Majstrovstvá Slovenska 2019 - Muži do 21 rokov - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápasy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokskupinazápasdátum/časstôl
1 Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:1 A 2-3 01.03.2019 09:50
2 Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) Pach Kamil(STO VALALIKY) 3:2 B 2-3 01.03.2019 09:50
3 Cyprich Samuel(MSK ČADCA) Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:2 C 2-3 01.03.2019 09:50
4 Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) Hurka Rastislav(STO VALALIKY) 3:2 D 2-3 01.03.2019 09:50
5 Delinčák Filip(STO VALČA) Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 3:1 E 2-3 01.03.2019 09:50
6 Cyprich Radovan(MSK ČADCA) Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) 2:3 F 2-3 01.03.2019 09:50
7 Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 1:3 G 2-3 01.03.2019 09:50
8 Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Veterník Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 H 2-3 01.03.2019 09:50
9 Špánik Tibor(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 A 1-3 01.03.2019 09:00
10 Peko Štefan(SK VYDRANY) Pach Kamil(STO VALALIKY) 3:0 B 1-3 01.03.2019 09:00
11 Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:1 C 1-3 01.03.2019 09:00
12 Zelinka Jakub(PKS KOLPING JAROSLAW) Hurka Rastislav(STO VALALIKY) 3:0 D 1-3 01.03.2019 09:00
13 Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 3:1 E 1-3 01.03.2019 09:50
14 Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) 3:2 F 1-3 01.03.2019 09:00
15 Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 3:1 G 1-3 01.03.2019 09:00
16 Brat Adam(TTC SELIGENSTADT (GER)) Veterník Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:1 H 1-3 01.03.2019 09:00
17 Špánik Tibor(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 3:0 A 1-2 01.03.2019 10:40
18 Peko Štefan(SK VYDRANY) Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:1 B 1-2 01.03.2019 10:40
19 Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) Cyprich Samuel(MSK ČADCA) 3:0 C 1-2 01.03.2019 10:40
20 Zelinka Jakub(PKS KOLPING JAROSLAW) Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) 3:2 D 1-2 01.03.2019 10:40
21 Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) Delinčák Filip(STO VALČA) 3:2 E 1-2 01.03.2019 10:40
22 Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) Cyprich Radovan(MSK ČADCA) 3:0 F 1-2 01.03.2019 10:40
23 Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) 3:0 G 1-2 01.03.2019 10:40
24 Brat Adam(TTC SELIGENSTADT (GER)) Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 3:0 H 1-2 01.03.2019 10:40