Nahrávam...
Návrhy

Prehľad

R16
28.05 13:30
Stôl: 1
1
3

Sabó P. / Kokavec P.

ŠKST LUČENEC / ŠK ŠOG NITRA

13
0

Minarovič J. / Horečný M.

ŠKST BOŠANY / ŠK ŠOG NITRA

28.05 13:30
Stôl: 2
15
0

Večerek D. / Preitschaft F.

MSK ČADCA / STO VEĽKÝ BIEL

8
3

Hlošek S. / Hajnal J.

ST LEVICE 2021 / KST RAKSIT

28.05 13:30
Stôl: 3
5
3

Riedl R. / Bača R.

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO / OKST DUBY PARCHOVANY

10
0

Mikula P. / Bendžuch D.

ŠKST MICHALOVCE

28.05 13:30
Stôl: 4
11
1

Očovský A. / Breče A.

ŠKST BOŠANY

4
3

Foltin F. / Deviatka M.

TTC NOVÉ ZÁMKY / ŠKST BOŠANY

28.05 13:30
Stôl: 5
3
1

Polák P. / Hrutka K.

MSK ČADCA / ŠKST TOPOĽČANY

14
3

Košický M. / Bohuš A.

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / TJ GASTO GALANTA

28.05 13:30
Stôl: 6
12
0

Kačírek M. / Jantulík S.

TT KLUB ŽILINA / MŠK KYS.NOVÉ MESTO

6
3

Popély A. / Miko M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

28.05 13:30
Stôl: 7
7
3

Novotný A. / Novotný Ľ.

SST EUROMILK DUN.STREDA

16
1

Stavár F. / Nagy F.

ŠKST LUČENEC / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

28.05 13:30
Stôl: 8
9
3

Švec R. / Petráš J.

OSK MICHAĽANY / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

2
2

Ódor A. / Cisárik M.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / MSK ČADCA

QF
28.05 17:30
Stôl: 1
1
3

Sabó P. / Kokavec P.

ŠKST LUČENEC / ŠK ŠOG NITRA

8
0

Hlošek S. / Hajnal J.

ST LEVICE 2021 / KST RAKSIT

28.05 17:30
Stôl: 2
5
3

Riedl R. / Bača R.

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO / OKST DUBY PARCHOVANY

4
0

Foltin F. / Deviatka M.

TTC NOVÉ ZÁMKY / ŠKST BOŠANY

28.05 17:30
Stôl: 3
14
0

Košický M. / Bohuš A.

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK / TJ GASTO GALANTA

6
3

Popély A. / Miko M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

28.05 17:30
Stôl: 4
7
3

Novotný A. / Novotný Ľ.

SST EUROMILK DUN.STREDA

9
0

Švec R. / Petráš J.

OSK MICHAĽANY / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

SF
29.05 10:00
Stôl: 1
1
3

Sabó P. / Kokavec P.

ŠKST LUČENEC / ŠK ŠOG NITRA

5
0

Riedl R. / Bača R.

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO / OKST DUBY PARCHOVANY

29.05 10:00
Stôl: 2
6
3

Popély A. / Miko M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU

7
2

Novotný A. / Novotný Ľ.

SST EUROMILK DUN.STREDA

F
29.05 12:00
Stôl: 1
1
3

Sabó P. / Kokavec P.

ŠKST LUČENEC / ŠK ŠOG NITRA

6
0

Popély A. / Miko M.

ŠKST MICHALOVCE / ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU