Nahrávam...
Návrhy

Majstrovstvá SR 2021/2022, Mladšie žiactvo - Štvorhra dievčatá

Prehľad

R16
28.05 13:55
Stôl: 0
1

Ondrušová N. / Čižláková L.

ŠKST TOPOĽČANY

BYE
28.05 13:55
Stôl: 1
12
0

Jašeková V. / Barkolová L.

LOKOMOTÍVA VRÚTKY / STO VEĽKÝ BIEL

5
3

Paľková A. / Kačániová E.

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / STK KALINOVO

28.05 13:55
Stôl: 2
8
3

Škutová V. / Bacsová B.

ŠKST HUMENNÉ / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

11
0

Kohútová N. / Klimecká K.

TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA / STC ŠKST BRATISLAVA

28.05 13:55
Stôl: 0
BYE
3

Krajčovičová P. / Gomolová L.

STC ŠKST BRATISLAVA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

28.05 13:55
Stôl: 0
4

Stolarčíková M. / Hrabajová M.

TJ STO SLOVENSKÁ VES / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

BYE
28.05 13:55
Stôl: 3
10
3

Sedlická S. / Guassardo B.

ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / MŠK STO KROMPACHY

7
0

Vrablanská D. / Kirchmayerová K.

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

28.05 13:55
Stôl: 4
6
3

Palešová A. / Gregová M.

ŠKST TOPOĽČANY / SŠK POPROČ

9
2

Murková V. / Deviatková D.

ŠKST BOŠANY

28.05 13:55
Stôl: 0
BYE
2

Kolesárová D. / Guassardo L.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MŠK STO KROMPACHY

QF
28.05 17:30
Stôl: 5
1
3

Ondrušová N. / Čižláková L.

ŠKST TOPOĽČANY

5
0

Paľková A. / Kačániová E.

MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU / STK KALINOVO

28.05 17:30
Stôl: 6
8
2

Škutová V. / Bacsová B.

ŠKST HUMENNÉ / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

3
3

Krajčovičová P. / Gomolová L.

STC ŠKST BRATISLAVA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

28.05 17:30
Stôl: 7
4
3

Stolarčíková M. / Hrabajová M.

TJ STO SLOVENSKÁ VES / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

10
0

Sedlická S. / Guassardo B.

ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE / MŠK STO KROMPACHY

28.05 17:30
Stôl: 8
6
0

Palešová A. / Gregová M.

ŠKST TOPOĽČANY / SŠK POPROČ

2
3

Kolesárová D. / Guassardo L.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MŠK STO KROMPACHY

SF
29.05 09:30
Stôl: 1
1
3

Ondrušová N. / Čižláková L.

ŠKST TOPOĽČANY

3
1

Krajčovičová P. / Gomolová L.

STC ŠKST BRATISLAVA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

29.05 09:30
Stôl: 2
4
3

Stolarčíková M. / Hrabajová M.

TJ STO SLOVENSKÁ VES / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

2
1

Kolesárová D. / Guassardo L.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / MŠK STO KROMPACHY

F
29.05 12:00
Stôl: 2
1
1

Ondrušová N. / Čižláková L.

ŠKST TOPOĽČANY

4
3

Stolarčíková M. / Hrabajová M.

TJ STO SLOVENSKÁ VES / MŠK ŽIAR NAD HRONOM