Nahrávam...
Návrhy

Majstrovstvá SR 2021/2022, Staršie žiactvo - Zmiešaná štvorhra

Prehľad

R32
07.05 14:25
Stôl: 0
1

Arpáš S. / Vanišová V.

ŠKST RUŽOMBEROK / TJ GASTO GALANTA

BYE
07.05 14:25
Stôl: 1
17
0

Drenina A. / Včelková A.

STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

11
3

Bobok T. / Kabátová A.

STK TOMÁŠOVCE

07.05 14:25
Stôl: 2
13
3

Kulich D. / Geročová A.

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / MŠK STO KROMPACHY

20
1

Sabó P. / Kačániová E.

ŠKST LUČENEC / STK KALINOVO

07.05 14:25
Stôl: 0
BYE
7

Madaras A. / Habarová S.

ŠK ŠOG DOMINO NITRA / KST RAKSIT

07.05 14:25
Stôl: 0
5

Holubčík J. / Ondrušová N.

ŠKST RUŽOMBEROK / ŠKST TOPOĽČANY

BYE
07.05 14:25
Stôl: 3
23
0

Hajnal J. / Jašeková V.

KST RAKSIT / LOKOMOTÍVA VRÚTKY

9
3

Mitrík J. / Guassardo L.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / MŠK STO KROMPACHY

07.05 14:25
Stôl: 4
15
3

Cisárik M. / Hrabajová M.

MSK ČADCA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

18
0

Riedl R. / Paľková A.

SLAVOJ SLÁDKOVIČOVO / MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU

07.05 14:25
Stôl: 0
BYE
3

Flóro D. / Korf C.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

07.05 09:00
Stôl: 0
4

Király M. / Molnárová E.

ŠKST LUČENEC / ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE

BYE
07.05 14:25
Stôl: 5
24
1

Hudec M. / Sedlická S.

KST RAKSIT / ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE

12
3

Godál M. / Gomolová L.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

07.05 14:25
Stôl: 6
14
3

Polák P. / Kolesárová D.

MSK ČADCA / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

22
1

Sloboda O. / Kucharíková V.

MSK MALACKY / TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA

07.05 09:00
Stôl: 0
BYE
6

Sepeši L. / Némethová N.

STO VALALIKY

07.05 09:00
Stôl: 0
8

Marko M. / Diková B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST TOPOĽČANY

BYE
07.05 14:25
Stôl: 7
19
1

Olejník R. / Stolarčíková M.

STO VALALIKY / TJ STO SLOVENSKÁ VES

16
3

Turiak M. / Nagyová V.

MSK ČADCA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

07.05 14:25
Stôl: 8
10
3

Ódor A. / Krajčovičová P.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STC ŠKST BRATISLAVA

21
2

Valo M. / Čižláková L.

STO SPOJE BRATISLAVA / ŠKST TOPOĽČANY

07.05 09:00
Stôl: 0
BYE
2

Kokavec P. / Darovcová N.

ŠK ŠOG NITRA / STC ŠKST BRATISLAVA

R16
07.05 15:05
Stôl: 1
1
3

Arpáš S. / Vanišová V.

ŠKST RUŽOMBEROK / TJ GASTO GALANTA

11
0

Bobok T. / Kabátová A.

STK TOMÁŠOVCE

07.05 15:05
Stôl: 2
13
0

Kulich D. / Geročová A.

TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA / MŠK STO KROMPACHY

7
3

Madaras A. / Habarová S.

ŠK ŠOG DOMINO NITRA / KST RAKSIT

07.05 15:05
Stôl: 3
5
0

Holubčík J. / Ondrušová N.

ŠKST RUŽOMBEROK / ŠKST TOPOĽČANY

9
3

Mitrík J. / Guassardo L.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / MŠK STO KROMPACHY

07.05 15:05
Stôl: 4
15
1

Cisárik M. / Hrabajová M.

MSK ČADCA / MŠK ŽIAR NAD HRONOM

3
3

Flóro D. / Korf C.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

07.05 15:05
Stôl: 5
4
3

Király M. / Molnárová E.

ŠKST LUČENEC / ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE

12
0

Godál M. / Gomolová L.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

07.05 15:05
Stôl: 6
14
1

Polák P. / Kolesárová D.

MSK ČADCA / STK LOKOMOTÍVA KOŠICE

6
3

Sepeši L. / Némethová N.

STO VALALIKY

07.05 15:05
Stôl: 7
8
3

Marko M. / Diková B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST TOPOĽČANY

16
0

Turiak M. / Nagyová V.

MSK ČADCA / STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK

07.05 15:05
Stôl: 8
10
0

Ódor A. / Krajčovičová P.

STK DEVÍNSKA NOVÁ VES / STC ŠKST BRATISLAVA

2
3

Kokavec P. / Darovcová N.

ŠK ŠOG NITRA / STC ŠKST BRATISLAVA

QF
07.05 17:05
Stôl: 2
1
3

Arpáš S. / Vanišová V.

ŠKST RUŽOMBEROK / TJ GASTO GALANTA

7
2

Madaras A. / Habarová S.

ŠK ŠOG DOMINO NITRA / KST RAKSIT

07.05 17:05
Stôl: 3
9
1

Mitrík J. / Guassardo L.

ŠK ORION BELÁ NAD CIROCHOU / MŠK STO KROMPACHY

3
3

Flóro D. / Korf C.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

07.05 17:05
Stôl: 5
4
3

Király M. / Molnárová E.

ŠKST LUČENEC / ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE

6
1

Sepeši L. / Némethová N.

STO VALALIKY

07.05 17:05
Stôl: 6
8
1

Marko M. / Diková B.

STK LOKOMOTÍVA KOŠICE / ŠKST TOPOĽČANY

2
3

Kokavec P. / Darovcová N.

ŠK ŠOG NITRA / STC ŠKST BRATISLAVA

SF
08.05 09:00
Stôl: 1
1
0

Arpáš S. / Vanišová V.

ŠKST RUŽOMBEROK / TJ GASTO GALANTA

3
3

Flóro D. / Korf C.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

08.05 09:00
Stôl: 2
4
1

Király M. / Molnárová E.

ŠKST LUČENEC / ŠKST JUNIOR MICHAL NA OSTROVE

2
3

Kokavec P. / Darovcová N.

ŠK ŠOG NITRA / STC ŠKST BRATISLAVA

F
08.05 10:45
Stôl: 1
3
3

Flóro D. / Korf C.

ŠK PARA TT HLOHOVEC / ŠKST RUŽOMBEROK

2
2

Kokavec P. / Darovcová N.

ŠK ŠOG NITRA / STC ŠKST BRATISLAVA