Nahrávam...
refresh:
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
date:
2024-08-09
2024-08-10
2024-08-11
2024-08-12
2024-08-13
2024-08-14
2024-08-15
2024-08-16
2024-08-17
2024-08-18
2024-08-19
2024-08-20
2024-08-21
2024-08-22
2024-08-23
2024-08-24
live:
on
off
from:
15:42
to:
17:12
limit:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
scroll:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
font:
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
SATELLITE TOUR 2024 HAVÍŘOV
DATE/TIME
T
TEAM 1 / PLAYER 1
TEAM 2 / PLAYER 2
CATEGORY
RES
ROUND
14.8.24 15:30
1
Antonín Horák
Sokol Hradec Králove PP 2
Rastislav Chromčák
TJ Oravan Námestovo
MINI CADET BOYS U13
3 : 0
R32
14.8.24 15:30
2
Štefan Orlej
MŠK Kysucké Nové Město
Boris Martišík
TTC Považská Bystrica
MINI CADET BOYS U13
3 : 2
R32
14.8.24 15:30
3
Šimon Beňo
TJ Lokomotíva Vrútky
Maksymilian Ksiažek
MKS Skawa Wadowice
MINI CADET BOYS U13
0 : 3
R32
14.8.24 15:30
4
Matůš Vráblik
KST ZŠ Turčianské Teplice
Alex Hladoník
STK Lokomotíva Košice
MINI CADET BOYS U13
0 : 3
R32
14.8.24 15:30
5
Tomáš Stračina
SKST Lučenec
Matias Pavlík
MSK Čadca
MINI CADET BOYS U13
0 : 3
R32
14.8.24 15:30
6
Eduard Pati
ST Levice 2021
Tomáš Šimek
TJ Tesla Pardubice
MINI CADET BOYS U13
2 : 3
R32
14.8.24 15:30
7
Damián Stalmašek
MŠK Kysucké Nové Město
Michael Zhang
SKFL Vienna
MINI CADET BOYS U13
0 : 3
R32
14.8.24 15:30
8
Milan Mariak
MSK Čadca
Dominik Hlošek
ST Levice 2021
MINI CADET BOYS U13
2 : 3
R32
14.8.24 15:30
9
Anabela Aysun Janeková
ŠKST Bošany
Linda Ševcechová
KST DRIVE Trenčianske Jastrabie
MINI CADET GIRLS U13
3 : 1
R16
14.8.24 15:30
10
Kristin Tuve
Niedersachsen TTV
Barbora Rusňáková
ŠKST Bošany
MINI CADET GIRLS U13
3 : 2
R16
14.8.24 15:30
11
Michaela Brišová
TJ Oravská Lesná
Sofia Hoppenworth
Niedersachsen TTV
MINI CADET GIRLS U13
1 : 3
R16
14.8.24 15:30
12
Veronika Tisoňová
TJ Oravská Lesná
Lilien Urbanikova
MSK Čadca
MINI CADET GIRLS U13
3 : 1
R16
14.8.24 15:30
13
Dorota Drgoňová
ŠKST Bošany
Franziska Bartl
Niedersachsen TTV
CADET GIRLS U15
0 : 3
R16
14.8.24 15:30
14
Ester Vyskočilová
SK Dobré
Katarina Kirchmayerová
STK ZŠ Na Bielenisku Pezinok
CADET GIRLS U15
3 : 2
R16
14.8.24 15:30
15
Anna Drgoňová
ŠKST Bošany
Zuzana Piekarczyk
MKS Skawa Wadowice
CADET GIRLS U15
0 : 3
R16
14.8.24 15:30
16
Adéla Bártová
Sokol Hradec Králove PP 2
Martina Hrabajová
ŠKST Topoľčany
CADET GIRLS U15
1 : 3
R16
14.8.24 15:30
17
Simona Ďurišová
ŠKST Bošany
Nela Mrkvicová
TTC Spartak Poprad
CADET GIRLS U15
2 : 3
R16
14.8.24 15:30
18
Zoey luna Polke
Niedersachsen TTV
Yveta Plešnerová
SKST Vlašim
CADET GIRLS U15
3 : 0
R16
14.8.24 15:55
1
Oliver Olejník
SKST Havířov
Samuel Drabík
SŠK Poproč
CADET BOYS U15
3 : 0
R32
14.8.24 15:55
2
Vojtěch Daněk
Sokol Hradec Králove PP 2
Sebastián Hlošek
ST Levice 2021
CADET BOYS U15
0 : 3
R32
14.8.24 15:55
3
Matúš Košický
STK ZŠ Na Bielenisku Pezinok
Kristián Píš
SK Přerov
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
4
Jáchym Bašta
TTC Praha
Lukáš Elicer
STC Slaný
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
5
Nikita Rievienko
STK Lokomotíva Košice
Vojtěch Laštovka
KST Zlín
CADET BOYS U15
3 : 0
R32
14.8.24 15:55
6
Radim Gazárek
TJ Tatran Hostinné
Matěj Durdis
TTC Elizza Praha
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
7
Martin Krištof
Blansko
Dávid Šadlák
MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO
CADET BOYS U15
3 : 1
R32
14.8.24 15:55
8
Martin Menšík
SK Frýdlant nad Ostravicí
Seung Jin Chen
SKFL Vienna
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
9
Marco Cisarik
MSK Čadca
Noam Sharaf
Izrael
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
10
Václav Hrabec
SK Frýdlant nad Ostravicí
Jakub Fidler
Sokol Hradec Králove PP 2
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
11
Kyrilo Nakonechny
SKFL Vienna
Bohuš Aurel
STK ZŠ Na Bielenisku Pezinok
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
12
Tomáš Jareš
TJ Sokol Vodňany
Martin Ratajský
KST Olomouc
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
13
Filip Nagy
STK ZŠ Na Bielenisku Pezinok
Vojtěch Rygál
SK Přerov
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
14
Hugo Šmika
TJ Tatran Hostinné
Dominik Zinke
STC Slaný
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
15
Vojtěch Sýkora
TJ Tesla Pardubice
Matůš Michnica
MSK Čadca
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 15:55
16
Antonín Hejduk
Sokol Hradec Králove PP 2
Béla Csomor
SKFL Vienna
CADET BOYS U15
R32
14.8.24 16:25
1
Sung Bin Chen
SKFL Vienna
Antonín Horák
Sokol Hradec Králove PP 2
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
2
Štefan Orlej
MŠK Kysucké Nové Město
Vojtěch Tesař
TTC Frýdek-Místek
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
3
Denis Večerek
MSK Čadca
Maksymilian Ksiažek
MKS Skawa Wadowice
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
4
Alex Hladoník
STK Lokomotíva Košice
Richard Feber
SKST Havířov
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
5
Tomáš Matuška
TJ Tatran Hostinné
Matias Pavlík
MSK Čadca
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
6
Tomáš Šimek
TJ Tesla Pardubice
Alexander Mayer
SKFL Vienna
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
7
Albert Jan Grzonka
STC Slaný
Michael Zhang
SKFL Vienna
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
8
Dominik Hlošek
ST Levice 2021
Albert Czigler
Clubul sportiv armand Supúr
MINI CADET BOYS U13
R16
14.8.24 16:25
9
Vivien Murková
ŠKST Bošany
Anabela Aysun Janeková
ŠKST Bošany
MINI CADET GIRLS U13
QF
14.8.24 16:25
10
Kristin Tuve
Niedersachsen TTV
Elen Galetková
TJ Ostrava KST
MINI CADET GIRLS U13
QF
14.8.24 16:25
11
Júlia Včelková
STK ZŠ Na Bielenisku Pezinok
Sofia Hoppenworth
Niedersachsen TTV
MINI CADET GIRLS U13
QF
14.8.24 16:25
12
Veronika Tisoňová
TJ Oravská Lesná
Viktoria Bulik
TTC Frýdek-Místek
MINI CADET GIRLS U13
QF
14.8.24 16:25
13
Bianka Bacsová
STK Lokomotíva Košice
Franziska Bartl
Niedersachsen TTV
CADET GIRLS U15
QF
14.8.24 16:25
14
Ester Vyskočilová
SK Dobré
Zuzana Piekarczyk
MKS Skawa Wadowice
CADET GIRLS U15
QF
14.8.24 16:25
15
Martina Hrabajová
ŠKST Topoľčany
Nela Mrkvicová
TTC Spartak Poprad
CADET GIRLS U15
QF
14.8.24 16:25
16
Zoey luna Polke
Niedersachsen TTV
Barbora Melisa Guassardo
MŠK STO Krompachy
CADET GIRLS U15
QF
14.8.24 16:55
1
Oliver Olejník
SKST Havířov
Sebastián Hlošek
ST Levice 2021
CADET BOYS U15
R16
14.8.24 16:55
9
Alfred Hlawatschke
Sokol Hradec Králove PP 2
Filip Štinger
ŠKST Karlova Ves, Bratislava
JUNIOR BOYS U19
R64
14.8.24 16:55
10
Filip Zukal
Blansko
Štefan Goda
STK Senec
JUNIOR BOYS U19
R64
14.8.24 16:55
11
Filip Dufek
KST Zlín
Matuš Turiak
MSK Čadca
JUNIOR BOYS U19
R64
14.8.24 16:55
12
Lukáš Lebeda
TTC Elizza Praha
Jakub Šimeček
TJ Spartak Bílovec
JUNIOR BOYS U19
R64
14.8.24 16:55
13
Tomáš Doušek
SK Přerov
Peter Polak
MSK Čadca
JUNIOR BOYS U19
R64
14.8.24 16:55
14
Radovan Březina
KST Zlín
Adam Drenina
STK Senec
JUNIOR BOYS U19
R64
14.8.24 17:25
9
Nela Ondrušová
ŠKST Topoľčany
Lisanne Tschimpke
Niedersachsen TTV
JUNIOR GIRLS U19
R16
14.8.24 17:25
10
Liliana Alicja Guassardo
MŠK STO KROMPACHY
Lucie Obdržálková
SKST Havířov
JUNIOR GIRLS U19
R16
14.8.24 17:25
11
Jana Tomášková
Sokol Hradec Králove PP 2
Sára Habarová
KST RAKSIT
JUNIOR GIRLS U19
R16
14.8.24 17:25
12
Natálie Cíborová
Sokol Hradec Králove PP 2
Darina Kolesarová
STO Valaliky
JUNIOR GIRLS U19
R16
14.8.24 17:25
13
Nina Darovcová
STC ŠKST BRATISLAVA
Lucie Maurerová
SKST Havířov
JUNIOR GIRLS U19
R16
14.8.24 17:25
14
Sofie Boguslavská
Niedersachsen TTV
Kateřina Ďuláková
SK Přerov
JUNIOR GIRLS U19
R16
14.8.24 18:00
6
Kristián Hrutka
Keraming Trenčín
Ariel Bernstein
Izrael
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
7
Tomáš Skřivánek
SK Přerov
Milan Godál
STK Devínska Nová Ves
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
8
Ondřej Vranka
KST Zlín
Vinzenz Schrödl
SKFL Vienna
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
10
Tibor Gűrtler
STK Funstar Topolčany
Vojtěch Jirout
TJ Jiskra Heřmanův Městec
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
11
Jakub Janošec
SKST Havířov
Dominik Žirko
STC ŠKST BA
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
14
Filip Wolf
PINK! Liberec
Matúš Király
STK Lokomotíva Košice
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
15
Oliver Balvar
SKST Havířov
Daniel Martínek
SKST Vlašim
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
17
Stephan Wyss
SKFL Vienna
Jakub Hutník
TJ Odry
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
18
Jakub Minarovič
ŠKST Bošany
Hynek Novák
Sokol Hradec Králove PP 2
JUNIOR BOYS U19
R32
14.8.24 18:00
19
Yaroslav Kravets
STK Lokomotíva Košice
Milan Severa
SK Přerov
JUNIOR BOYS U19
R32