Nahrávam...
Návrhy

Majstrovstvá SR 2021/2022, Mladšie žiactvo - Zmiešaná štvorhra

Prehľad

R32
28.05 14:25
Stôl: 0
1

Kokavec P. / Ondrušová N.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST TOPOĽČANY

BYE
28.05 14:25
Stôl: 1
18
0

Mikula P. / Gregová M.

ŠKST MICHALOVCE / SŠK POPROČ

12
3

Novotný A. / Vrablanská D.

SST EUROMILK DUN.STREDA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

28.05 14:25
Stôl: 2
16
1

Novotný Ľ. / Sedlická S.

SST EUROMILK DUN.STREDA / ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE

21
3

Bendžuch D. / Škutová V.

ŠKST MICHALOVCE / ŠKST HUMENNÉ

28.05 14:25
Stôl: 0
BYE
8

Riedl R. / Hrabajová M.

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

28.05 14:25
Stôl: 0
5

Hrutka K. / Čižláková L.

ŠKST TOPOĽČANY

BYE
28.05 14:25
Stôl: 3
22
1

Bohuš A. / Kohútová N.

TJ GASTO GALANTA / TTC ZÁHORSKÁ BYSTRICA

15
3

Švec R. / Palešová A.

OSK MICHAĽANY / ŠKST TOPOĽČANY

28.05 14:25
Stôl: 4
11
3

Deviatka M. / Deviatková D.

ŠKST BOŠANY

17
2

Petráš J. / Bacsová B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

28.05 14:25
Stôl: 0
BYE
3

Ódor A. / Krajčovičová P.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STC ŠKST BRATISLAVA

28.05 14:25
Stôl: 0
4

Sabó P. / Kačániová E.

ŠKST LUČENEC / STK KALINOVO

BYE
28.05 14:25
Stôl: 5
24
0

Večerek D. / Klimecká K.

MSK ČADCA / STC ŠKST BRATISLAVA

13
3

Foltin F. / Jašeková V.

TTC NOVÉ ZÁMKY / LOKOMOTÍVA VRÚTKY

28.05 14:25
Stôl: 6
14
1

Miko M. / Guassardo B.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / MŠK STO KROMPACHY

19
3

Košický M. / Kirchmayerová K.

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

28.05 14:25
Stôl: 0
BYE
7

Hajnal J. / Kolesárová D.

KST RAKSIT / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

28.05 14:25
Stôl: 0
6

Bača R. / Stolarčíková M.

OKST DUBY PARCHOVANY / TJ STO SLOVENSKÁ VES

BYE
28.05 14:25
Stôl: 7
20
1

Breče A. / Murková V.

ŠKST BOŠANY

10
3

Popély A. / Paľková A.

ŠKST MICHALOVCE / MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

28.05 14:25
Stôl: 8
9
3

Polák P. / Gomolová L.

MSK ČADCA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

23
0

Preitschaft F. / Barkolová L.

STO VEĽKÝ BIEL

28.05 14:25
Stôl: 0
BYE
2

Cisárik M. / Guassardo L.

MSK ČADCA / MŠK STO KROMPACHY

R16
28.05 14:55
Stôl: 1
1
3

Kokavec P. / Ondrušová N.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST TOPOĽČANY

12
0

Novotný A. / Vrablanská D.

SST EUROMILK DUN.STREDA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

28.05 14:55
Stôl: 2
21
3

Bendžuch D. / Škutová V.

ŠKST MICHALOVCE / ŠKST HUMENNÉ

8
2

Riedl R. / Hrabajová M.

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

28.05 14:55
Stôl: 3
5
0

Hrutka K. / Čižláková L.

ŠKST TOPOĽČANY

15
3

Švec R. / Palešová A.

OSK MICHAĽANY / ŠKST TOPOĽČANY

28.05 14:55
Stôl: 4
11
0

Deviatka M. / Deviatková D.

ŠKST BOŠANY

3
3

Ódor A. / Krajčovičová P.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STC ŠKST BRATISLAVA

28.05 14:55
Stôl: 5
4
3

Sabó P. / Kačániová E.

ŠKST LUČENEC / STK KALINOVO

13
2

Foltin F. / Jašeková V.

TTC NOVÉ ZÁMKY / LOKOMOTÍVA VRÚTKY

28.05 14:55
Stôl: 6
19
0

Košický M. / Kirchmayerová K.

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

7
3

Hajnal J. / Kolesárová D.

KST RAKSIT / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

28.05 14:55
Stôl: 7
6
1

Bača R. / Stolarčíková M.

OKST DUBY PARCHOVANY / TJ STO SLOVENSKÁ VES

10
3

Popély A. / Paľková A.

ŠKST MICHALOVCE / MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

28.05 14:55
Stôl: 8
9
1

Polák P. / Gomolová L.

MSK ČADCA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

2
3

Cisárik M. / Guassardo L.

MSK ČADCA / MŠK STO KROMPACHY

QF
28.05 16:30
Stôl: 1
1
3

Kokavec P. / Ondrušová N.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST TOPOĽČANY

21
0

Bendžuch D. / Škutová V.

ŠKST MICHALOVCE / ŠKST HUMENNÉ

28.05 16:30
Stôl: 2
15
2

Švec R. / Palešová A.

OSK MICHAĽANY / ŠKST TOPOĽČANY

3
3

Ódor A. / Krajčovičová P.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STC ŠKST BRATISLAVA

28.05 16:30
Stôl: 3
4
3

Sabó P. / Kačániová E.

ŠKST LUČENEC / STK KALINOVO

7
1

Hajnal J. / Kolesárová D.

KST RAKSIT / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

28.05 16:30
Stôl: 4
10
1

Popély A. / Paľková A.

ŠKST MICHALOVCE / MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

2
3

Cisárik M. / Guassardo L.

MSK ČADCA / MŠK STO KROMPACHY

SF
29.05 09:00
Stôl: 1
1
3

Kokavec P. / Ondrušová N.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST TOPOĽČANY

3
0

Ódor A. / Krajčovičová P.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STC ŠKST BRATISLAVA

29.05 09:00
Stôl: 2
4
1

Sabó P. / Kačániová E.

ŠKST LUČENEC / STK KALINOVO

2
3

Cisárik M. / Guassardo L.

MSK ČADCA / MŠK STO KROMPACHY

F
29.05 11:30
Stôl: 1
1
3

Kokavec P. / Ondrušová N.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST TOPOĽČANY

2
1

Cisárik M. / Guassardo L.

MSK ČADCA / MŠK STO KROMPACHY