Pavol Kokavec
SK VYDRANY
Alfons Tietze
SKST Liberec
Ľudovít Novotný
SST EUROMILK DUN.STREDA
Jakub Minarovič
ŠKST BOŠANY
Patrik Urbánek
KST VYŠKOV
Jakub Ťažký
ŠKST LUČENEC
Filip Dufek
KST Zlín ČR
Peter Polák
MSK ČADCA
Jakub Král
KST FOSFA LVA
Matuš Konȏpka
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
Kristián Hrutka
ŠKST TOPOĽČANY
Vojtěch Rygal
SK Přerov
Nikita Rievienko
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Fabian Rinderer
TV Ruhmannsfelden
Radovan Březina
KST Zlín ČR
Ronald Riedl
TJ GASTO GALANTA
Martin Grach
ŠKST BOŠANY
Marek Ďuríček
MŠK ŽIAR NAD HRONOM
Matvii Tretiak
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Patrik Sabó
STK TOMÁŠOVCE
Adam Očovský
ŠKST BOŠANY
Ondřej Nápravník
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2
Martin Kačírek
TT KLUB ŽILINA
Samuel Ďuriš
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Matthis Kassens
TTVN
Jonas Rinderer
TV Ruhmannsfelden
Filip Faltus
STO SPOJE BRATISLAVA
Alfred Hlawatscchke
TJ Sokol Hradec Králové
Norbert Javorík
MŠK KYS.NOVÉ MESTO
Adam Harhay
TTC SPARTAK POPRAD
Lukáš Elicer
STC Slaný
Roland Bača
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Jakub Fidler
TJ Sokol Hradec Králové
Adam Popély
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Tomáš Skřivánek
SK Přerov
Matej Miko
ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU
Jakub Janošec
SKST Havířov
Marco Cisarik
MSK ČADCA
Daniel Martinek
SKST Vlašim
Filip Foltin
TTC NOVÉ ZÁMKY
Matúš Deviatka
ŠKST BOŠANY
Hynek Novák
TJ Sokol Hradec Králové
Adam Ódor
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Vladyslav Bidochko
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Adam Hubený
TTC SPARTAK POPRAD
Samuel Drabik
SŠK POPROČ
Adrián Novotný
SST EUROMILK DUN.STREDA
Alexander Uhing
TTVN
Radovan Vrtílek
LOKOMOTÍVA VRÚTKY
Filip RAČAK
KST Zlín
Pavol Kokavec
SK VYDRANY
Alfons Tietze
SKST Liberec
Patrik Urbánek
KST VYŠKOV
Filip Dufek
KST Zlín ČR
Peter Polák
MSK ČADCA
Matuš Konȏpka
TJ SLÁVIA TU ZVOLEN
Kristián Hrutka
ŠKST TOPOĽČANY
Nikita Rievienko
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Fabian Rinderer
TV Ruhmannsfelden
Radovan Březina
KST Zlín ČR
Martin Grach
ŠKST BOŠANY
Matvii Tretiak
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Patrik Sabó
STK TOMÁŠOVCE
Adam Očovský
ŠKST BOŠANY
Martin Kačírek
TT KLUB ŽILINA
Matthis Kassens
TTVN
Jonas Rinderer
TV Ruhmannsfelden
Alfred Hlawatscchke
TJ Sokol Hradec Králové
Adam Harhay
TTC SPARTAK POPRAD
Lukáš Elicer
STC Slaný
Roland Bača
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Adam Popély
MKST VEĽKÉ KAPUŠANY
Tomáš Skřivánek
SK Přerov
Jakub Janošec
SKST Havířov
Marco Cisarik
MSK ČADCA
Daniel Martinek
SKST Vlašim
Matúš Deviatka
ŠKST BOŠANY
Adam Ódor
STK DEVÍNSKA NOVÁ VES
Vladyslav Bidochko
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Adrián Novotný
SST EUROMILK DUN.STREDA
Alexander Uhing
TTVN
Filip RAČAK
KST Zlín
Pavol Kokavec
SK VYDRANY
Filip Dufek
KST Zlín ČR
Peter Polák
MSK ČADCA
Nikita Rievienko
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Radovan Březina
KST Zlín ČR
Matvii Tretiak
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Patrik Sabó
STK TOMÁŠOVCE
Matthis Kassens
TTVN
Jonas Rinderer
TV Ruhmannsfelden
Lukáš Elicer
STC Slaný
Roland Bača
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Tomáš Skřivánek
SK Přerov
Marco Cisarik
MSK ČADCA
Matúš Deviatka
ŠKST BOŠANY
Vladyslav Bidochko
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Alexander Uhing
TTVN
Pavol Kokavec
SK VYDRANY
Nikita Rievienko
STK LOKOMOTÍVA KOŠICE
Matvii Tretiak
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Matthis Kassens
TTVN
Jonas Rinderer
TV Ruhmannsfelden
Tomáš Skřivánek
SK Přerov
Matúš Deviatka
ŠKST BOŠANY
Alexander Uhing
TTVN
Pavol Kokavec
SK VYDRANY
Matvii Tretiak
HB Ostrov Havlíčkuv Brod
Jonas Rinderer
TV Ruhmannsfelden
Alexander Uhing
TTVN
Pavol Kokavec
SK VYDRANY
Alexander Uhing
TTVN