Majstrovstvá Slovenska 2019 - Ženy do 21 rokov - 01.03.2019

1.Stupeň - Zápisy

FILTER

Fulltext:

Stôl:

Zápas:

Hráč:

Skupina:

Klub:

 

zápas č. 1 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 11111188 2
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 91391111 3
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Liptáková Nikoleta
zápas č. 2 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Horváthová Simona(TSG KAISERSLAUTERN) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) 726 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Horváthová Simona
zápas č. 3 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 119111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 5116131 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Dzelinska Júlia
zápas č. 4 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 484 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Karkušova Danijela
zápas č. 5 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 571 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Divinská Natália
zápas č. 6 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) 11410 0
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 131112 3
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Gurínová Daniela
zápas č. 7 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 411101111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) 1181237 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Belopotočanová Katarína
zápas č. 8 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 31168 1
Dátum: 01.03.2019
Čas: 10:15 Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 1181111 3
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 2-3
Hudáková Ivana
zápas č. 9 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kukuľková Tatiana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Liptáková Nikoleta(STO SPOJE IVANKA) 571 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Kukuľková Tatiana
zápas č. 10 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Labošová Ema(STO VALALIKY) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Pisarčiková Frederika(ŠKST RUŽOMBEROK) 685 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Labošová Ema
zápas č. 11 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Puchovanová Nikoleta(ŠKST ČSAD HODONÍN) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Vojtasová Patrícia(ŠKST ENERGODATA ŽILINA) 422 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Puchovanová Nikoleta
zápas č. 12 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Grigelová Natália(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Gajdošová Lucia(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 565 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Grigelová Natália
zápas č. 13 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Gašparíková Lucia(TTC MAJCICHOV) 635 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Šinkarová Dáša
zápas č. 14 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Uríková Monika(KST HLUK (CZE)) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Gurínová Daniela(KST DRIVE TR. JASTRABIE) 489 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Uríková Monika
zápas č. 15 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) 91171111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Terezková Jana(ŠKST MICHALOVCE) 1171187 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Marousková Monika
zápas č. 16 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Klučárová Agáta(STO VALALIKY) 114121211 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 09:25 Hudáková Ivana(MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU) 71110146 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-3
Klučárová Agáta
zápas č. 17 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Kukuľková Tatiana(KST VIKTÓRIA TRNAVA) 11111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Krešilová Andrea(ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU) 31319 1
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: A Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Kukuľková Tatiana
zápas č. 18 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Labošová Ema(STO VALALIKY) 51271211 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Horváthová Simona(TSG KAISERSLAUTERN) 111011107 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: B Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Labošová Ema
zápas č. 19 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Puchovanová Nikoleta(ŠKST ČSAD HODONÍN) 91111811 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Dzelinska Júlia(STK LOKOMOTÍVA KOŠICE) 1145117 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: C Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Puchovanová Nikoleta
zápas č. 20 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Grigelová Natália(ŠKST BANÍK HAVÍŘOV) 11123811 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Karkušova Danijela(ŠK ŠOG NITRA) 71011116 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: D Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Grigelová Natália
zápas č. 21 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Šinkarová Dáša(ŠKST MICHALOVCE) 111111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Divinská Natália(ŠKST RUŽOMBEROK) 594 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: E Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Šinkarová Dáša
zápas č. 22 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Uríková Monika(KST HLUK (CZE)) 111112 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Dzurová Lenka(TTC MAJCICHOV) 6910 0
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: F Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Uríková Monika
zápas č. 23 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Marousková Monika(KERAMING TRENČÍN) 111171013 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Belopotočanová Katarína(SG MARSSBEL BREMEN) 99111211 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: G Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Marousková Monika
zápas č. 24 Time out Príjem
1 2 3 4 5 6 7 pomer setov
Stôl: - Klučárová Agáta(STO VALALIKY) 14671111 3
Dátum: 01.03.2019
Čas: 11:05 Kováčová Alžbeta(ŠKST RUŽOMBEROK) 12111195 2
Kategória: Ženy do 21 rokov
Skupina: H Rozhodca Víťaz
Zápas: 1-2
Klučárová Agáta