Nahrávam...
Návrhy

MAJSTROVSTVÁ SR 2020/2021, NAJMLADŠIE ŽIACTVO - Zmiešaná švtorhra

Prehľad

R32
10.07 09:00
Stôl: 0
1

CISÁRIK M. / HRABAJOVÁ M.

MSK ČADCA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

BYE
10.07 14:25
Stôl: 1
23
3

BREČE A. / MURKOVÁ V.

ŠKST BOŠANY

11
0

STAVÁR F. / GODÁNYOVÁ P.

ŠKST LUČENEC / MSK MALACKY

10.07 14:25
Stôl: 2
14
3

KRAKOVIK Š. / DEVIATKOVÁ D.

ŠK PRIEVIDZA / ŠKST BOŠANY

22
0

SOKOL M. / MINIARIKOVÁ M.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

10.07 09:00
Stôl: 0
BYE
8

PETRÁŠ J. / GREGOVÁ M.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / SŠK POPROČ

10.07 09:00
Stôl: 0
7

VELJAČIK M. / PALKOVÁ N.

STKM PODLAVICE / SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA

BYE
10.07 14:25
Stôl: 3
21
1

NAGY F. / ŠIKULOVÁ T.

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / STO VEĽKÝ BIEL

10
3

HABARA V. / RUSŇÁKOVÁ B.

KST RAKSIT / ŠKST BOŠANY

10.07 14:25
Stôl: 4
16
3

ĎURIŠ A. / KOPÁČIKOVÁ N.

OŠK SLOVENSKÝ GROB / TTC MAJCICHOV

17
0

HIĽOVSKÝ R. / JUHÁSZOVÁ E.

SŠK POPROČ / ŠSTK JUNIOR ČAŇA

10.07 09:00
Stôl: 0
BYE
4

KULICH F. / KIRCHMAYEROVÁ K.

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 09:00
Stôl: 0
3

ŠVEC R. / PROCHASZKOVÁ L.

OSK MICHAĽANY / ŠKST TOPOĽČANY

BYE
10.07 14:25
Stôl: 5
19
2

KRAKOVIK O. / JANEKOVÁ A.

ŠK PRIEVIDZA / ŠKST BOŠANY

15
3

BOHUŠ A. / KOHÚTOVÁ N.

STC ŠKST BRATISLAVA / TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA

10.07 14:25
Stôl: 6
12
3

OLEŠŇAN O. / PAVEROVÁ B.

MSK ČADCA / KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE

24
1

TUŠKA F. / PIROHÁR S.

TTC NOVÉ ZÁMKY

10.07 09:00
Stôl: 0
BYE
5

NOVOTNÝ A. / VRABLANSKÁ D.

SST EUROMILK DUN.STREDA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 09:00
Stôl: 0
6

SLIACKY N. / GUASSARDO B.

STKM PODLAVICE / MŠK STO KROMPACHY

BYE
10.07 14:25
Stôl: 7
18
1

BATUNA M. / ĎURIŠOVÁ S.

STK PRIEVIDZA / ŠKST BOŠANY

9
3

BARKOLOVÁ L. / KOŠICKÝ M.

STO VEĽKÝ BIEL / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 14:25
Stôl: 8
13
3

HLOŠEK S. / DOBIAŠOVÁ L.

ST LEVICE 2021 / ŠKST BOŠANY

20
0

BLAŠČÁK Š. / VČELKOVÁ J.

STO VEĽKÝ BIEL / ŠK JÁŇAN MOR. SV JÁN

10.07 09:00
Stôl: 0
BYE
2

BAČA R. / BACSOVÁ B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

R16
10.07 14:55
Stôl: 1
1
3

CISÁRIK M. / HRABAJOVÁ M.

MSK ČADCA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

23
1

BREČE A. / MURKOVÁ V.

ŠKST BOŠANY

10.07 14:55
Stôl: 2
14
1

KRAKOVIK Š. / DEVIATKOVÁ D.

ŠK PRIEVIDZA / ŠKST BOŠANY

8
3

PETRÁŠ J. / GREGOVÁ M.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / SŠK POPROČ

10.07 14:55
Stôl: 3
7
1

VELJAČIK M. / PALKOVÁ N.

STKM PODLAVICE / SPST ZÁHORSKÁ BYSTRICA

10
3

HABARA V. / RUSŇÁKOVÁ B.

KST RAKSIT / ŠKST BOŠANY

10.07 14:55
Stôl: 4
16
0

ĎURIŠ A. / KOPÁČIKOVÁ N.

OŠK SLOVENSKÝ GROB / TTC MAJCICHOV

4
3

KULICH F. / KIRCHMAYEROVÁ K.

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 14:55
Stôl: 5
3
3

ŠVEC R. / PROCHASZKOVÁ L.

OSK MICHAĽANY / ŠKST TOPOĽČANY

15
0

BOHUŠ A. / KOHÚTOVÁ N.

STC ŠKST BRATISLAVA / TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA

10.07 14:55
Stôl: 6
12
1

OLEŠŇAN O. / PAVEROVÁ B.

MSK ČADCA / KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE

5
3

NOVOTNÝ A. / VRABLANSKÁ D.

SST EUROMILK DUN.STREDA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 14:55
Stôl: 7
6
1

SLIACKY N. / GUASSARDO B.

STKM PODLAVICE / MŠK STO KROMPACHY

9
3

BARKOLOVÁ L. / KOŠICKÝ M.

STO VEĽKÝ BIEL / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 14:55
Stôl: 8
13
0

HLOŠEK S. / DOBIAŠOVÁ L.

ST LEVICE 2021 / ŠKST BOŠANY

2
3

BAČA R. / BACSOVÁ B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

QF
10.07 16:30
Stôl: 1
1
2

CISÁRIK M. / HRABAJOVÁ M.

MSK ČADCA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

8
3

PETRÁŠ J. / GREGOVÁ M.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / SŠK POPROČ

10.07 16:30
Stôl: 2
10
0

HABARA V. / RUSŇÁKOVÁ B.

KST RAKSIT / ŠKST BOŠANY

4
3

KULICH F. / KIRCHMAYEROVÁ K.

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 16:30
Stôl: 5
3
2

ŠVEC R. / PROCHASZKOVÁ L.

OSK MICHAĽANY / ŠKST TOPOĽČANY

5
3

NOVOTNÝ A. / VRABLANSKÁ D.

SST EUROMILK DUN.STREDA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

10.07 16:30
Stôl: 6
9
1

BARKOLOVÁ L. / KOŠICKÝ M.

STO VEĽKÝ BIEL / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

2
3

BAČA R. / BACSOVÁ B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

SF
11.07 10:10
Stôl: 1
8
1

PETRÁŠ J. / GREGOVÁ M.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / SŠK POPROČ

4
3

KULICH F. / KIRCHMAYEROVÁ K.

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

11.07 10:10
Stôl: 2
5
1

NOVOTNÝ A. / VRABLANSKÁ D.

SST EUROMILK DUN.STREDA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

2
3

BAČA R. / BACSOVÁ B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

F
11.07 11:50
Stôl: 1
4
3

KULICH F. / KIRCHMAYEROVÁ K.

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

2
0

BAČA R. / BACSOVÁ B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE