(TJ GASTO GALANTA) Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) 3:1 N 1-3 01.03.2019 13:50
16 Mišelnický Branislav(STK ELASTIK TRNAVA) Kucko Peter(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 2:3 N 4-2 01.03.2019 16:45
17 Konrád Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Jirásek Michal(TSV ELEKTRONIK GORNSDORF) 3:0 O 1-3 01.03.2019 13:50
18 Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) Vejmelka Pavol(STK ELASTIK TRNAVA) 1:3 O 4-2 01.03.2019 16:45
19 Kalužný Branislav(MSK MALACKY) Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:1 P 1-3 01.03.2019 13:50
20 Kaman Lukáš(OBSK UNIMAT LAZANY) Debnár Radovan(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) 1:3 P 4-2 01.03.2019 16:45
21 Sitak Andriy(DONZDORF) Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:0 A 1-2 01.03.2019 13:50
22 Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Jakubec Dávid(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 3:0 B 1-2 01.03.2019 13:50
23 Rakov Valeriy(GNADENTAL) Tonkovič Markus(STK RYBNÍK) 3:0 C 1-2 01.03.2019 13:50
24 Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 3:1 D 1-2 01.03.2019 14:15
25 Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Csejtey Richard(TJ GASTO GALANTA) 1:3 E 1-2 01.03.2019 14:40
26 Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) 3:1 F 1-2 01.03.2019 14:40
27 Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) Valuch Róbert(STK SOKOL STRÁNSKE) 3:0 G 1-2 01.03.2019 14:40
28 Delinčák Filip(STO VALČA) Kučera Andrej(STK ELASTIK TRNAVA) 3:0 H 1-2 01.03.2019 14:40
29 Bednár Tibor(TJ NIŽNÁ) Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) 3:2 I 1-2 01.03.2019 14:40
30 Kostelník Lukáš(ŠKST MICHALOVCE) Pach Kamil(STO VALALIKY) 3:2 J 1-2 01.03.2019 14:40
31 Cyprich Samuel(MSK ČADCA) Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:2 K 1-2 01.03.2019 14:40
32 Hruška Martin(ŠKST MICHALOVCE) Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) 3:0 L 1-2 01.03.2019 14:40
33 Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Valuch Róbert ml.(TJ NIŽNÁ) 1:3 M 1-2 01.03.2019 15:05
34 Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) Bohuš Aurel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 2:3 M 3-4 01.03.2019 17:10
35 Wiltschka Dávid(TJ GASTO GALANTA) Kucko Peter(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 3:2 N 1-2 01.03.2019 15:30
36 Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) Mišelnický Branislav(STK ELASTIK TRNAVA) 1:3 N 3-4 01.03.2019 17:10
37 Konrád Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Vejmelka Pavol(STK ELASTIK TRNAVA) 3:2 O 1-2 01.03.2019 15:30
38 Jirásek Michal(TSV ELEKTRONIK GORNSDORF) Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) 0:3 O 3-4 01.03.2019 17:10
39 Kalužný Branislav(MSK MALACKY) Debnár Radovan(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) 3:0 P 1-2 01.03.2019 15:30
40 Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) Kaman Lukáš(OBSK UNIMAT LAZANY) 3:0 P 3-4 01.03.2019 17:10
41 Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) Štúň Štefan(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 3:1 A 2-3 01.03.2019 15:30
42 Jakubec Dávid(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) Kveták Rastislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 1:3 B 2-3 01.03.2019 15:30
43 Tonkovič Markus(STK RYBNÍK) Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:0 C 2-3 01.03.2019 15:30
44 Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) Bodík Michal(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 D 2-3 01.03.2019 15:30
45 Csejtey Richard(TJ GASTO GALANTA) Cyprich Radovan(MSK ČADCA) 3:0 E 2-3 01.03.2019 15:30
46 Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:1 F 2-3 01.03.2019 15:30
47 Valuch Róbert(STK SOKOL STRÁNSKE) Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 G 2-3 01.03.2019 15:55
48 Kučera Andrej(STK ELASTIK TRNAVA) Bandík Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) 3:0 H 2-3 01.03.2019 15:55
49 Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) Gašparovič Dávid(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) 3:1 I 2-3 01.03.2019 15:55
50 Pach Kamil(STO VALALIKY) Kalina Branislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 3:0 J 2-3 01.03.2019 15:55
51 Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) 1:3 K 2-3 01.03.2019 15:55
52 Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) Tutura Marek(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:0 L 2-3 01.03.2019 16:20
53 Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Bohuš Aurel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 3:0 M 1-4 01.03.2019 16:20
54 Valuch Róbert ml.(TJ NIŽNÁ) Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) 3:0 M 2-3 01.03.2019 17:35
55 Wiltschka Dávid(TJ GASTO GALANTA) Mišelnický Branislav(STK ELASTIK TRNAVA) 3:2 N 1-4 01.03.2019 16:20
56 Kucko Peter(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) 3:1 N 2-3 01.03.2019 17:35
57 Konrád Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) 3:1 O 1-4 01.03.2019 16:20
58 Vejmelka Pavol(STK ELASTIK TRNAVA) Jirásek Michal(TSV ELEKTRONIK GORNSDORF) 3:0 O 2-3 01.03.2019 17:35
59 Kalužný Branislav(MSK MALACKY) Kaman Lukáš(OBSK UNIMAT LAZANY) 3:2 P 1-4 01.03.2019 16:20
60 Debnár Radovan(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 1:3 P 2-3 01.03.2019 17:35