Nahrávam...
Návrhy

Prehľad

R16
14.05 15:00
Stôl: 1
1
3

Klajber A. / Delinčák F.

TSG KAISERSLAUTERN / TTC OSTRAVA

11
1

Marko M. / Holubčík J.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK

14.05 15:00
Stôl: 2
12
0

Slivoň S. / Hrabaj P.

MŠK KYS.NOVÉ MESTO / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

7
3

Martinka S. / Kubala N.

TJ GASTO GALANTA / STK ELASTIK TRNAVA

14.05 15:00
Stôl: 3
6
3

Šutiak S. / Budinský D.

ŠKST TOPOĽČANY / STO KOZÁROVCE

14
0

Kuteš E. / Bognár M.

STKM PODLAVICE / STO SVÄTÝ JUR

14.05 15:00
Stôl: 4
9
1

Kokavec P. / Flóro D.

ŠK ŠOG NITRA / ŠK PARA TT HLOHOVEC

4
3

Uherík K. / Goldír J.

STK FUNSTAR TOPOĽČANY / MSK ČADCA

14.05 15:00
Stôl: 5
3
3

Pach K. / Novický O.

ŠKST MICHALOVCE / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

13
1

Svetík M. / Fojtík M.

STO SPOJE BRATISLAVA / MŠK KYS.NOVÉ MESTO

14.05 15:00
Stôl: 6
10
3

Kulich I. / Király M.

ŠKST LUČENEC

5
2

France R. / Bilka P.

TTC NOVÉ ZÁMKY / ŠKST TOPOĽČANY

14.05 15:00
Stôl: 7
8
3

Žák L. / Doubek K.

ŠK ŠOG NITRA / ŠK PARA TT HLOHOVEC

15
0

Veterník P. / Godál P.

ŠKST RUŽOMBEROK / STK DEVÍNSKA NOVÁ VES

14.05 15:00
Stôl: 8
16
0

Országh Š. / Mitrík J.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

2
3

Palušek S. / Arpáš S.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK

QF
14.05 19:40
Stôl: 1
1
3

Klajber A. / Delinčák F.

TSG KAISERSLAUTERN / TTC OSTRAVA

7
0

Martinka S. / Kubala N.

TJ GASTO GALANTA / STK ELASTIK TRNAVA

14.05 19:40
Stôl: 2
6
0

Šutiak S. / Budinský D.

ŠKST TOPOĽČANY / STO KOZÁROVCE

4
3

Uherík K. / Goldír J.

STK FUNSTAR TOPOĽČANY / MSK ČADCA

14.05 19:40
Stôl: 3
3
1

Pach K. / Novický O.

ŠKST MICHALOVCE / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

10
3

Kulich I. / Király M.

ŠKST LUČENEC

14.05 19:40
Stôl: 4
8
0

Žák L. / Doubek K.

ŠK ŠOG NITRA / ŠK PARA TT HLOHOVEC

2
3

Palušek S. / Arpáš S.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK

SF
15.05 10:40
Stôl: 1
1
3

Klajber A. / Delinčák F.

TSG KAISERSLAUTERN / TTC OSTRAVA

4
0

Uherík K. / Goldír J.

STK FUNSTAR TOPOĽČANY / MSK ČADCA

15.05 10:40
Stôl: 2
10
2

Kulich I. / Király M.

ŠKST LUČENEC

2
3

Palušek S. / Arpáš S.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK

F
15.05 12:20
Stôl: 1
1
0

Klajber A. / Delinčák F.

TSG KAISERSLAUTERN / TTC OSTRAVA

2
3

Palušek S. / Arpáš S.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK