Nahrávam...
Návrhy

Prehľad

R32
14.05 09:00
Stôl: 0
1

Klajber A. / Wiltschková D.

TSG KAISERSLAUTERN / STC ŠKST BRATISLAVA

BYE
14.05 16:00
Stôl: 1
22
1

Mitrík J. / Poláková A.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / TJ POKROK KOMÁRNO

12
3

Kokavec P. / Darovcová N.

ŠK ŠOG NITRA / STC ŠKST BRATISLAVA

14.05 16:00
Stôl: 2
13
3

Flóro D. / Korf C.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

21
2

Király M. / Molnárová E.

ŠKST LUČENEC / ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE

14.05 09:00
Stôl: 0
BYE
7

France R. / Wallenfelsová A.

TTC NOVÉ ZÁMKY / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

14.05 09:00
Stôl: 0
5

Palušek S. / Majerčíková L.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

BYE
14.05 16:00
Stôl: 3
24
1

Godál P. / Nagyová V.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

14
3

Kulich I. / Némethová N.

ŠKST LUČENEC / STO VALALIKY

14.05 16:00
Stôl: 4
9
3

Šutiak S. / Šinkarová M.

ŠKST TOPOĽČANY / ŠKST MICHALOVCE

19
1

Bognár M. / Kováčová L.

STO SVÄTÝ JUR / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

14.05 09:00
Stôl: 0
BYE
3

Uherík K. / Činčurová E.

STK FUNSTAR TOPOĽČANY / ŠKST TOPOĽČANY

14.05 09:00
Stôl: 0
4

Pach K. / Štullerová E.

ŠKST MICHALOVCE / STC ŠKST BRATISLAVA

BYE
14.05 16:00
Stôl: 5
18
0

Svetík M. / Dudová E.

STO SPOJE BRATISLAVA / ŠKST MICHALOVCE

11
3

Žák L. / Dziewiczová L.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST RUŽOMBEROK

14.05 16:00
Stôl: 6
10
3

Novický O. / Habarová S.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / KST RAKSIT

20
0

Országh Š. / Frandoferová S.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / ŠKST HUMENNÉ

14.05 09:00
Stôl: 0
BYE
6

Goldír J. / Lacenová R.

MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY

14.05 09:00
Stôl: 0
8

Bilka P. / Némethová N.

ŠKST TOPOĽČANY / STK DEVÍNSKA NOVÁ VES

BYE
14.05 16:00
Stôl: 7
17
0

Holubčík J. / Igazová M.

ŠKST RUŽOMBEROK / KST DRIVE TR. JASTRABIE

16
3

Martinka S. / Vanišová V.

TJ GASTO GALANTA

14.05 16:00
Stôl: 8
15
3

Marko M. / Diková B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST TOPOĽČANY

23
0

Hrabaj P. / Hrabajová M.

MŠK ŽIAR NAD HRONOM

14.05 09:00
Stôl: 0
BYE
2

Arpáš S. / Illášová A.

ŠKST RUŽOMBEROK / ŠKST TOPOĽČANY

R16
14.05 16:40
Stôl: 1
1
3

Klajber A. / Wiltschková D.

TSG KAISERSLAUTERN / STC ŠKST BRATISLAVA

12
0

Kokavec P. / Darovcová N.

ŠK ŠOG NITRA / STC ŠKST BRATISLAVA

14.05 16:40
Stôl: 2
13
0

Flóro D. / Korf C.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

7
3

France R. / Wallenfelsová A.

TTC NOVÉ ZÁMKY / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

14.05 16:40
Stôl: 3
5
3

Palušek S. / Majerčíková L.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

14
0

Kulich I. / Némethová N.

ŠKST LUČENEC / STO VALALIKY

14.05 16:40
Stôl: 4
9
1

Šutiak S. / Šinkarová M.

ŠKST TOPOĽČANY / ŠKST MICHALOVCE

3
3

Uherík K. / Činčurová E.

STK FUNSTAR TOPOĽČANY / ŠKST TOPOĽČANY

14.05 16:40
Stôl: 5
4
3

Pach K. / Štullerová E.

ŠKST MICHALOVCE / STC ŠKST BRATISLAVA

11
1

Žák L. / Dziewiczová L.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST RUŽOMBEROK

14.05 16:40
Stôl: 6
10
1

Novický O. / Habarová S.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / KST RAKSIT

6
3

Goldír J. / Lacenová R.

MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY

14.05 16:40
Stôl: 7
8
3

Bilka P. / Némethová N.

ŠKST TOPOĽČANY / STK DEVÍNSKA NOVÁ VES

16
0

Martinka S. / Vanišová V.

TJ GASTO GALANTA

14.05 16:40
Stôl: 8
15
0

Marko M. / Diková B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST TOPOĽČANY

2
3

Arpáš S. / Illášová A.

ŠKST RUŽOMBEROK / ŠKST TOPOĽČANY

QF
14.05 18:30
Stôl: 1
1
3

Klajber A. / Wiltschková D.

TSG KAISERSLAUTERN / STC ŠKST BRATISLAVA

7
0

France R. / Wallenfelsová A.

TTC NOVÉ ZÁMKY / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

14.05 18:30
Stôl: 2
5
0

Palušek S. / Majerčíková L.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

3
3

Uherík K. / Činčurová E.

STK FUNSTAR TOPOĽČANY / ŠKST TOPOĽČANY

14.05 18:30
Stôl: 3
4
0

Pach K. / Štullerová E.

ŠKST MICHALOVCE / STC ŠKST BRATISLAVA

6
3

Goldír J. / Lacenová R.

MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY

14.05 18:30
Stôl: 4
8
0

Bilka P. / Némethová N.

ŠKST TOPOĽČANY / STK DEVÍNSKA NOVÁ VES

2
3

Arpáš S. / Illášová A.

ŠKST RUŽOMBEROK / ŠKST TOPOĽČANY

SF
15.05 10:10
Stôl: 1
1
3

Klajber A. / Wiltschková D.

TSG KAISERSLAUTERN / STC ŠKST BRATISLAVA

3
0

Uherík K. / Činčurová E.

STK FUNSTAR TOPOĽČANY / ŠKST TOPOĽČANY

15.05 10:10
Stôl: 2
6
2

Goldír J. / Lacenová R.

MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY

2
3

Arpáš S. / Illášová A.

ŠKST RUŽOMBEROK / ŠKST TOPOĽČANY

F
15.05 11:50
Stôl: 1
1
0

Klajber A. / Wiltschková D.

TSG KAISERSLAUTERN / STC ŠKST BRATISLAVA

2
3

Arpáš S. / Illášová A.

ŠKST RUŽOMBEROK / ŠKST TOPOĽČANY