Majstrovstvá Slovenska 2019 - Kvalifikácia Ženy - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápisy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) 111611 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Kovácsová Viktória(TJ GASTO GALANTA) 2145 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Šinkarová Dáša
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Peková Zuzana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Bilkovičová Sára(MSK MALACKY) 987 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Peková Zuzana
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Klučárová Agáta(STO VALALIKY) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Némethová Noemi(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 973 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Klučárová Agáta
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) 11711816 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Kalužná Natália(TSV BETZINGEN) 71171114 2
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Divinská Natália
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) 5121385 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) 1110111111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Marousková Monika
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 55155 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 11111311 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Belopotočanová Katarína
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 6111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 11195 1
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Dzelinska Júlia
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 1151278 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 411101111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Hudáková Ivana
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) 11711811 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 4119119 2
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Terezková Jana
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Mikulová Terézia(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 1261411 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 1011128 1
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Mikulová Terézia
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 1111711 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 13:25 Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 99116 1
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Krešilová Andrea
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Drobová Veronika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 117810 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) 8111112 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 4-2
Rajtoková Pavlína
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) 111211 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) 8108 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Šinkarová Dáša
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Peková Zuzana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) 111113 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Lacenová Renáta(ŠKST TOPOĽČANY) 6711 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Peková Zuzana
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Klučárová Agáta(STO VALALIKY) 2111146 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) 11771111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Dzurová Lenka
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) 111113 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 14:15 Tančiboková Nikoleta petra(MSK MALACKY) 8711 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Divinská Natália
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) 1065 0
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 121111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Belopotočanová Katarína
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) 9111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 11589 1
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Marousková Monika
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 967 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Dzelinska Júlia
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 11111069 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 89121111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Vojtasová Patrícia
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 576 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Terezková Jana
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 78113 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Mikulová Terézia(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 1111911 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Mikulová Terézia
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 11664 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) 9111111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Rajtoková Pavlína
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 1171111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:55 Drobová Veronika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 21138 1
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 3-4
Kováčová Alžbeta
zápas č. 25 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) 111171011 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Kovácsová Viktória(TJ GASTO GALANTA) 8911126 2
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Pisarčiková Frederika
zápas č. 26 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Lacenová Renáta(ŠKST TOPOĽČANY) 111311 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Bilkovičová Sára(MSK MALACKY) 8116 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Lacenová Renáta
zápas č. 27 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Némethová Noemi(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 998 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Dzurová Lenka
zápas č. 28 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Tančiboková Nikoleta petra(MSK MALACKY) 1089 0
Dátum: 01.03.2019
Čas: 15:05 Kalužná Natália(TSV BETZINGEN) 121111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Kalužná Natália
zápas č. 29 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) 81111711 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 1183116 2
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Karkušova Danijela
zápas č. 30 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 766 0
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) 111111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Marousková Monika
zápas č. 31 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 111211 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 6107 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Dzelinska Júlia
zápas č. 32 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 11151111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 61778 1
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Hudáková Ivana
zápas č. 33 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Mikulová Terézia(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 658 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Terezková Jana
zápas č. 34 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 394 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Gajdošová Lucia
zápas č. 35 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 11111098 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 16:45 Drobová Veronika(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 69121111 3
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-4
Drobová Veronika
zápas č. 36 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Rajtoková Pavlína(MSK MALACKY) 111112 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 17:35 Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 8410 0
Kategória: Kvalifikácia Ženy
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Rajtoková Pavlína