Nahrávam...
Návrhy

Majstrovstvá východného Slovenska STARŠIE ŽIACTVO - Štvorhra CHLAPCI

Prehľad

R16
24.04 09:00
Stôl: 0
1

Mitrík J. / Marko M.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

BYE
24.04 09:00
Stôl: 0
12
0

Sepeši S. / Palenčár T.

STO VALALIKY

8
3

Niko S. / Lešňanský B.

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

24.04 09:00
Stôl: 0
5
3

Niko D. / Lešňanský A.

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

11
0

Hajduk M. / Blaško P.

ŠKST MICHALOVCE / SŠK POPROČ

24.04 09:00
Stôl: 0
13
0

Tkáč J. / Benej M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠKST HUMENNÉ

3
3

Hašuľ J. / Bača R.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / OKST DUBY PARCHOVANY

24.04 09:00
Stôl: 0
4
3

Popély A. / Miko M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

14
0

Schubert J. / Palenčár Š.

ŠSTK JUNIOR ČAŇA

24.04 09:00
Stôl: 0
9
0

Pilár P. / Košara R.

KST PLUS40 TREBIŠOV

6
3

Petráš J. / Kovalčík D.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / TJ STO SLOVENSKÁ VES

24.04 09:00
Stôl: 0
7
3

Pagano A. / Bendžuch D.

ŠKST MICHALOVCE

10
0

Palenčár R. / Klučár J.

STO VALALIKY

24.04 09:00
Stôl: 0
15
0

Harčár A. / Frančák M.

ŠPORTKLUB MSS PREŠOV / ŠSTK JUNIOR ČAŇA

2
3

Sepeši L. / Černiga P.

STO VALALIKY / ŠKST HUMENNÉ

QF
24.04 09:00
Stôl: 0
1
3

Mitrík J. / Marko M.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

8
0

Niko S. / Lešňanský B.

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

24.04 09:00
Stôl: 0
5
1

Niko D. / Lešňanský A.

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

3
3

Hašuľ J. / Bača R.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / OKST DUBY PARCHOVANY

24.04 09:00
Stôl: 0
4
3

Popély A. / Miko M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

6
0

Petráš J. / Kovalčík D.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / TJ STO SLOVENSKÁ VES

24.04 09:00
Stôl: 0
7
0

Pagano A. / Bendžuch D.

ŠKST MICHALOVCE

2
3

Sepeši L. / Černiga P.

STO VALALIKY / ŠKST HUMENNÉ

SF
24.04 09:00
Stôl: 0
1
3

Mitrík J. / Marko M.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

3
1

Hašuľ J. / Bača R.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / OKST DUBY PARCHOVANY

24.04 09:00
Stôl: 0
4
0

Popély A. / Miko M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

2
3

Sepeši L. / Černiga P.

STO VALALIKY / ŠKST HUMENNÉ

F
24.04 09:00
Stôl: 0
1
3

Mitrík J. / Marko M.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

2
0

Sepeši L. / Černiga P.

STO VALALIKY / ŠKST HUMENNÉ