Majstrovstvá Slovenska 2019 - Ženy do 21 rokov - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápasy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

č. záp.Meno a priezviskoMeno a priezviskovýsledokskupinazápasdátum/časstôl
1 Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 2:3 A 2-3 01.03.2019 10:15
2 Horváthová Simona(TSG KAISERSLAUTERN) Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 B 2-3 01.03.2019 10:15
3 Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 3:2 C 2-3 01.03.2019 10:15
4 Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 3:0 D 2-3 01.03.2019 10:15
5 Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 3:0 E 2-3 01.03.2019 10:15
6 Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 0:3 F 2-3 01.03.2019 10:15
7 Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) 3:2 G 2-3 01.03.2019 10:15
8 Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 1:3 H 2-3 01.03.2019 10:15
9 Kukuľková Tatiana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 3:0 A 1-3 01.03.2019 09:25
10 Labošová Ema(STO VALALIKY) Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 B 1-3 01.03.2019 09:25
11 Puchovanová Nikoleta(ŠKST ČSAD HODONÍN) Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 3:0 C 1-3 01.03.2019 09:25
12 Grigelová Natália(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 3:0 D 1-3 01.03.2019 09:25
13 Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 3:0 E 1-3 01.03.2019 09:25
14 Uríková Monika(KST HLUK (CZE)) Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 3:0 F 1-3 01.03.2019 09:25
15 Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) 3:2 G 1-3 01.03.2019 09:25
16 Klučárová Agáta(STO VALALIKY) Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 3:2 H 1-3 01.03.2019 09:25
17 Kukuľková Tatiana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 3:1 A 1-2 01.03.2019 11:05
18 Labošová Ema(STO VALALIKY) Horváthová Simona(TSG KAISERSLAUTERN) 3:2 B 1-2 01.03.2019 11:05
19 Puchovanová Nikoleta(ŠKST ČSAD HODONÍN) Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 3:2 C 1-2 01.03.2019 11:05
20 Grigelová Natália(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) 3:2 D 1-2 01.03.2019 11:05
21 Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:0 E 1-2 01.03.2019 11:05
22 Uríková Monika(KST HLUK (CZE)) Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) 3:0 F 1-2 01.03.2019 11:05
23 Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 3:2 G 1-2 01.03.2019 11:05
24 Klučárová Agáta(STO VALALIKY) Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 3:2 H 1-2 01.03.2019 11:05