PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
OLIVER TOMASEK
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
MARTIN HOREČNÝ
ŠK ŠOG NITRA
MAREK GIBAS
ŠKST HUMENNÉ
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
PETER ŠAGÁT
TTC NOVÉ ZÁMKY
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
DOMINIK ŽIRKO
STO SPOJE BRATISLAVA
RÓBERT WEISS
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
SAMUEL SKALICKÝ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
OLIVER KLUCH
KST RAKSIT
JAKUB CSÉRI
TTC NOVÉ ZÁMKY
JAKUB GRÚŇ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
RÓBERT OLEJNÍK
STO VALALIKY
PAVOL PRIŠEGEM
KST RAKSIT
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
ANDREJ LOFAJ
ŠKST RUŽOMBEROK
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
FILIP SMETANA
ŠKST MICHALOVCE
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
ADAM DRENINA
STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK
MATEJ ADAM
OŠK SLOVENSKÝ GROB
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
ADRIÁN LEŠŇANSKÝ
MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU
MICHAL VALO
STO SPOJE BRATISLAVA
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
NATANIEL PEČALKA
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
MAREK STOLÁRIK
ŠKST KARLOVA VES
RADOVAN DANÁCS
TTC NOVÉ ZÁMKY
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
DANIEL KULICH
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
SAMUEL GOMBALA
ŠKST LUČENEC
ADAM DROBA
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
ADRIÁN KAHÁT
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
SAMUEL SIMČO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
DAVID DOHŇANSKÝ
STK PC TRENČ.TEPLÁ
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
SAMUEL KUBJATKO
MSK ČADCA
OLIVER TOMASEK
ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE
TOMÁŠ BOBOK
STKM PODLAVICE
JOZEF MITRÍK
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
ADAM KUBÍK
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
RÓBERT WEISS
KST ZŠ TURČIANSKE TEPLICE
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
SAMUEL SKALICKÝ
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
JURAJ NÉMETH
STO VALALIKY
JAKUB GRÚŇ
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
JURAJ HATALA
ŠKST RUŽOMBEROK
MICHAL SVETÍK
STO SPOJE BRATISLAVA
ANDREJ LOFAJ
ŠKST RUŽOMBEROK
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
FILIP SMETANA
ŠKST MICHALOVCE
MILAN GODÁL
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
DOMINIK LESŇÁK
STC ŠKST BRATISLAVA
MATÚŠ TURIAK
MSK ČADCA
MARTIN MARKO
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
DANIEL KOPEČNÝ
TTC NOVÉ ZÁMKY
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
NATANIEL PEČALKA
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
MAREK STOLÁRIK
ŠKST KARLOVA VES
ADAM ÓDOR
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
LUCA SEPEŠI
STO VALALIKY
SAMUEL GOMBALA
ŠKST LUČENEC
SAMUEL SIMČO
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
DAVID DOHŇANSKÝ
STK PC TRENČ.TEPLÁ
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA
PAVOL KOKAVEC
ŠK ŠOG NITRA
MATÚŠ BOGNÁR
STO SVÄTÝ JUR
MICHAL ŠALATA
ŠKST HUMENNÉ
TOMÁŠ TEREZKA
TJ ČEČEHOV
MATÚŠ KIRÁLY
ŠKST LUČENEC
JAKUB HOLUBČÍK
ŠKST RUŽOMBEROK
MAREK STOLÁRIK
ŠKST KARLOVA VES
LUKÁŠ ŽÁK
ŠK ŠOG NITRA