Majstrovstvá Slovenska 2019 - Kvalifikácia Ženy - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápasy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokskupinazápasdátum/časstôl
1 Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) Kovácsová Viktória(TJ GASTO GALANTA) 3:0 A 1-3 01.03.2019 13:25
2 Peková Zuzana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) Bilkovičová Sára(MSK MALACKY) 3:0 B 1-3 01.03.2019 13:25
3 Klučárová Agáta(STO VALALIKY) Némethová Noemi(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 C 1-3 01.03.2019 13:25
4 Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) Kalužná Natália(TSV BETZINGEN) 3:2 D 1-3 01.03.2019 13:25
5 Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) 2:3 E 1-3 01.03.2019 13:25
6 Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 1:3 E 4-2 01.03.2019 14:15
7 Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 3:1 F 1-3 01.03.2019 13:25
8 Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 2:3 F 4-2 01.03.2019 14:15
9 Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 3:2 G 1-3 01.03.2019 13:25
10 Mikulová Terézia(KST DRIVE TR. JASTRABIE) Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 3:1 G 4-2 01.03.2019 14:15
11 Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:1 H 1-3 01.03.2019 13:25
12 Drobová Veronika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) 1:3 H 4-2 01.03.2019 14:15
13 Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 A 1-2 01.03.2019 14:15
14 Peková Zuzana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) Lacenová Renáta(ŠKST TOPOĽČANY) 3:0 B 1-2 01.03.2019 14:15
15 Klučárová Agáta(STO VALALIKY) Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) 2:3 C 1-2 01.03.2019 14:15
16 Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) Tančiboková Nikoleta petra(MSK MALACKY) 3:0 D 1-2 01.03.2019 14:15
17 Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 0:3 E 1-2 01.03.2019 15:05
18 Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 3:1 E 3-4 01.03.2019 15:55
19 Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 3:0 F 1-2 01.03.2019 15:05
20 Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 2:3 F 3-4 01.03.2019 15:55
21 Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 3:0 G 1-2 01.03.2019 15:05
22 Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) Mikulová Terézia(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 1:3 G 3-4 01.03.2019 15:55
23 Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) 1:3 H 1-2 01.03.2019 15:05
24 Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) Drobová Veronika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:1 H 3-4 01.03.2019 15:55
25 Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) Kovácsová Viktória(TJ GASTO GALANTA) 3:2 A 2-3 01.03.2019 15:05
26 Lacenová Renáta(ŠKST TOPOĽČANY) Bilkovičová Sára(MSK MALACKY) 3:0 B 2-3 01.03.2019 15:05
27 Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) Némethová Noemi(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 C 2-3 01.03.2019 15:05
28 Tančiboková Nikoleta petra(MSK MALACKY) Kalužná Natália(TSV BETZINGEN) 0:3 D 2-3 01.03.2019 15:05
29 Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 3:2 E 1-4 01.03.2019 16:45
30 Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) 0:3 E 2-3 01.03.2019 17:35
31 Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 3:0 F 1-4 01.03.2019 16:45
32 Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 3:1 F 2-3 01.03.2019 17:35
33 Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) Mikulová Terézia(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 3:0 G 1-4 01.03.2019 16:45
34 Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 3:0 G 2-3 01.03.2019 17:35
35 Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Drobová Veronika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 2:3 H 1-4 01.03.2019 16:45
36 Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 H 2-3 01.03.2019 17:35