Adam Janík
KERAMING TRENČÍN
Lukáš Flóro
STO STAVOKAN UHROVEC
Jaroslav Gunár
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Samuel Habala
STO STAVOKAN UHROVEC
Lukáš Gieci
KERAMING TRENČÍN
Miroslav Pišta
TJ TATRAN CEMENTÁREŇ LADCE
Milan Gajdoš
KERAMING TRENČÍN
Ján Potrok
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Róbert Néma
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Dušan Zelman
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Jozef Kutiš
STO PRUSY
Andrej Breče
ŠKST BOŠANY
Peter Konrád
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Marián Moštenický
SOKOL CHOCHOLNÁ-VELČICE
Jakub Gašparík
ŠKST BOŠANY
Ján Hudec
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Dalibor Kršiak
STK VEĽKÉ UHERCE
Matej Batuna
STK PRIEVIDZA
Daniel Kulich
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Milan Gramantík
STK PRIEVIDZA
Miloš Flóro
STO STAVOKAN UHROVEC
Richard Harťanský
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Igor Poláček
STK EURO DRIETOMA
Matúš Jurák
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
David Dohňanský
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Miroslav Červeňan
STK EURO DRIETOMA
Samuel Madžo
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
František Černej
TJ POVAŽAN PRUSKÉ
Peter Košík
STK PRIEVIDZA
Matúš Deviatka
ŠKST BOŠANY
Michal Šútora
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Ľuboš Oppenberger
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Martin Miklovič
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Tibor Gűrtler
STK PRIEVIDZA
Ivan Roško
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Filip Kulich
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Pavol Toman
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Jakub Minarovič
ŠKST BOŠANY
Dominik Flóro
STO STAVOKAN UHROVEC
Peter Cucor
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Adam Janík
KERAMING TRENČÍN
Lukáš Flóro
STO STAVOKAN UHROVEC
Michal Morovič
STK PRIEVIDZA
Jaroslav Gunár
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Samuel Habala
STO STAVOKAN UHROVEC
Peter Juríček
SOKOL CHOCHOLNÁ-VELČICE
Lukáš Gieci
KERAMING TRENČÍN
Miroslav Pišta
TJ TATRAN CEMENTÁREŇ LADCE
Miroslav Jurika
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
František Kováč
SOKOL CHOCHOLNÁ-VELČICE
Milan Gajdoš
KERAMING TRENČÍN
Ján Potrok
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Peter Jakúbek
TJ POVAŽAN PRUSKÉ
Ivan Geschwandtner
STK PRIEVIDZA
Róbert Néma
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Dušan Zelman
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Jozef Valášek
STK VEĽKÉ UHERCE
Branislav Krátky
KERAMING TRENČÍN
Jozef Kutiš
STO PRUSY
Andrej Breče
ŠKST BOŠANY
Vladimír Jankovský
TJ TATRAN CEMENTÁREŇ LADCE
Dušan Hricko
KERAMING TRENČÍN
Peter Konrád
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Marián Moštenický
SOKOL CHOCHOLNÁ-VELČICE
Michal Pieťka
KERAMING TRENČÍN
František Čapák
STK HORNÁ SÚČA
Jakub Gašparík
ŠKST BOŠANY
Ján Hudec
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Tomáš Vlčko
STK VEĽKÉ UHERCE
Roland Batuna
STK PRIEVIDZA
Dalibor Kršiak
STK VEĽKÉ UHERCE
Matej Batuna
STK PRIEVIDZA
Lukáš Lipták
STK DOLNÁ BREZNICA
Ján Škrha
SPARTAK MYJAVA
Daniel Kulich
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Milan Gramantík
STK PRIEVIDZA
Dušan Panáček
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Ladislav Opet
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Miloš Flóro
STO STAVOKAN UHROVEC
Richard Harťanský
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Juraj Krchník
STK VEĽKÉ UHERCE
Jozef Hupčík
STK HORNÁ SÚČA
Igor Poláček
STK EURO DRIETOMA
Matúš Jurák
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Jakub Slivka
KERAMING TRENČÍN
Michal Panáček
KST DRIVE TR. JASTRABIE
David Dohňanský
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Miroslav Červeňan
STK EURO DRIETOMA
Adam Očovský
ŠKST BOŠANY
Marek Zvak
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Samuel Madžo
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
František Černej
TJ POVAŽAN PRUSKÉ
Marek Baráth
OBSK UNIMAT LAZANY
Michal Zemanovič
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Peter Košík
STK PRIEVIDZA
Matúš Deviatka
ŠKST BOŠANY
Ivan Kravárik
SPARTAK MYJAVA
Jakub Max
KST DRIVE TR. JASTRABIE
Michal Šútora
STK TEVOS DROGÉRIE PARTIZÁNSKE
Ľuboš Oppenberger
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Martin Sasák
SPARTAK MYJAVA
Filip Grznár
ŠKST BOŠANY
Martin Miklovič
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Tibor Gűrtler
STK PRIEVIDZA
Erik Malek
STK STARÁ TURÁ
Ľubomír Mockovčiak
SPARTAK MYJAVA
Ivan Roško
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Filip Kulich
TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA
Ivan Cíbik
TJ POVAŽAN PRUSKÉ
Samuel Stolár
STK HORNÁ SÚČA
Pavol Toman
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM
Jakub Minarovič
ŠKST BOŠANY
Jaroslav Kováč
STK EURO DRIETOMA
Dušan Coník
STK HORNÁ SÚČA
Dominik Flóro
STO STAVOKAN UHROVEC
Peter Cucor
STK PC TRENČ.TEPLÁ
Marián Kmeť
OBSK UNIMAT LAZANY
Jakub Jurika
STK NOVÉ MESTO/VÁHOM