Majstrovstvá Slovenska 2019 - Muži do 21 rokov - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápisy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 1571112 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 1311810 1
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Takáč Jakub
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) 11881111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Pach Kamil(STO VALALIKY) 9111129 2
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Pindura Tobiáš
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Cyprich Samuel(MSK ČADCA) 11814611 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 61112112 2
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Cyprich Samuel
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) 71111511 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Hurka Rastislav(STO VALALIKY) 1186118 2
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Diko Dalibor
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Delinčák Filip(STO VALČA) 1111911 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 93118 1
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Delinčák Filip
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Cyprich Radovan(MSK ČADCA) 9411116 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) 11115911 3
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Zelinka Matúš
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) 108118 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 1211611 3
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Goldír Jakub
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 111112 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Veterník Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 9510 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Fečo Samuel
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Špánik Tibor(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:00 Maruniak Dominik(ŠKST RUŽOMBEROK) 446 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Špánik Tibor
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Peko Štefan(SK VYDRANY) 111411 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:00 Pach Kamil(STO VALALIKY) 2123 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Peko Štefan
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 10111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:00 Ďanovský Martin(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 12852 1
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Oráč Daniel
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Zelinka Jakub(PKS KOLPING JAROSLAW) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:00 Hurka Rastislav(STO VALALIKY) 284 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Zelinka Jakub
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) 3111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:50 Veis Matúš(ŠKST FEROMAX BRATISLAVA) 11579 1
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Truska Martin
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) 91111911 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:00 Zelinka Matúš(STO MOKRANCE) 1178117 2
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Klajber Adam
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 8111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:00 Goldír Jakub(LOKOMOTÍVA VRÚTKY) 11773 1
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Kaššay Andrej
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Brat Adam(TTC SELIGENSTADT (GER)) 1181111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:00 Veterník Jakub(ŠKST RUŽOMBEROK) 11144 1
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Brat Adam
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Špánik Tibor(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Takáč Jakub(STK DEVÍNSKA NOVÁ VES) 873 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Špánik Tibor
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Peko Štefan(SK VYDRANY) 1181111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Pindura Tobiáš(ŠKST RUŽOMBEROK) 41185 1
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Peko Štefan
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Oráč Daniel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Cyprich Samuel(MSK ČADCA) 979 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Oráč Daniel
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Zelinka Jakub(PKS KOLPING JAROSLAW) 11128511 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Diko Dalibor(MSTK TVRDOŠÍN) 91011116 2
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Zelinka Jakub
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Truska Martin(ŠKST RUŽOMBEROK) 11711711 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Delinčák Filip(STO VALČA) 6119112 2
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Truska Martin
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Klajber Adam(GEOLÓG ROŽŇAVA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Cyprich Radovan(MSK ČADCA) 687 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Klajber Adam
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kaššay Andrej(ŠKST RUŽOMBEROK) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Kysel Martin(MSTK TVRDOŠÍN) 548 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Kaššay Andrej
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Brat Adam(TTC SELIGENSTADT (GER)) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:40 Fečo Samuel(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 579 0
Kategória: Muži do 21 rokov
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Brat Adam