Majstrovstvá Slovenska 2019 - Kvalifikácia Muži - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápisy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 1 Sitak Andriy(DONZDORF) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Štúň Štefan(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 242 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Sitak Andriy
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 2 Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 131111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Kveták Rastislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 1195 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Oráč Daniel
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 3 Rakov Valeriy(GNADENTAL) 121111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 1074 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Rakov Valeriy
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 4 Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) 1114511 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Bodík Michal(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 712114 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Klajber Adam
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 5 Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Cyprich Radovan(MSK ČADCA) 675 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Takáč Jakub
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 6 Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) 111112 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 5810 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Truska Martin
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 7 Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 534 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Kaššay Andrej
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: 8 Delinčák Filip(STO VALČA) 81291111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Bandík Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) 11101184 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Delinčák Filip
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Bednár Tibor(TJ NIŽNÁ) 111241111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:00 Gašparovič Dávid(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) 4141156 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Bednár Tibor
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kostelník Lukáš(ŠKST MICHALOVCE) 111112 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Kalina Branislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 7510 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Kostelník Lukáš
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Cyprich Samuel(MSK ČADCA) 11781112 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) 51111614 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Drobný Jakub
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Hruška Martin(ŠKST MICHALOVCE) 11121111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Tutura Marek(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 91497 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Hruška Martin
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) 633 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Fečo Samuel
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Bohuš Aurel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 12117615 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Valuch Róbert ml.(TJ NIŽNÁ) 107111113 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Bohuš Aurel
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Wiltschka Dávid(TJ GASTO GALANTA) 6111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) 11659 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Wiltschka Dávid
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mišelnický Branislav(STK ELASTIK TRNAVA) 11114810 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Kucko Peter(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 78111112 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Kucko Peter
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Konrád Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Jirásek Michal(TSV ELEKTRONIK GORNSDORF) 000 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Konrád Peter
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) 107134 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Vejmelka Pavol(STK ELASTIK TRNAVA) 12111111 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Vejmelka Pavol
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kalužný Branislav(MSK MALACKY) 1141211 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 511105 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Kalužný Branislav
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kaman Lukáš(OBSK UNIMAT LAZANY) 37119 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Debnár Radovan(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) 1111911 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Debnár Radovan
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Sitak Andriy(DONZDORF) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 667 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Sitak Andriy
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 111311 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Jakubec Dávid(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 5115 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Oráč Daniel
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Rakov Valeriy(GNADENTAL) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:50 Tonkovič Markus(STK RYBNÍK) 396 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Rakov Valeriy
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) 7111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 11186 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Klajber Adam
zápas č. 25 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 101149 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Csejtey Richard(TJ GASTO GALANTA) 1261111 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Csejtey Richard
zápas č. 26 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) 1114411 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) 712119 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Truska Martin
zápas č. 27 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Valuch Róbert(STK SOKOL STRÁNSKE) 748 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Kaššay Andrej
zápas č. 28 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Delinčák Filip(STO VALČA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Kučera Andrej(STK ELASTIK TRNAVA) 768 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Delinčák Filip
zápas č. 29 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Bednár Tibor(TJ NIŽNÁ) 11117811 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) 5911117 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Bednár Tibor
zápas č. 30 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kostelník Lukáš(ŠKST MICHALOVCE) 11119911 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Pach Kamil(STO VALALIKY) 8511117 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Kostelník Lukáš
zápas č. 31 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Cyprich Samuel(MSK ČADCA) 61161111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) 1151188 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Cyprich Samuel
zápas č. 32 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Hruška Martin(ŠKST MICHALOVCE) 121312 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:40 Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) 101110 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Hruška Martin
zápas č. 33 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 1111129 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Valuch Róbert ml.(TJ NIŽNÁ) 9131411 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Valuch Róbert ml.
zápas č. 34 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) 71161110 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:10 Bohuš Aurel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 11211712 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Bohuš Aurel
zápas č. 35 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Wiltschka Dávid(TJ GASTO GALANTA) 11114511 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Kucko Peter(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 2811119 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Wiltschka Dávid
zápas č. 36 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) 11387 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:10 Mišelnický Branislav(STK ELASTIK TRNAVA) 2111111 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Mišelnický Branislav
zápas č. 37 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Konrád Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 101111611 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Vejmelka Pavol(STK ELASTIK TRNAVA) 1257113 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Konrád Peter
zápas č. 38 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Jirásek Michal(TSV ELEKTRONIK GORNSDORF) 000 0
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:10 Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) 111111 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Grega Roland
zápas č. 39 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kalužný Branislav(MSK MALACKY) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Debnár Radovan(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) 655 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Kalužný Branislav
zápas č. 40 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:10 Kaman Lukáš(OBSK UNIMAT LAZANY) 695 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Maruniak Dominik
zápas č. 41 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 1151111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Štúň Štefan(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 71163 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Goldír Jakub
zápas č. 42 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Jakubec Dávid(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 11598 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Kveták Rastislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 8111111 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Kveták Rastislav
zápas č. 43 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Tonkovič Markus(STK RYBNÍK) 111112 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 4710 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Tonkovič Markus
zápas č. 44 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Bodík Michal(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 385 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Veis Matúš
zápas č. 45 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Csejtey Richard(TJ GASTO GALANTA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Cyprich Radovan(MSK ČADCA) 492 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Csejtey Richard
zápas č. 46 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) 1111411 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:30 Hatvany Dominik(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 83119 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Zelinka Matúš
zápas č. 47 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Valuch Róbert(STK SOKOL STRÁNSKE) 121111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Macháň Roman(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 1075 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Valuch Róbert
zápas č. 48 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kučera Andrej(STK ELASTIK TRNAVA) 131111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Bandík Michal(ŠK ISTER BRATISLAVA) 1119 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Kučera Andrej
zápas č. 49 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) 1171111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Gašparovič Dávid(STK STARÁ ĽUBOVŇA/JAKUBANY) 71197 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: I Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Diko Dalibor
zápas č. 50 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Pach Kamil(STO VALALIKY) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Kalina Branislav(ŠK ISTER BRATISLAVA) 474 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: J Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Pach Kamil
zápas č. 51 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) 119107 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Drobný Jakub(ŠK ISTER BRATISLAVA) 6111211 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: K Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Drobný Jakub
zápas č. 52 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) 111115 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:20 Tutura Marek(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 4513 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: L Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Kysel Martin
zápas č. 53 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:20 Bohuš Aurel(STO VEĽKÉ ÚĽANY) 679 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Fečo Samuel
zápas č. 54 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Valuch Róbert ml.(TJ NIŽNÁ) 111113 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Gál Dominik(STK ELASTIK TRNAVA) 4711 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: M Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Valuch Róbert ml.
zápas č. 55 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Wiltschka Dávid(TJ GASTO GALANTA) 81111811 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:20 Mišelnický Branislav(STK ELASTIK TRNAVA) 1157116 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Wiltschka Dávid
zápas č. 56 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kucko Peter(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 8111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Gieci Lukáš(KERAMING TRENČÍN) 11729 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: N Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Kucko Peter
zápas č. 57 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Konrád Peter(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 8111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:20 Grega Roland(ŠK ISTER BRATISLAVA) 11474 1
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Konrád Peter
zápas č. 58 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Vejmelka Pavol(STK ELASTIK TRNAVA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Jirásek Michal(TSV ELEKTRONIK GORNSDORF) 000 0
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: O Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Vejmelka Pavol
zápas č. 59 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kalužný Branislav(MSK MALACKY) 11961111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:20 Kaman Lukáš(OBSK UNIMAT LAZANY) 8111182 2
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Kalužný Branislav
zápas č. 60 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Debnár Radovan(MTJ PIEŠŤANY-MORAVANY) 118710 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 9111112 3
Kategória: Kvalifikácia Muži
Skupina: P Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Maruniak Dominik