Nahrávam...
Návrhy

Prehľad

R16
07.05 13:30
Stôl: 1
1
3

Flóro D. / Arpáš S.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

13
0

Škandík S. / Hudec M.

KST RAKSIT

07.05 13:30
Stôl: 2
11
0

Ivanič J. / Godál M.

TTC NOVÉ ZÁMKY / STK DEVÍNSKA NOVÁ VES

7
3

Kubík A. / Bobok T.

MŠK KYS.NOVÉ MESTO / STK TOMÁŠOVCE

07.05 13:30
Stôl: 3
5
2

Ódor A. / Cisárik M.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / MSK ČADCA

15
3

Dohňanský D. / Deviatka M.

STK PC TRENČ.TEPLÁ / ŠKST BOŠANY

07.05 13:30
Stôl: 4
10
0

Valo M. / Drenina A.

STO SPOJE BRATISLAVA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

3
3

Mitrík J. / Madaras A.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / ŠK ŠOG DOMINO NITRA

07.05 13:30
Stôl: 5
4
3

Kokavec P. / Király M.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST LUČENEC

9
0

Turiak M. / Polák P.

MSK ČADCA

07.05 13:30
Stôl: 6
16
0

Sloboda O. / Kaňák V.

MSK MALACKY / STK TEKOVSKÉ LUŽANY

6
3

Sepeši L. / Olejník R.

STO VALALIKY

07.05 13:30
Stôl: 7
8
3

Sabó P. / Kulich D.

ŠKST LUČENEC / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

12
2

Jankovič T. / Hajnal J.

KST RAKSIT

07.05 13:30
Stôl: 8
14
0

Riedl R. / Bača R.

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO / OKST DUBY PARCHOVANY

2
3

Marko M. / Holubčík J.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK

QF
07.05 18:25
Stôl: 1
1
3

Flóro D. / Arpáš S.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

7
0

Kubík A. / Bobok T.

MŠK KYS.NOVÉ MESTO / STK TOMÁŠOVCE

07.05 18:25
Stôl: 2
15
1

Dohňanský D. / Deviatka M.

STK PC TRENČ.TEPLÁ / ŠKST BOŠANY

3
3

Mitrík J. / Madaras A.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / ŠK ŠOG DOMINO NITRA

07.05 18:25
Stôl: 3
4
3

Kokavec P. / Király M.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST LUČENEC

6
0

Sepeši L. / Olejník R.

STO VALALIKY

07.05 18:25
Stôl: 4
8
0

Sabó P. / Kulich D.

ŠKST LUČENEC / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

2
3

Marko M. / Holubčík J.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK

SF
08.05 09:30
Stôl: 1
1
3

Flóro D. / Arpáš S.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

3
0

Mitrík J. / Madaras A.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / ŠK ŠOG DOMINO NITRA

08.05 09:30
Stôl: 2
4
3

Kokavec P. / Király M.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST LUČENEC

2
2

Marko M. / Holubčík J.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST RUŽOMBEROK

F
08.05 11:15
Stôl: 1
1
3

Flóro D. / Arpáš S.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

4
1

Kokavec P. / Király M.

ŠK ŠOG NITRA / ŠKST LUČENEC