Rakov V. / Sitak A.
KST RAKSIT / GEOLÓG ROŽŇAVA
Dvořák J. / Valient M.
SLOVENSKÝ OROL LUDANICE / OSK VEĽKÁ LÚKA
Balažovič P. / Habala S.
STK OROL OTRHÁNKY / STO STAVOKAN UHROVEC
Flóro D. / Petrlík J.
STO STAVOKAN UHROVEC
Caňo M. / Caňo M.
KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Janík A. / Kotačka A.
KERAMING TRENČÍN / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Blahovič I. / Hnáth D.
KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Deviatka J. / Frohn J.
ŠKST BOŠANY / STK PC TRENČ.TEPLÁ
Flóro D. / Flóro M.
STO STAVOKAN UHROVEC
Géci L. / Zajac M.
STK OROL OTRHÁNKY
Flóro D. / Sanchez Mosquera J.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST MICHALOVCE
Arpáš S. / Madarás A.
CP CAUDRY / ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Gűrtler T. / Országh T.
STK PRIEVIDZA / STO STAVOKAN UHROVEC
Gramantík M. / Košík P.
STK PRIEVIDZA
Diková B. / Igazová M.
ŠKST TOPOĽČANY / KST DRIVE TR. JASTRABIE
Jakub M. / Kolembus B.
/ STK MALÉ CHLIEVANY
Bauerová M. / Petrík D.
ŠKST BOŠANY / STK EURO DRIETOMA
Remeň M. / Šutiak S.
SK POLSTRAV BYSTRIČANY / KERAMING TRENČÍN
Deviatka M. / Madžo S.
ŠKST BOŠANY / STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Horečný M. / Kutiš M.
STO PRUSY
Chudý P. / Masaryk T.
KST DIVIAKY NAD NITRICOU / KST NITRIANSKE RUDNO
Kopányi T. / Yefimov V.
TJ AGROTEC HUSTOPEČE /
Rakov V. / Sitak A.
KST RAKSIT / GEOLÓG ROŽŇAVA
Balažovič P. / Habala S.
STK OROL OTRHÁNKY / STO STAVOKAN UHROVEC
Flóro D. / Petrlík J.
STO STAVOKAN UHROVEC
Caňo M. / Caňo M.
KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Janík A. / Kotačka A.
KERAMING TRENČÍN / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Deviatka J. / Frohn J.
ŠKST BOŠANY / STK PC TRENČ.TEPLÁ
Flóro D. / Flóro M.
STO STAVOKAN UHROVEC
Flóro D. / Sanchez Mosquera J.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST MICHALOVCE
Arpáš S. / Madarás A.
CP CAUDRY / ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Gramantík M. / Košík P.
STK PRIEVIDZA
Diková B. / Igazová M.
ŠKST TOPOĽČANY / KST DRIVE TR. JASTRABIE
Bauerová M. / Petrík D.
ŠKST BOŠANY / STK EURO DRIETOMA
Remeň M. / Šutiak S.
SK POLSTRAV BYSTRIČANY / KERAMING TRENČÍN
Deviatka M. / Madžo S.
ŠKST BOŠANY / STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Horečný M. / Kutiš M.
STO PRUSY
Kopányi T. / Yefimov V.
TJ AGROTEC HUSTOPEČE /
Rakov V. / Sitak A.
KST RAKSIT / GEOLÓG ROŽŇAVA
Caňo M. / Caňo M.
KST DIVIAKY NAD NITRICOU
Janík A. / Kotačka A.
KERAMING TRENČÍN / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Flóro D. / Sanchez Mosquera J.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST MICHALOVCE
Arpáš S. / Madarás A.
CP CAUDRY / ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Bauerová M. / Petrík D.
ŠKST BOŠANY / STK EURO DRIETOMA
Remeň M. / Šutiak S.
SK POLSTRAV BYSTRIČANY / KERAMING TRENČÍN
Kopányi T. / Yefimov V.
TJ AGROTEC HUSTOPEČE /
Rakov V. / Sitak A.
KST RAKSIT / GEOLÓG ROŽŇAVA
Flóro D. / Sanchez Mosquera J.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST MICHALOVCE
Arpáš S. / Madarás A.
CP CAUDRY / ŠK ŠOG DOMINO NITRA
Kopányi T. / Yefimov V.
TJ AGROTEC HUSTOPEČE /
Rakov V. / Sitak A.
KST RAKSIT / GEOLÓG ROŽŇAVA
Kopányi T. / Yefimov V.
TJ AGROTEC HUSTOPEČE /
Flóro D. / Sanchez Mosquera J.
ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST MICHALOVCE
Arpáš S. / Madarás A.
CP CAUDRY / ŠK ŠOG DOMINO NITRA